Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pedofilia wśród nauczycieli ?
Autor Wiadomość
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-10-05, 18:05   

yoorek napisał/a:
Dziwne zaiste,sam zadaje sobie pytania,sam udziela sobie odpowiedzi.
Ciekawe, co jeszcze robi sam. :?:
0 UP 2 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-10-05, 18:19   

Merytorycznie i na temat teraz będzie. Franio, nie chcę w tematach natury obyczajowej się wymądrzać, ale pamiętasz może kto po nocach oglądał i jeszcze głupie komentarze pod fotkami dzieciaków jakieś 3 lata temu wypisywał? Ja pamiętam, ale paluchami wskazywać nie będę, coby ci oka nie wydłubać. Pamiętam też, jak podczas imprezki zorganizowanej przez wiadomego doktora w Parkowej próbowałeś, w dodatku przy świadkach z tego forum, moją wciąż nieletnią córkę po rączkach ślinić? Ostrzegałem cię, że za takie zabawy można odbyć bardzo nieprzyjemną rozmowę z prokuratorem i że nie bardzo cię w roli zięcia swojego widzę. Pedofilia jest dla frania śliskim tematem chociaż ani belfrem nie jest, ani koloratki pod szyją nie nosi.
3 UP 2 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-10-05, 18:26   

Może nie pod szyją, ale musi go bardzo uwierać.
1 UP 1 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-10-05, 18:43   

Marcim B. napisał/a:
Merytorycznie i na temat teraz będzie. Franio, nie chcę w tematach natury obyczajowej się wymądrzać, ale pamiętasz może kto po nocach oglądał i jeszcze głupie komentarze pod fotkami dzieciaków jakieś 3 lata temu wypisywał? Ja pamiętam, ale paluchami wskazywać nie będę, coby ci oka nie wydłubać. Pamiętam też, jak podczas imprezki zorganizowanej przez wiadomego doktora w Parkowej próbowałeś, w dodatku przy świadkach z tego forum, moją wciąż nieletnią córkę po rączkach ślinić? Ostrzegałem cię, że za takie zabawy można odbyć bardzo nieprzyjemną rozmowę z prokuratorem i że nie bardzo cię w roli zięcia swojego widzę. Pedofilia jest dla frania śliskim tematem chociaż ani belfrem nie jest, ani koloratki pod szyją nie nosi.
j. Ja też tam byłem i niczego takiego nie pamiętam. Natomiast doskonale pamiętam że Marcin Barcicki wyszedł z imprezy nie płacąc za to co zjadł i inni uczestnicy imprezy musieli uregulować za niego rachunek. Zapomiał czewony robaczek . Pamięć ma MB jak widać kiepską i wybiórczą. Za to urojenia liczne i wielotematyczne .
2 UP 2 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-10-05, 19:41   

Stawiałeś i nalegałeś, żebym coś zamówił. Pojawiłem się tam na twoje zaproszenie wielokrotnie ponawiane. Jadły moje dzieciaki - 2 porcje frytek, cola i jakiś soczek. Napisz, ile się należy i po problemie, sklerotyku.
1 UP 3 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-10-05, 19:50   

Kolejna nerwowa reakcja lewicowego oszusta. Każdy płacił sam za konsumpcję, ja tylko za drinki. Wszyscy to zrozumieli z wyjątkiem jednego matołowatego omc wójta. A co do oferty MB- obejdzie się. Z kłamcami nie chcę mieć nic wspólnego , nawet zwrotu długu. Umorzono
2 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-10-05, 20:34   

Marcim B. napisał/a:
Franio, nie chcę w tematach natury obyczajowej się wymądrzać, ale pamiętasz może kto po nocach oglądał i jeszcze głupie komentarze pod fotkami dzieciaków jakieś 3 lata temu wypisywał?


Jeśli masz na myśli serfowanie po opublikowanych przez was, towarzyszu, dowodach świadczących o traktowaniu dzieci (domniemywam, że własnych), jak śmieci, to owszem - pamiętam bardzo dobrze. Oglądałem wasz profil na naszej klasie, pełen zdjęć jakichś małolatów w koszach na śmieci, czy też zaglądających dziewczynom pod spódnicę.

Temu ostatniemu towarzyszył komentarz niejakiego Janusza Gila (rozumiem, że to partyjna dyrektywa): "Już wie, co ma odkrywać".

To macie na myśli, świniopasie? Traktujący dzieci na równi ze śmieciami?

Ten w koszu na śmieci, to wasz potomek?:

[url=http://nk.pl/#profile/710799/gallery?src=profile_button#!album=2&viewer=photo/816324/26]Wychowanie dzieci wg lewaka[/url]

A jak tam pani Barcicka? Uczy w jakiejś szkole? Za komentarze na portalu Panoramy rachunku jeszcze nie wystawiłem.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-10-05, 20:52, w całości zmieniany 6 razy  
0 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-10-05, 20:39   

Marcim B. napisał/a:
amiętam też, jak podczas imprezki zorganizowanej przez wiadomego doktora w Parkowej próbowałeś, w dodatku przy świadkach z tego forum, moją wciąż nieletnią córkę po rączkach ślinić


Ja byłem tam ze swoją partnerką, świniopasie! Nie musiałem posługiwać się dziećmi, aby wyjść na "mężczyznę". Zwłaszcza, że za potrawy płaciłem sam, rachunek za drinki pozostawiając, zgodnie z umową, zapraszającemu. Trudno było zrozumieć? Rozumiem, że dzieci głodują i trzeba było znajomych naciągać na frytki i colę?

EDIT: A może to w ogóle był przykład lewicowego, sutenerstwa pedofilskiego? Zabierać dzieci do knajpy na imprezę dla dorosłych? Na co liczyliście, towarzyszu Barcicki? Jaki przykład dajecie dzieciom? Przecież spotkanie nie było w Ambrozji, tylko w lokalu o charakterze dancingowo-nocnym, zaopatrzonym obficie w alkohol. Szukaliście kupca na swoje (?) pociechy? Niezłe bydle z was...
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-10-05, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-10-05, 20:41   

A wracając do tematu - czy pani Barcicka ma jakąś wiedzę na temat pedofilii wśród nauczycieli?
0 UP 1 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-10-05, 21:14   

Ciekawe, czy franiowa "partnerka" ma jakąś wiedzę na temat wychowywania małych chłopców.
0 UP 2 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-10-05, 21:20   

Dziecicu - po raz kolejny pytam - z jakiej szkoły cię wylali? To ty jesteś tym nauczycielem niemieckiego?
Podrywałeś już chłopców na niniejszym forum. Usilnie próbujesz odciągnąć uwagę od molestowania nieletnich przez środowiska pedagogiczne poprzez ataki na KK. Co chcesz ukryć? Czego się wstydzisz? Ujawnij swoją tożsamość, aby wszyscy mogli cię poznać. I twoje prawdziwe oblicze...
0 UP 1 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-10-05, 22:01   

To ty próbujesz odciągnąć uwagę, rybeńku i dlatego założyłeś ten głupi temat. Z której psychuszki uciekłeś?
1 UP 2 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-10-05, 22:13   

Głupi temat? Teraz doskonale widać hipokryzję Dziedzica. Tematy o pedofilii wśród księży jakoś mu nie przeszkadzają, ale pisanie o nauczycielach-pedofilach to "głupi temat" . Trzeba o tym pisać jeszcze więcej i częściej , bowiem pedofilia wśród nauczycieli zdarza się 100 razy częściej niż wśród księży.
3 UP 1 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-10-05, 23:08   

Nauczyciel pedofil trafia przed oblicze prokuratora, a nie do innego kuratorium.
3 UP 1 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-10-05, 23:50   

Drinków nie piłem, konsumować też niczego ochoty nie miałem. Namówić dały się dzieci, bo jeszcze wówczas nie wiedziały, że są na świecie ludzie, których unikać należy i którym ufać ani niczego od nich przyjmować nie należy. Tacy o mniej lub bardziej umiarkowanym niedorozwoju. Sytuację z usiłowaniem cmoknięcia mojego dzieciaka i tłumaczeniem "myślałem, że to żona" również doskonale pamiętam. Na myleniu dzieci z żonami z grubsza rzecz biorąc polega właśnie pedofilia.
2 UP 2 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu