Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zdzisław Bagiński - kandydat na burmistrza z ramienia TRZB
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-20, 22:34   

smooth napisał/a:
ze nie umie Pan czytać bez zrozumienia


tzn. miało być "że nie umie Pan czytać ze zrozumieniem" :)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-23, 01:30   

Najpierw Baba Riba zabroniła mi udawać że nie rozumiem czegośtam, teraz Pan zabrania mi udawać umiejętność czytania bez zrozumienia... A skąd Wy wiecie co ja potrafię? :cwaniak:

Zgłosiłem sprzeciw na pewną prostą metaforę. Osobiście uważam, że wyborcy mają zdanie co do ludzi którymi nimi mają rządzić, a zdanie co do sprzętu niekoniecznie. Nie każdy musi się znać na sprzęcie RTV, ale musi wiedzieć jacy ludzie mają kierować gminą/powiatem/województwem. Nie ma zgody na spłaszczanie pewnych rzeczy.

Kurczę, chyba nie dogonię Pana w ilości tarcz z kotwicą :(
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-23, 17:34   

Bartek T. napisał/a:
Kurczę, chyba nie dogonię Pana w ilości tarcz z kotwicą


No nie wiem, no nie wiem .... wszedłem dziś na wiadomości nie przeczytane od ostaniej wizyty.. naliczyło sie ich naście.. nie pamietam dokładnie ile..autor 95% to Bartek T. :) ...ale taki sam procent to tematyka (niech pan zgadnie jaka..ja tam nie pamietam dokładnie..ale strzelam ze to "wybory samorządowe") ... wie Pan teraz skąd większa ilość tarcz z kotwicą u mnie.. zgaduję, że wynika to z mojego zainteresowania w innych działach ...Pani Bartku ..tak dla zdrowia..tak dla odreagowania ...idź Pan "podyskutuj" do innych działów.. ponadto nie wiem jak Pan, ale ja im dłużej powtarzam pod rząd jakieś słowa tym mniej wiem co ono oznacza....myśli Pan, ze jest jakaś analogia w polityce...czy znowu Pan mi powie, że ne każdy musi widzieć analogie czy kumac metafory...
Panie Bartku T. .. to ja jeszcze raz z tym RTV AGD MTV ...chodziło mi również o zastanowienie nad podobieństwem par relacji : 1) a) klient zielony / sprzedawca AGD, b) klient zorientowany ./ sprzedawca AGD oraz 2) a) wyborca niezorientowany (o małej swiadomości politycznej) / kandydat - polityk (wybierany), b) wyborca zorientowany (zainteresowany polityką) / kandydat - polityk (wybierany)....

Ponadto zdaje sobie sprawę z tego, że
Bartek T. napisał/a:
Nie każdy musi się znać na sprzęcie RTV, ale musi wiedzieć jacy ludzie mają kierować gminą/powiatem/województwem

Tak samo jak zdaje sobie sprawę, ze nie każdy musi wiedzieć jacy ludzie powinni kierować gminą/../..., ale musi wiedzieć jak zapewnić rodzinie jedzenie..

Bartek T. napisał/a:
Osobiście uważam, że wyborcy mają zdanie co do ludzi którymi nimi mają rządzić, a zdanie co do sprzętu niekoniecznie



Osobiście uważam, ze duża cześć wyborców wykazuje połowicznie zainteresowanie ludzmi którzy mają rządzić... z braku chęci czy też czasu na angażowanie się w polityke ... chłoną jej warste, że tak powiem reklamową
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-23, 18:48   

smooth napisał/a:

Osobiście uważam, ze duża cześć wyborców wykazuje połowicznie zainteresowanie ludzmi którzy mają rządzić... z braku chęci czy też czasu na angażowanie się w polityke ... chłoną jej warste, że tak powiem reklamową


Zgadzam sie z tą tezą w kontekście zwłaszcza wyborów parlamentarnych lub do sejmiku województwa.
W wyborach do rad gmin czy na wójta bądź burmistrza decydują jednak nazwiska kandydatów ich dorobek i doświadczenie. Reklama w tym wypadku to może jakieś 10 do 15 procent wielkości poparcia wyborców.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-24, 00:26   

Kiedyś gdzieś zalazłem i mnie ktoś opierniczył. Się spłoszyłem :P

Uważam nie to niebezpieczne jeśli ludziom obojętne jest kto włada ich pieniędzmi i prawami.

A reklama dzwignią handlu. Politycznego też. Poza tym trzeba dać zarobić miejscowym firmom!

Panie PK - niech PAn nie wysuwa takich tez! To może się obrócić przeciwko tym naszym miejscowym firmom ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: baginski, burmistrza, kandydat, na, ramienia, trzb, zdzislaw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu