Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2007-03-10, 00:03
Protest kibiców
Autor Wiadomość
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-10-16, 20:45   Protest kibiców

temat dotyczy: www.UltraProtest.pl

Co o tym myślicie, czy pomysł z zakazaniem używania pirotechniki jest słuszny, czy moze nie :D ....i czy według Was takie zakazy zabierają dużo z meczów w naszej lidze?? Czy jest to moze kolejny wymysł kibiców, którzy nie rozumieją zasad bezpieczeństwa itp. :) :?:
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-16, 23:16   

Im chłopaki chcą lepszej oprawy, im głośniej przeklinają i im więcej materiałów pirotechnicznych przynoszą... tym mniej ludzi przychodzi. No dziwne strasznie... A jaka na to rada? Jeszcze wiecej rac i gorętsze okrzyki w kierunku przeciwnej drużyny...

Nie zapominając o prawdziwych kibicach składam manifest przeciw temu co dzieje się na stadionach... piłka już nie jest widowiskiem, na który ściągały całe rodziny... i to nie jest bynajmniej wina PZPN.

Troche KULTURY zamiast COOL'TURY :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-10-16, 23:41   

Kaspersky napisał/a:
Im chłopaki chcą lepszej oprawy, im głośniej przeklinają i im więcej materiałów pirotechnicznych przynoszą



oj widze, ze nie czytało sie załączonej stronki ;) ......w proteście chodzi o profesjonalną obsługę materiałów pirotechnicznych :) oraz przygotowanie ich na 1 z trybun....a reszta jest normalnie dla ludzi którzy chcą mecz obejżeć ;) .....w tym proteście nie chodzi o burdy i wyzwiska, ale o to, co jest esencją kibicowania.....wsparcie swojej druzyny i doping (pozytywny), który dodaje skrzydeł :)









tylko szkoda, ze nikt sie nie chce udzielać ;|
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-17, 07:35   

A po co się do takego czegoś udzielać jak i tak nie ma takiego czegoś w Brzegu, bo na jakim meczu takie coś zrobisz oraz jaki kibic u nas narzeka na takie coś... to nie jest nasz problem... :)
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-10-17, 08:50   

chodzi mi o ogólną zasadę :P ........no i na meczach np. Wisły Can-pack jest cos takiego (taka oprawa), wiec to nie dotyczy tylko piłki nożnej, ale tez hokeja i koszykówki ;)
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-17, 11:22   

KtOŚ napisał/a:
oj widze, ze nie czytało sie załączonej stronki ......w proteście chodzi o profesjonalną obsługę materiałów pirotechnicznych

Czytałem :) Jednak ja miałem raczej na myśli te pojedyncze race, które pojawiają się niewiadomo skąd i niewiadomo gdzie... może ciężko w to uwierzyć, ale ja takiego zorganizowanego spektaklu nigdy nie widzialem, wiec póki co fajerwerki na trybunach źle mi się kojarzą... No ale może się mylę.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-10-17, 16:15   

dołączam zdjęcie z sali :)

0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kibicow, protest


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu