Wysłany: 2006-10-20, 22:35 Kandydaci na radnych do Rady Miejskiej w Brzegu
Okręg nr 1
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego (Komitet Wyborczy PSL)
1. Kucharczyk Bogdan
2. Przybyła Zdzisław
3. Lewandowska Stanisława
4. Lewandowski Włodzimierz
5. Fiałkowski Franciszek
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (KW Prawo i Sprawiedliwość)
1. Ciż Maria Ewa
2. Witkowski Andrzej
3. Mazurkiewicz Irena Urszula
4. Łazarczyk Urszula
5. Kotecki Franciszek
6. Nędzyński Dariusz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (KW Platforma Obywatelska RP)
1. Chrzanowski Grzegorz
2. Młodzianowska Małgorzata Bogusława
3. Harłacz Adam
4. Witka Przemysław
5. Wenger Katarzyna
6. Biliński Wojciech
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci (KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci)
1. Karlikowski Robert Maciej
2. Spychała Sławomir Ireneusz
3. Mazurek Dariusz
4. Bublewicz Henryk
5. Łabudek Anna Maria
6. Kwaśnik Marian
7. Jarczyk Anna Maria
8. Taczanowski Marek Andrzej
9. Czajczyńska-Zaradny Joanna Aneta
10. Milewski Ryszard
Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRAWICY (KWW SPP)
1. Huczyński Wojciech
2. Zwierzyński Marek Wojciech
3. Nyczaj Grzegorz Józef
4. Małecki Waldemar
5. Stankiewicz Elżbieta
6. Bączek Maria
Komitet Wyborczy Towarzystwo Rozwoju Ziemi Brzeskiej (KW TRZB)
1. Szostek Henryk
2. Koronkiewicz Janusz Mieczysław
3. Pawlik Adam
4. Cetnarowski Andrzej Paweł
5. Jakubowicz Brygida Teresa
6. Sawicka Grażyna
7. Zozuliński Marek
8. Kawecka Dorota
Komitet Wyborczy Wyborców Brzeskie Forum Samorządowe (KWW BFS-Forum)
1. Bardega Roman Edward
2. Wołczaska-Bubak Ewa
3. Kochowski Edward
4. Mysłek Mieczysław Jan
5. Wanio Elżbieta
Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE CENTROPRAWICY (KWW PC)
1. Cieślik Maria
2. Orzycka Małgorzata
3. Kłosowska Franciszka
4. Szewc Ryszard
5. Bukowski Leszek
6. Resiak Piotr
7. Berezowski Dariusz
8. Borkowski Łukasz
9. Kosierkiewicz Robert
Komitet Wyborczy Wyborców - DOŚĆ HASEŁ! (KWW - DOŚĆ HASEŁ!)
1. Dąbrowski Wojciech Marek
2. Łochański Adrian
3. Mrózek Justyna
4. Cuper Bożena
5. Nuda Wiesław
Okręg nr 2
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego (Komitet Wyborczy PSL)
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (KW Prawo i Sprawiedliwość)
1. Dobosz Zbigniew
2. Żebrowski Janusz
3. Suzanowicz Barbara Maria
4. Potocki Piotr
5. Dziwura Edward
6. Grochowska Katarzyna
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (KW Platforma Obywatelska RP)
1. Szpulak Piotr
2. Cisek Janusz Marek
3. Ołubczyński Paweł
4. Guziak-Brodzińska Małgorzata
5. Dziadek Mirosław
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci (KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci)
1. Pietrzak Krzysztof
2. Bublewicz Edward
3. Duszeńko Zbigniew
4. Żyłajtys Lech Kazimierz
5. Szulczewski Marek
6. Biesiaga Zbigniew Adam
7. Moskal Natalia Magdalena
8. Unuczek Andrzej Wojciech
9. Kużdżał Elżbieta
10. Chmielewski Andrzej Antoni
Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRAWICY (KWW SPP)
1. Socha Dariusz
2. Moskwiak Jan Adam
3. Gawłowski Eugeniusz
4. Nowak Romuald
5. Bider Zenon
6. Podgórski Jerzy
7. Mroziński Tadeusz Stanisław
Komitet Wyborczy Towarzystwo Rozwoju Ziemi Brzeskiej (KW TRZB)
1 Baran Krzysztof
2. Jeżyk Mieczysław
3. Haraburda Antoni
4. Kapela Bolesław
5. Kawecki Zbigniew
6. Kita Franciszek
7. Kasprzak Leszek
8. Juchniewicz Jacek
9. Drozd Mieczysław
10. Stefaniszyn Grażyna
Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE CENTROPRAWICY (KWW PC)
1. Zdyb Janusz
2. Drozd Grażyna
3. Mayer Joanna
4. Włodarczyk Edward
5. Tomaszewska Józefa
6. Jankowski Waldemar
7. Sagan Wojciech
8. Buler Czesław
Komitet Wyborczy Wyborców - DOŚĆ HASEŁ! (KWW - DOŚĆ HASEŁ!)
1. Jankowska Mariola
2. Salak Marek
3. Sadowski Mirosław
4. Chmiecik Paweł
5. Gawlik Iwona
Okręg nr 3
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (KW Prawo i Sprawiedliwość)
1. Grochowski Mariusz
2. Góral Janina Maria
3. Medyński Piotr
4. Stankiewicz Henryka
5. Żebrowska Aneta
6. Moszumański Franciszek
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (KW Platforma Obywatelska RP)
1. Surdyka Grzegorz
2. Buśko Mariusz
3. Łużyński Waldemar Piotr
4. Hawrylów Piotr
5. Duda Ryszard Wiesław
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci (KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci)
1. Tyczyński Bartłomiej Jan
2. Kozik Paweł Marian
3. Niżyński Wiesław
4. Okoniewski Robert
5. Rajczuk Zdzisław
6. Stefańska Wioletta Urszula
7. Gałoń Krzysztof
8. Starczyk Maria
9. Folęga Edward
10. Kowalski Bartosz Krzysztof
Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRAWICY (KWW SPP)
1. Rudno-Rudziński Jarosław
2. Rudnicki Andrzej
3. Andruchowicz Mariusz Waldemar
4. Krzciuk Jacek Andrzej
5. Boruta Piotr Sebastian
6. Ogonek Andrzej Henryk
Komitet Wyborczy Towarzystwo Rozwoju Ziemi Brzeskiej (KW TRZB)
1. Korycki Paweł
2. Mazur Tadeusz
3. Potaczało Tomasz
4. Markowska Elżbieta
5. Dudkiewicz Zdzisław
6. Jenaszek-Postoł Wiesława
7. Nizinkiewicz Zbigniew
8. Olszewski Krzysztof Robert
9. Kruczek Józef
10. Podborączyńska Krystyna
Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE CENTROPRAWICY (KWW PC)
1. Pabjan Ludwik
2. Skarżyński Sławomir
3. Bartnicka Jolanta
4. Przysiężna-Pizarska Magdalena
5. Balicka Alicja
6. Krukowska Anna
Komitet Wyborczy Wyborców - DOŚĆ HASEŁ! (KWW - DOŚĆ HASEŁ!)
1. Łysanowicz Jarosław
2. Rabiega Krzysztof
3. Golonka Dorota
4. Dąbrowski Jerzy
5. Dąbrowska Barbara
Okręg nr 4
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego (Komitet Wyborczy PSL)
1. Skarżyński Jerzy Stanisław
2. Szuman Henryk
3. Taramina Wanda Barbara
4. Tarnowska Leokadia
5. Tumanowicz Benedykt
6. Wojtaszek Mariusz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (KW Prawo i Sprawiedliwość)
1. Gądek Dariusz
2. Wirga Ryszard
3. Gieża Mieczysław
4. Czaplicka-Krypel Dorota
5. Sokołowska Beata Agata
6. Nowosielski Tadeusz
7. Sierakowski Waldemar
8. Furs Marek
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (KW Platforma Obywatelska RP)
1. Szermet Kamil
2. Miarczyński Marek
3. Malak Marta
4. Głąb Jakub
5. Matkowska Katarzyna
6. Ochman Ewa Małgorzata
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci (KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci)
1. Ciszewski Paweł
2. Truchan Marek Antoni
3. Rabczewska Aneta Ewa
4. Piontkowski Bronisław
5. Mikołajczak Dorota Józefa
6. Leśkiewicz Marek
7. Załugowicz Józef Janusz
8. Goj-Birecka Julia Krystyna
9. Bartnicki Józef
10. Kędzierski Marek Jan
11. Wojnarowski Jacek Grzegorz
12. Hofman Paweł Jacek
Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRAWICY (KWW SPP)
1. Kozłowski Kazimierz
2. Kozoświst Bożena Krystyna
3. Hejduk Mirosław
4. Pieszyński Tomasz Józef
5. Podgórny Aleksander
6. Mizera Piotr Leszek
7. Dawidowicz Lesław
8. Fedak Waldemar
9. Uhryn Jacek
10. Żemetro Krzysztof Grzegorz
11. Szpak Aleksander Adam
Komitet Wyborczy Towarzystwo Rozwoju Ziemi Brzeskiej (KW TRZB)
1. Pikor Jan
2. Oestreicher Bernard
3. Wojtkowski Andrzej Piotr
4. Łukaszun Irena
5. Garnczarczyk Bolesław
6. Cierpiał Alicja Maria
7. Potoczny Jarosław Paweł
8. Ziemczonek Elżbieta
9. Dudzińska Wiesława Janina
10. Maziarz Krystyna
11. Fiksa Andrzej
12. Olszewski Ryszard
Komitet Wyborczy Wyborców Brzeskie Forum Samorządowe (KWW BFS-Forum)
1. Szczęsna Bożena
2. Pul-Górniak Anna
3. Czochrowski Jerzy
4. Górska-Kłysz Grażyna
5. Rucińska Bożena
6. Łukaszenia Andrzej
Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE CENTROPRAWICY (KWW PC)
1. Piskoń Leszek
2. Aleksandrów Anna
3. Siłka Anna
4. Gregorasz Józef
5. Książek Anna
6. Urbański Leszek
7. Jaszczur Jan
Komitet Wyborczy Wyborców "PRZESZŁOŚĆ" (KWW "PRZESZŁOŚĆ")
1. Marciniak-Kożuchowski Michał
2. Kordus Krzysztof
3. Ładnowska Grażyna
4. Ładnowska Katarzyna
5. Hnat Dariusz Jerzy
6. Czerwiński Mariusz Stanisław
Komitet Wyborczy Wyborców - DOŚĆ HASEŁ! (KWW - DOŚĆ HASEŁ!)
1. Maligranda Janusz
2. Sternal Janusz
3. Matuszek-Paradnia Halina
4. Marciniak Mariola
5. Tokarski Janusz
6. Banasiak Alicja
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum