Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-03-10, 09:23
Międzyszkolna Liga Koszykówki szkół ponadgimnazjalnych 06/07
Autor Wiadomość
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2006-11-23, 20:19   

uuuu...jaka konwersacja ciekawa się nawiązała, starsi koledzy nie powinni robić sobie żartów z młodszych :) :wink: Byłem dzisiaj na wszystkich meczach. Powiem tak, poziom jest straszny, ale z drużyn, które biorą udział w tych rozgrywkach, to "stary" prezentuje się dla mnie najlepiej (nie widziałem jak gra Słowiańska). Widać, że jako jedyni wiedzą, co się dzieje na boisku (to prawdopodobnie dzięki zaangażowaniu trenera). Młynarska, która rozgromiła Kamienną we wcześniejszym spotkaniu, w meczu ze Starym już nie istniała, bo nie mogła przejśc defensywy. W moim odczuciu Stary ma najbardziej poukładaną grę i dzięki temu bez problemu awansuje dalej. Nie uważam, ze wszystko było idealne, bo szybkość niektórych akcji wyglądała jakby zawodnicy biegali w smole i dosyć sporo było przypadku. Myślę wlk, że nie powinieneś się tak bulwersować słowami krytyki, jeśli naprawdę jesteś dobry w tym, co robisz, to udowodnij to na parkiecie (z lepszym przeciwnikiem), a nie toczysz ze stevem potyczki słowne i nawzajem się obrażacie. On miał swój czas, teraz Ty masz, później będziemy oceniać kto więcej osiągnął.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-23, 22:30   

Garuda napisał/a:
On miał swój czas, teraz Ty masz, później będziemy oceniać kto więcej osiągnął.


ladnie napisane :)

Garuda napisał/a:
nawzajem się obrażacie


tylko nie przypominam sobie aby go obrazil jakoś :/

No, ale fakt ja w swoim ostatnim roku gry zdobylem nagrode najlepszego zawodnika, rok temu nie wiem kto zdobyl, a teraz pewnie Draft lub Lyczkowski zdobędzie :)
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-23, 22:54   

W tamtym roku nagroda nie była przyznawana tak samo jak puchar i dyplom dla zwycięskiej drużyny, ponieważ nasz trener stwierdził, że woli dostać piłkę dla szkoły niż puchar :P . MVP dostałby pewnie Śliwka przynajmniej takie moje zdanie.
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-24, 09:28   

Mam pomysł :D skoro Stary jest tak dobry to moze wystartuje w przyszlym sezonie w BLK i bedzie kropil ?? wtedy młodziez udowodni na co ją stać :)
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2006-11-24, 12:32   

steve napisał/a:
No, ale fakt ja w swoim ostatnim roku gry zdobylem nagrode najlepszego zawodnika


pfy !!!! jednym punktem mnie wyprzedziles...masz szczescie, ze podawalem Tobie :wink: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-24, 13:40   

Araim napisał/a:
Mam pomysł :D skoro Stary jest tak dobry to moze wystartuje w przyszlym sezonie w BLK i bedzie kropil ?? wtedy młodziez udowodni na co ją stać :)


Taki pomysł jest co roku, lecz zawsze jest jakiś problem. Szkoła nie chce dać pieniędzy, albo nie ma chętnych na granie co tydzień. W tym roku jakoś nawet nie było inicjatywy wystąpienia w BLK, kwestia chęci.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-24, 16:24   

DuLi napisał/a:
steve napisał/a:
No, ale fakt ja w swoim ostatnim roku gry zdobylem nagrode najlepszego zawodnika


pfy !!!! jednym punktem mnie wyprzedziles...masz szczescie, ze podawalem Tobie :wink: :wink:


chola chola, ja Tobie też podawalem :D Moge przyznać, że Ty, ja i Toni byliśmy w tym roku najlepsi :p hehe może być??
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-11-24, 18:26   

steve napisał/a:
chola chola, ja Tobie też podawalem Moge przyznać, że Ty, ja i Toni byliśmy w tym roku najlepsi :p hehe może być??
chcialbys :D
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-24, 19:06   

WAPNIAK napisał/a:
steve napisał/a:
chola chola, ja Tobie też podawalem Moge przyznać, że Ty, ja i Toni byliśmy w tym roku najlepsi :p hehe może być??
chcialbys :D


aj zapomnialem dopisać, że w nowym :) hehe Wapniak na Slowianskiej byl najlepszy (chyba się nie myle, czy może jeszcze Araim gral??)
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-24, 20:54   

Araim to staruch jush wtedy chyba nie grał :P
0 UP 0 DOWN
 
karpiu190 

Wiek: 25
Dołączył: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-24, 21:25   

no fakt poziom tegorocznych rozgrywek nie stoji za wysokim poziomie jest kilka szkol ktore graja koszykowke.....mam na mysli Ilo,Slowianska no i chyba to wszytsko....co do starego maja poukaladana gre chociaz w meczu z Mlynarska wiecej bylo tam szczescia niz precyzji....natomisat slowianska pod dobrym okiem Leroch zrobila duze postepy dobra gra G.Ł nie wystarczy na zwyciestwo potrzeben jest rowniez zaangazowanie calej druzyny co chlopcy w pelnio robia.....wiec napewno mecz w poniedzialek pomiedzy starym a slowianska wzbudzi wiele emocji....sam ejstem ciekaw jak sie to zakonczy ja osobiscie stawialbym na slowianska(w zeszlym roku pokonali ich o wejscie do wojewodzkich)

[ Dodano: 2006-11-25, 08:49 ]
Slowianska 58-23 Młynarska
Młynarska 50-18 IIlo
Slowianska 60-13 IILO
0 UP 0 DOWN
 
wlk 



Wiek: 35
Dołączył: 20 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-27, 15:15   

stary wygrał ze słowiańska wyniku nie pamietam dokładnie ale chyba 50:46 cos takiego ... w środe zapraszam na powiaty...
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-27, 15:33   

Gratki dla Starego :) nasz mecz choć starałem sie jak mogłem, to przegraliśmy dość wysoko moze gdybym nie spadł za faule było by inaczej, w koncu gdy zchodziłem było tylko 35-30 dla Starego :) ale to juz za nami powodzenia w powiatach.



Ps. Draft dzieki za opaske na kostke, przydała sie ale jednak ciezko sie gra ze skrecona kostka :oops:
0 UP 0 DOWN
 
karpiu190 

Wiek: 25
Dołączył: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-28, 16:22   

A kto gra na tych powiatach....i kiedy...i czy jak co roku wychodzi jedna druzyna???????????
0 UP 0 DOWN
 
wlk 



Wiek: 35
Dołączył: 20 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-28, 17:18   

powiaty sa jutro, z brzegu graja stary i slowianska, oraz 2 grodkowy chyba...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 0607, koszykowki, liga, miedzyszkolna, ponadgimnazjalnych, szkol


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu