Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Czego NIE oglądać !!
Autor Wiadomość
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-28, 01:29   

Omen (z roku 2006) - i to miał być horror? Ja się zastanawiam, po jakiego grzyba brać się za tej klasy remake? Dno, dno, dno i 2 metry mułu, pośmiałem się czasem z tego bzdurnego filmu, koszmarnie obsadzonego (choćby Damien który usiłując być demonicznym, wyszedł prześmiesznie - parodia) głupota do potęgi, nawet błyskawice podświetlały plan raz z tyłu raz z przodu raz z boku - paranoja. Zdecydowanie nie warto marnować czasu na tego okropnego knota. No chyba że ktoś chce się pośmiać, choć w pewnym momencie śmiech ustępuje miejsca ubolewaniu nad zamysłem ludzi, którzy podjęli się zrobienia tej miernoty. A kysz!

Chłopaki Na Ibizie - coś koszmarnego, dawno tak piramidalnej bzdury i głupoty nie oglądałem, nie polecam, ba odradzam - nędzne i nie śmieszne.
Ostatnio zmieniony przez Morg 2007-01-28, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-08, 02:18   

No jak się okazuje im dłuższe czekanie tym większe może być rozczarowanie..
Tak jakoś się uparłem czekać na "Rise".. bo mam jakąś taką słabość do filmów wampirzych :) ..no i Lucy Liu ... i nawet Marilyn Manson...
niemniej jednak film...nuuuuuuuuuuuuuuuudaa!

Również Wrong Turn 2 (kolejny horror) można sobie pominąć z uwagi iż nic nie wnosi nowego (niczym post nic nie wnoszący do tematu)

No cóż jak zwykle padło na horrory.. taki już ich los :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-08, 20:44   

Sawka napisał/a:
Hi way

to jeden z moich ulubionych :P , ale żeby film się spodobał, trzeba chyba lubić ten rodzaj humoru :D

Czy ktoś już wspominal o "Silent Hill"? Jeśli nie to ja wspomnę :P W sumie nie mam konkretnego powodu - po prostu kiepsko mi się go oglądało. Może zbyt efekciarski?

I "Shrek trzeci" mnie rozczarował - jeśli ktoś oglądał 1 i 2 część (hehe, a jest wogóle ktos kto ich nie widział? :P ), na 3 się zawiedzie - bez porównania po prostu

I na koniec dorzucę jeszcze starocia, bo generalnie bardziej lubię stare filmy, a "nowe" oglądam mniej więcej 2 lata po premierze :P -> "Ostatni samuraj" - przeraźliwie nudny, nie przypuszczałam że Tom Cruise może aż tak beznadziejnie zagrać... chociaż... ;)
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-09, 15:09   

Zdecydowanie odradzam "Capote" . Film z opisu zachęcające, ale dosłownie NIC się w nim nie dzieje. Dotrwałam do połowy z lekka przysypiając, ale jednak z nadzieją, że zacznie się jakaś akcja. Jednak nic z tych rzeczy, tylko jałowe dialogi usypiające. Jeden z najnudniejszych filmów jakie widziałam.
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-09-09, 16:19   

A mnie 'Capote' zdecydowanie się podobał, choć na pewno nie jest to kino akcji.


Natomiast stanowczo odradzam 'Next' - reklamowany jaki film akcji, jest wręc beznadziejny. Kiepski scenariusz, fatalni aktorzy [nawet Nicolas Cage niczym się nie wyróżnia], a do tego kiepska realizacja [żałosne efekty specjalne].
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czego, nie, ogladac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu