Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kubiak nadal trenerem koszykarek
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-29, 12:09   Kubiak nadal trenerem koszykarek

W Brzegu bez zmian na trenerskiej ławce. Zarząd Cukierków Odry poszukiwał innego trenera. Bez skutku.

Zarząd Cukierków Odry Brzeg poszukiwał nowego trenera. Poszukiwał, ale wszystko wskazuje na to, że Cukierki nadal będzie prowadził duet Krzysztof Kubiak - Dariusz Konstanciuk. Przyczyna jest prozaiczna - koszty. Trenerzy z zewnątrz życzyli sobie mieszkania, samochodu do dyspozycji, komórki, specjalnej puli na wyjazdy do rodziny. Miejscowy pracuje za dużo mniejsze pieniądze.

- Trener Kubiak został zobowiązany do budowy drużyny - zaznacza prezes Czesław Greczyn. - Ze starego składu zostaną może cztery zawodniczki. Trener zna możliwości finansowe klubu i w tych granicach musi się poruszać. Myślę, że z poprzedniego sezonu zostaną wyciągnięte wnioski i nie będą popełniane takie błędy.

Trener Kubiak jest na razie tajemniczy.
- Rozmawiałem z zarządem i mam mu przedstawić koncepcję budowy drużyny i przygotowań do sezonu - mówi Kubiak. - Mam je już przygotowane. Jeśli okaże się, że nadal będę prowadził zespół, będziemy mogli porozmawiać o szczegółach.
Teraz zarząd brzeskiego klubu zastanawia się jak w ramach budżetu zbudować zespół, który liczyłby się w ekstraklasie. Ta z kolei będzie w nowym sezonie powiększona do 14 zespołów.

- Nie podoba mi się pomysł powiększenia ligi - przyznaje Greczyn. - Generuje koszty, a nie podnosi poziomu sportowego. To są dla nas dodatkowe wyjazdy, dodatkowe opłaty dla sędziów w kilku spotkaniach więcej.

Po niezbyt udanym dla Cukierków sezonie (9. miejsce) były obawy, czy z gry nie wycofa się główny sponsor - PWC Odra.
- Po rozmowach z radą nadzorczą udało nam się przekonać Odrę do dalszego finansowania klubu - mówi prezes Greczyn. - Nie było to proste, ale zadecydował argument, że reklama poprzez sport jest jedną z tańszych i zarazem skutecznych form marketingowych.

Oprócz Odry klub wspomagały też znacząco urząd miasta oraz urząd marszałkowski. Są także pomniejsi sponsorzy, następnych poszukuje zarząd.
- Najważniejsze, że mamy już minimalny budżet, który jednak jest mniejszy niż w ubiegłym roku - twierdzi prezes. - Teraz do naszych możliwości musimy dobrać zawodniczki. Mam sześć nazwisk Amerykanek, z których powinniśmy zakontraktować trzy. Myślimy też o Rosjance. Wiem, że nie poprawi to poziomu polskiej koszykówki, ale robią tak wszystkie kluby opierając składy na zagranicznych profesjonalistkach.

www.nto.pl
Ostatnio zmieniony przez qiero 2007-05-29, 12:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-30, 11:33   

zobaczymy co z tego bedzie...moim zdaniem nie jest to najlepsze rozwiązanie..ale coz skoro nie znaleźli nowego trenera to lepszy taki niz żaden :wink:
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-30, 11:45   

Kurcze no, takie problemy finansowe, dodatkowo słaby występ koszykarek... szkoda..
miejmy nadzieje, że w kolejnym sezonie sytuacja ulegnie polepszeniu (!)
Cieżkie zadanie przed trenerem Kubiakiem, ale trzeba walczyć !
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-09, 15:16   

ymmmm pomysmy dlaczego oprocz kosztow nie znalezli nowego Trenera hmmm a moze dlatego ze Trener i Kierownik druzyny to jednosc ... moze moze....
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: koszykarek, kubiak, nadal, trenerem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu