Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-03-10, 09:23
Międzyszkolna Liga Koszykówki szkół ponadgimnazjalnych 06/07
Autor Wiadomość
karpiu190 

Wiek: 25
Dołączył: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-28, 19:50   

dzieki....a ile druzyn wychodzi bo cos szlyszalem ze dwie...ciekawe jaka ekipe ma grodkow wiem ze czesc szkoly rolniczej gra w blk
0 UP 0 DOWN
 
wlk 



Wiek: 35
Dołączył: 20 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-28, 20:06   

wychodzi jedna... my gramy z druga druzyna grodkowa, a slowianska gra z 1 druzyna grodkowa, potem wygrani graja o wejscie do wojewodztwa... rok temu dwa gradkowy przyjechaly strasznie slaba ekipa, byli to pilkarze reczni, my i slowianska wygralismy tak po 30pkt na plusie, zobaczymy jutro jak bedzie
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-11-28, 21:41   

Życzę powodzenia!!
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 14:01   

Na poziomie powiatowym odbyły się 3 mecze. Dwa pierwsze wyłoniły finalistów, którzy walczyli o "łatwiejszą" drogę do kwalifikacji do finału wojewódzkiego. Awansowały dwie drużyny z Brzegu: z pierwszego miejsca Stary z drugiego Słowiańska.

Godne pogardy i najwyższego braku szacunku było sędziowianie we wszystkich meczach szczególnie finałowym co stwierdzili wszyscy obecni jak również trenerzy obydwu zespołów. Tak jak powiedziałem Panu (w sumie dla mnie już nie) Rosłanowi w twarz za to co zrobił (3 techniczne dla drużyny starego oraz wyrzucenie trenera z boiska) należy mu się jak największa pogarda.

P.S. Na żywo wyłapał lepszego dissa :censored2:
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2006-11-29, 14:20   

pogarda? to tylko człowiek, jednostka omylna, gdyby nie on, to kto by Wam sędziował? albo zadam lepsze pytanie: kto by lepiej niż on sędziował? Zarówno mylił się na niekorzyść jednej jak i drugiej drużyny, ale to chyba nie powód, żeby nim od razu gardzić :x Bardzo dobrze, że wyrzucił trenera, jakiś poziom trzeba utrzymać pomimo tego, że się gra nie toczy na jego korzyść. Z całego przebiegu uważam, że to Słowiańska powinna mieć większe pretensje niż Wy. Trzeba zauważyć, że on sam sędziował, a dopatrzeć się wszystkich przewinień to nawet nie są w stanie sędziowie w polskiej lidze, a jest ich trzech na parkiecie. Ważne, że "stary" wygrał, gratulacje.
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 14:54   

Nie napisałem, że sędziował stronniczo tylko, że robił to źle, wiec czytaj uważnie. A co do tego kto lepiej by sędziował to odp brzmi każdy, problem w tym że nikt nie ma czasu bo kiedy są mecze to osoby te pracują a Pan Ulok nie może sędziować meczy z naszym udziałem więc Pan Rosłan jest "złem koniecznym".
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-11-29, 15:26   

Ja również gratuluję...

Co do zachowania trenera, to w sumie nie dziwie się. Ja rozumiem, że nerwy itd. ale trzeba mieć trochę kultury, a tekst "wypieprzaj mi stad" do swojego zawodnika grajacego na boisku, chyba nie był stosownym..
0 UP 0 DOWN
 
karpiu190 

Wiek: 25
Dołączył: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-29, 15:29   

no fakt zle sie zachowal trener P......... ale z drugiej strony byla tak samo coach slowianskiej sciagnal rozgrywajacego pod wplywem zlosci na sedziego.......a mecz toczyl sie swojimi prawami duzo fauli bledow zawodnikow i w szczegolnosci sedziego..........ale nie ma co sie dziwic skoro tylko jeden ssedzia na brzeg jest to juz niech lepiej sedziuje R.........

[ Dodano: 2006-11-29, 15:34 ]
dobrze przynajmnije ze mecze polfinalowe byly ciekawe......np mecz staregi- i drugiego grd byl ciekawy do 3 kwarty punkt za punkt poznie okazalo sie kto ma lepsze umiejetnosci i potrafi spokojnie tworzyc dlugie akcje.....a co doslowianskiej ktora dosc szybko odskoczyla na 10ptk i ta przewage trzymala do 3 kwarty lecz w pewnihje chwili bylo juz 27 25 lecz zmiana zawodnika na pozycji centra okazal sie trafa zawodnik ten trafil kilka waznych punktow kilka zbiorek i mecz stal sie juz jednostronnym widowiskiem
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2006-11-29, 16:52   

Draft napisał/a:
Nie napisałem, że sędziował stronniczo tylko, że robił to źle, wiec czytaj uważnie.


a czy ja napisałem gdzieś, że sędzia był stronniczy? :shock: Twoja uwaga: "czytaj uważnie" powinna być raczej przekierowana w drugą stronę. Dziwne, że dopiero dzisiaj nagle wytykane są błędy sędziego, wcześniej jakoś wszyscy milczeli na ten temat.
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 17:16   

Garuda napisał/a:
Zarówno mylił się na niekorzyść jednej jak i drugiej drużyny, ale to chyba nie powód, żeby nim od razu gardzić


Sugestia ?
Co do tego jak sędziuje to każdy kto miał styczność z tym Panem wie na jakim poziomie to robi,a jego praca zawsze była oceniana wysoce negatywnie. Więc przestań się dziwić :]
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 17:20   

Przestańcie sie kłucic o sedziowanie bo to nie ma sensu, kazdy wie jak jest i wiemy tez ze tak szybko to sie nie zmieni :wink: pan R. po prostu swoje lata swietności juz przezył a teraz czeka na nastepców :wink:
0 UP 0 DOWN
 
karpiu190 

Wiek: 25
Dołączył: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-29, 17:20   

ciekawe ktora szkola stary czy slowiasnak lepiej poradzi sobie na wojewodzkich??????czekam na wasze propozycje
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 17:39   

Warto nadmienić, że stary jedzie do nysy na jeden mecz i w zależności od jego wyniku wchodzi do finału,natomiast Słowiańska jedzie do Otmuchowa gdzie zagra (i tu mogę się mylić) z pierwszym Opolem, Prudnikiem i chyba Otmuchowem ale co do składu tatych zawodów nie jestem pewien, jedno jest jasne Słowiańską będzie czekać ciężka przeprawa. Powodzenia w dalszysz fazach!
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2006-11-29, 17:48   

Draft napisał/a:
Sugestia ?


hymm...z Twojej strony nadinterpretacja słów, z mojej raczej suche stwierdzenie - fakt. Połóż większy nacisk na słowo "zarówno" i wtedy już nie trzeba będzie doszukiwać się teorii stronniczości w mojej wypowiedzi. Hamulec ma rację, nie ma sensu sprzeczać się o sędziowanie na tego typu poziomie rozgrywek, bo wiadomo było, że w turniejach międzyszkolnych tylko dwie drużyny będą się liczyć i nawet kilka błędów sędziego nie miałoby wpływu na zmianę tego stanu. Pojedziecie na finały, może tam bardziej sędziowie będą Was "dopieszczać" swoimi trafnymi decyzjami
0 UP 0 DOWN
 
karpiu190 

Wiek: 25
Dołączył: 24 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-29, 17:51   

no i wlasnie draft sie tu mylisz.....otoz slowianska obstawiajac taka ekipe z jaka twojim zdaniem mieliby grac....a sa to jzu polfinalu wojewodzkie to stary ma pierwsza nyse II prudnik i jest jeszcze olesno......a z tego cowiem rok temu w polfinalach slowiasnka grala z otmuch.... nysa....i opole a w drugiej grupie byl prudnik nysa kedzierzyn i olesno

[ Dodano: 2006-11-29, 18:06 ]
hamulec ty od kilku lat jeste sjuz pogodzony z ta mysla ze zlobizan zawsze bedzie przegrywac(mowie tutaj np o slowianskiej ekonomik stary itp) ale nie tutaj sens te wszytskie obelgi w stosunku do pana R to najzwyczajne emocje ktore pokazuja sie w czasi waznych mecz a jak sedzie jebie wazny mecz to nie dziw sie ze tak jest(zobacz jak ty sam na BLK ) SIE PIENISZ
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 0607, koszykowki, liga, miedzyszkolna, ponadgimnazjalnych, szkol


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu