Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
"Śmieciowi Radni"
Autor Wiadomość
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2013-09-07, 09:27   

liberatorka napisał/a:
tu nie ma co kibicowac i zastanawiac sie, ktora grupka ma racje, tylko sluchac jasia i dzialac, w jednosci sila
Przykro mi ale z działaniami Yasiem od czasu wypowiedzi w pewnych tematach nie jest mi po drodze. Do tego śmieci jakoś na ulicach nie potrafię, tak mnie nauczono :wink:
Ostatnio zmieniony przez lucifer 2013-09-07, 09:28, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
liberatorka 



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Maj 2009

UP 511 / UP 1437



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-09-07, 09:32   

lucifer napisał/a:
liberatorka napisał/a:
tu nie ma co kibicowac i zastanawiac sie, ktora grupka ma racje, tylko sluchac jasia i dzialac, w jednosci sila
Przykro mi ale z działaniami Yasiem od czasu wypowiedzi w pewnych tematach nie jest mi po drodze. Do tego śmieci jakoś na ulicach nie potrafię, tak mnie nauczono :wink:

a ile razy mi jasiu zrobil kolo piora i walnal ostrzezenie,
nie chcesz to nie, ale tacy bierni daja przyzwolenie wladzy, zeby robila z ludzmi co chce
2 UP 0 DOWN
 
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2013-09-07, 09:38   

liberatorka napisał/a:
ale tacy bierni daja przyzwolenie wladzy, zeby robila z ludzmi co chce
Działania władz (każdego szczebla) zweryfikuje przy urnie wyborczej w 2014 i 2015 roku. Akcje na pokaz, związane z zaśmiecaniem miasta mnie jakoś nie kręcą.
1 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-09-07, 09:43   

liberatorka napisał/a:

znalezli sie organizatorzy od siedmiu bolesci, mozna miec rozne pomysly, ale narazie trzeba trzymac sie jasiowego pomyslu, zeby bylo skutecznie


Temat nazywa się "ŚMIECIOWI RADNI" ! Ty go założyłaś, zresztą. Pamiętasz jeszcze? Nie nazywa się "Śmieciowi urzędnicy" ani "Śmieciowy Burmistrz". Nie nazywa się też "Śmieciowy Urząd".

Inicjatywa jest ok wg mnie. Można i tak. Usiłuję jednak zwrócić uwagę, że problemem nie jest ani osoba Burmistrza, ani sprawowany przez niego urząd. WNIOSKI czy projekty uchwał zatwierdzają RADNI. To oni są w świetle obowiązujących mechanizmów tym vox populi, który ma kontrolować działania Burmistrza.

Tedy to nie Burmistrz jest odpowiedzialny za UCHWALENIE. Bo UCHWAŁĘ przegłosowali RADNI.
Podobnie zresztą, jak Stadion, Marinę i kilka innych spraw.

Swoją drogą, jeden z Radnych napisał na tym Forum, że "jak hotel nie powstanie w terminie, to się poda do dymisji".

Wracając do tematu i wypowiedzi Lucka - chyba w zeszłym roku wklejano tutaj jakieś fotografie z "EWROPY" zalanej stertami śmieci. Zdaje się, że wtedy "faszysci i ciemnogrodzianie" wieszczyli taki rozwój wydarzeń, jaki właśnie próbuje zrealizować nasz najukochańszy Wódz i Ojciec, Yasiu :) . Protesty poprzez wywalenie śmieci :) . Kto pamięta, w którym to było wątku?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-09-07, 09:47, w całości zmieniany 2 razy  
1 UP 1 DOWN
 
liberatorka 



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Maj 2009

UP 511 / UP 1437



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-09-07, 09:50   

Franco Zarrazzo napisał/a:
liberatorka napisał/a:

znalezli sie organizatorzy od siedmiu bolesci, mozna miec rozne pomysly, ale narazie trzeba trzymac sie jasiowego pomyslu, zeby bylo skutecznie


Temat nazywa się "ŚMIECIOWI RADNI" ! Ty go założyłaś, zresztą. Pamiętasz jeszcze? Nie nazywa się "Śmieciowi urzędnicy" ani "Śmieciowy Burmistrz". Nie nazywa się też "Śmieciowy Urząd".

Inicjatywa jest ok wg mnie. Można i tak. Usiłuję jednak zwrócić uwagę, że problemem nie jest ani osoba Burmistrza, ani sprawowany przez niego urząd. WNIOSKI czy projekty uchwał zatwierdzają RADNI. To oni są w świetle obowiązujących mechanizmów tym vox populi, który ma kontrolować działania Burmistrza.

Tedy to nie Burmistrz jest odpowiedzialny za UCHWALENIE. Bo UCHWAŁĘ przegłosowali RADNI.
Podobnie zresztą, jak Stadion, Marinę i kilka innych spraw.

Swoją drogą, jeden z Radnych napisał na tym Forum, że "jak hotel nie powstanie w terminie, to się poda do dymisji".

Wracając do tematu i wypowiedzi Lucka - chyba w zeszłym roku wklejano tutaj jakieś fotografie z "EWROPY" zalanej stertami śmieci. Zdaje się, że wtedy "faszysci i ciemnogrodzianie" wieszczyli taki rozwój wydarzeń, jaki właśnie próbuje zrealizować nasz najukochańszy Wódz i Ojciec, Yasiu :) . Protesty poprzez wywalenie śmieci :) . Kto pamięta, w którym to było wątku?


i masz swieta racje, ale zamiast krytkowac, wymysl szybko lepsza forme protestu, ktora dotrze do ludzi, ktorzy i tak lapia tylko co trzecie slowo mowione, i co piate pisane
Ostatnio zmieniony przez liberatorka 2013-09-07, 09:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2013-09-07, 09:52   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Temat nazywa się "ŚMIECIOWI RADNI" ! Ty go założyłaś, zresztą. Pamiętasz jeszcze? Nie nazywa się "Śmieciowi urzędnicy" ani "Śmieciowy Burmistrz". Nie nazywa się też "Śmieciowy Urząd".
Oj Franiu, GŁOS LUDU zapowiedział akcję, w takiej formie żeby był słyszany i przede wszystkim widziany. Nie zaśmiecisz raczej zakładu pracy czy terenu przed domami radnych. Taki sąsiad radnego z klatki może być mniej wyrozumiały niż strażnik miejski i naszego Yasia pogonić sztachetką .

Co do zdjęć, to raczej pokazywały one efekty (nie)działania złodziejskich firm wywożące śmieci w Holandii czy Włoszech.
0 UP 0 DOWN
 
liberatorka 



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Maj 2009

UP 511 / UP 1437



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-09-07, 10:01   

lucifer napisał/a:
liberatorka napisał/a:
ale tacy bierni daja przyzwolenie wladzy, zeby robila z ludzmi co chce
Działania władz (każdego szczebla) zweryfikuje przy urnie wyborczej w 2014 i 2015 roku. Akcje na pokaz, związane z zaśmiecaniem miasta mnie jakoś nie kręcą.


juz sie tak weryfikuje od ponad dwudziestu lat, i coraz gorszych sie wybiera
Ostatnio zmieniony przez liberatorka 2013-09-07, 10:11, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 0 DOWN
 
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2013-09-07, 10:05   

liberatorka napisał/a:
juz sie tak werykuje od ponad dwudziestu lat, i coraz gorszych sie wybiera
Cóż każdy radny, burmistrz, poseł, prezydent jest odbiciem społeczeństwa którego wybrało. Widocznie ludziom jest z takimi wyborami dobrze.

liberatorka napisał/a:
dotrze do ludzi, ktorzy i tak lapia tylko co trzecie slowo mowione, i co piate pisane
Demontaż systemu oświaty i przestrzegania prawa niestety postępuje.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-09-07, 10:17   

Cytat:
i masz swieta racje, ale zamiast krytkowac, wymysl szybko lepsza forme protestu, ktora dotrze do ludzi, ktorzy i tak lapia tylko co trzecie slowo mowione, i co piate pisane


A po co? Taki pomysł padł kilka lat temu podczas akcji porządkowania Parku Wolności ;) . Yasiu i kilka innych osób zapewne pamiętają, kto go podrzucił ;) . Inicjatywa jak najbardziej cenna, ale tak jak napisałem - w mojej opinii CEL jest niewłaściwe wskazany.

Przepraszam, że to mówię, ale obawiam się właśnie, że Yasiu może być nawet manipulowany w celu odwrócenia uwagi od sedna problemu - czyli RADNYCH. W tym nawet tych, których NIE BYŁO na głosowaniu.
0 UP 1 DOWN
 
liberatorka 



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Maj 2009

UP 511 / UP 1437



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-09-07, 10:19   

lucifer napisał/a:
liberatorka napisał/a:
juz sie tak werykuje od ponad dwudziestu lat, i coraz gorszych sie wybiera
Cóż każdy radny, burmistrz, poseł, prezydent jest odbiciem społeczeństwa którego wybrało. Widocznie ludziom jest z takimi wyborami dobrze.

liberatorka napisał/a:
dotrze do ludzi, ktorzy i tak lapia tylko co trzecie slowo mowione, i co piate pisane
Demontaż systemu oświaty i przestrzegania prawa niestety postępuje.

i rodziny, w ktorej coraz mniej czasu poswieca sie pracy, nad inteligencja dzieci
1 UP 0 DOWN
 
lucifer 



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2012

UP 645 / UP 516



Wysłany: 2013-09-07, 10:26   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Yasiu może być nawet manipulowany w celu odwrócenia uwagi od sedna problemu - czyli RADNYCH. W tym nawet tych, których NIE BYŁO na głosowaniu.
Śmiała teza :) Choć coś w tym jest. Gdzie podziewali się radni Rudno-Rudziński i Surdyka do tej pory nie wyjaśniono.
liberatorka napisał/a:
i rodziny, w ktorej coraz mniej czasu poswieca sie pracy, nad inteligencja dzieci
fakt, plusik :wink:
0 UP 0 DOWN
 
liberatorka 



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Maj 2009

UP 511 / UP 1437



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-09-07, 10:31   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Cytat:
i masz swieta racje, ale zamiast krytkowac, wymysl szybko lepsza forme protestu, ktora dotrze do ludzi, ktorzy i tak lapia tylko co trzecie slowo mowione, i co piate pisane


A po co? Taki pomysł padł kilka lat temu podczas akcji porządkowania Parku Wolności ;) . Yasiu i kilka innych osób zapewne pamiętają, kto go podrzucił ;) . Inicjatywa jak najbardziej cenna, ale tak jak napisałem - w mojej opinii CEL jest niewłaściwe wskazany.

Przepraszam, że to mówię, ale obawiam się właśnie, że Yasiu może być nawet manipulowany w celu odwrócenia uwagi od sedna problemu - czyli RADNYCH. W tym nawet tych, których NIE BYŁO na głosowaniu.


proponowalam wczesniej, ale nikt nie podchwycil: .....mimo ze mi zal moich "drogich" smieci
z powodu mego milosierdzia podziele sie z biednymi rajcami
i bede im woreczki pod drzwiami zostawiac..............
0 UP 0 DOWN
 
tato 



Wiek: 95
Dołączył: 02 Kwi 2010

UP 211 / UP 55



Wysłany: 2013-09-07, 11:43   

Dlaczego w Polsce jest tak, że jak ktoś coś wymyśli to zaraz dzielony jest włos na czworo. W tym przypadku a to, że to nie to miejsce, a to, że ktoś kimś manipuluje, itp.

Yasiu wpadł akurat na taki pomysł i jest ok. Ten kto chce, przyłączy się do akcji. A jak komuś się to nie podoba to niech zostanie w domu lub zrealizuje jakiś swój pomysł.
3 UP 0 DOWN
 
liberatorka 



Wiek: 33
Dołączyła: 24 Maj 2009

UP 511 / UP 1437



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-09-07, 14:33   

do grona radnych smieciowych dolaczamy, kolejne cztery osoby

.......ale koalicję uratowało wstrzymanie się od głosu dwóch innych radnych (Jacek Juchniewicz i Paweł Korycki) oraz nieobecność kolejnych dwóch (Grzegorz Surdyka i Jarosław Rudno-Rudziński)........

http://www.nto.pl/apps/pb...IAT05/130909640
Ostatnio zmieniony przez liberatorka 2013-09-07, 14:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
tato 



Wiek: 95
Dołączył: 02 Kwi 2010

UP 211 / UP 55



Wysłany: 2013-09-07, 15:02   

Czy ktoś w końcu może napisać ile razy w miesiącu te śmieci mają być wywożone ?

Raz słyszę, że dwa razy w tygodniu, czyli 8 razy w miesiącu.
W oświadczeniu burmistrz napisał:
"Porównując to następnie z Miastem Brzeg, gdzie trzeba przyjeżdżać np. 7 razy,.."

A z harmonogramu ZHK, wynika, że od jednych odbierają raz w miesiącu od innych 2 razy a jeszcze od innych raz w tygodniu:
http://www.zhkbrzeg.com.pl/podstrony/hgb.php

To dlaczego mamy wszyscy płacić tak samo ????????????????
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu