Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Odszkodowanie za wypadek
Autor Wiadomość
maruch 


Wiek: 38
Dołączył: 29 Mar 2013

UP 3 / UP 5



Wysłany: 2013-03-29, 03:12   Odszkodowanie za wypadek

Kilka tygodni temu miałem wypadek samochodowy. Kase z OC mam niebawem dostać. Czy należy mi się jeszcze jakieś inne odszkodowanie?
2 UP 1 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-03-29, 10:10   

Tzn.? Ktoś jeszcze brał udział w tym wypadku czy "poszkodowałeś" się z własnej winy?:)
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-03-29, 13:38   

maruch napisał/a:
Kilka tygodni temu miałem wypadek samochodowy. Kase z OC mam niebawem dostać. Czy należy mi się jeszcze jakieś inne odszkodowanie
Miałeś ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,byłeś poszkodowany ?
0 UP 0 DOWN
 
bzzq 



Wiek: 47
Dołączył: 21 Lip 2012

UP 115 / UP 134



Wysłany: 2013-03-29, 22:13   

Szkody materialne to czesto nie koniec.. Zawsze mozesz zglosic sie do ubezpieczyciela sprawcy o odszkodowanie z tytulu uszczerbku na zdrowiu itp. Szyja/kark Cie nie boli? ;)
0 UP 0 DOWN
 
maruch 


Wiek: 38
Dołączył: 29 Mar 2013

UP 3 / UP 5



Wysłany: 2013-04-01, 01:20   

LiuKhongSum napisał/a:
Tzn.? Ktoś jeszcze brał udział w tym wypadku czy "poszkodowałeś" się z własnej winy?:)


Tak, brało udział 2gie auto. Kierowca był pijany. Wypadek był z jego winy i to podwójnie - raz że zjechał na przeciwległy pas, a 2, że był pijany. Ja miałem w samochodzie w pasażerów. Genarlnie mi się zbytnio nic nie stało - miałem tylko 3 szwy na nodze. Jeden z moich pasażerów ma złamaną nogę, a drugi skręconą rękę i 4 szwy. Ja nie mialem ubezpiecznia NW.
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2013-04-01, 02:30   

Czyli miałeś uszczerbek na zdrowiu - noga.
Ponadto, każdy z pasażerów może się ubiegać o odszkodowanie ;)
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-04-01, 04:39   

Możesz zatem założyć sprawę sądową w celu uzyskania odszkodowania od ubezpieczyciela osoby, która spowodowała wypadek - dotyczy to również wszystkich pasażerów. Ostrzegam Cię jedynie przed tym, że takie sprawy ciągną się średnio 1-3 lata. Sam aktualnie walczę o odszkodowanie z firmą ubezpieczeniową sprawcy i w maju minie rok odkąd sprawa trafiła do sądu. Końca nie widać :) .
0 UP 0 DOWN
 
maruch 


Wiek: 38
Dołączył: 29 Mar 2013

UP 3 / UP 5



Wysłany: 2013-04-01, 14:20   

LiuKhongSum napisał/a:
Możesz zatem założyć sprawę sądową w celu uzyskania odszkodowania od ubezpieczyciela osoby, która spowodowała wypadek - dotyczy to również wszystkich pasażerów. Ostrzegam Cię jedynie przed tym, że takie sprawy ciągną się średnio 1-3 lata. Sam aktualnie walczę o odszkodowanie z firmą ubezpieczeniową sprawcy i w maju minie rok odkąd sprawa trafiła do sądu. Końca nie widać :) .


A masz adwokata czy sam składałeś pozew i sam się reprezentujesz. Ja właśnie siedzę na stronie Europejskiego Centrum Odszkodowań i studiuję ich ofertę. Na adwokata mnie nie stać, zwłaszcza, że nie wiem ile można takiego odszkodowania dostać, a oni tu piszą, że nie pobierają żadnej opłaty wstępnej tylko biorą procent od wygranego odzkodowania. Nie wiem tylko gdzie jest w tym wszytskim haczyk?
0 UP 0 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-04-01, 16:32   

Daruj sobie Europejskie Centrum Odszkodowań bo to jedna z wielu firm, która nic nie robi i naciąga jedynie ludzi :) . Haczyk tkwi w tym, że tego typu firmy niespecjalnie angażują się w procesy sądowe. Wyciągają pieniądze od ubezpieczyciela w ramach "dialogu" tj. zawierają porozumienie w wyniku, którego jesteś stratny i od tego pobierają owe %. Często bywa tak, że doliczają sobie jeszcze dodatkowy % na pokrycie podatku VAT w przypadku wystawienia faktury klientowi :) . Umowy często skonstruowane są w taki sposób, który nie daje Tobie żadnej możliwości dochodzenia "sprawiedliwości" jeśli zostaniesz przez taką firmę oszukany.

Ja osobiście korzystam z usług kancelarii ze Świdnicy i oni pobierają 20% od wygranej kwoty. Nie ma żadnych ukrytych opłat, rzetelna obsługa klienta, miły i bezproblemowy kontakt. Prowizja procentowa to w takich przypadkach jeden z najbardziej popularnych systemów rozliczeń pomiędzy klientem - adwokatem. Dodatkowo motywuje do większego zaangażowania w sprawę bowiem im więcej uda się ugrać tym większa korzyść dla obu stron.

Trzeba liczyć się również z opłatami sądowymi tj. 5% od kwoty, której się domagasz jeśli przekracza sumę 10.000 zł. Pieniądze oczywiście odzyskasz jeśli wygrasz sprawę. Mogą również dojść koszty związane z wydaniem lekarskich ekspertyz, które również zostaną Tobie zwrócone jeśli wygrasz sprawę.
2 UP 1 DOWN
 
PanWojtek 


Wiek: 48
Dołączył: 02 Kwi 2013

UP 1 / UP 6



Wysłany: 2013-04-03, 00:02   

Kolega spamer, który "korzysta z usług kancelarii ze Świdnicy" to najwyraźniej jeden z tych, którzy łamią nogi co tydzień albo często miewają wypadki.
Ciekawe czy ma już kartę stałego klienta w kancelarii ze Świdnicy skoro "korzysta z ich usług" :D

Musisz wiedzieć, że takie firmy jak EuCO także: pobierają 20% od wygranej kwoty. Nie ma żadnych ukrytych opłat, rzetelna obsługa klienta, miły i bezproblemowy kontakt.

I nie ma żadnego haczyka - akurat EuCO prawie taka sama Kancelaria jak wszystkie, różni się tym, że ma ponad 70 tysięcy spraw na koncie w pięciu krajach Europy.
Więc jako Kancelaria normalnie reprezentują Cię w sądzie i normalnie interesuje ich jak największa wygrana bo jak wspomniałem, pobierają 20% prowizji. Plus taki, że robią to ludzie o nadzwyczajnym doświadczeniu.


"Klient" kancelarii ze Świdnicy tymczasem zapewnia, że koszty rehabilitacji i ekspertyz "zostaną Ci zwrócone jeśli wygrasz sprawę."

Skoro SAM masz ją wygrywać to po co Ci kancelaria? :)

Cóż z tego, że EuCO do prowizji dolicza VAT?
Wolisz zapłacić 1000 zł prowizji od 5K odszkodowania, czy 10 000 + 2300 VAT od 50 000?
Nie twierdzę, ze to reguła ale znam sporo przypadków przejęcia spraw od różnych "kancelarii ze Swidnicy" przez EuCO zakończonych w ten sposób.

Nie wierz zawodowym kłamcom i spamerom, którym ktoś płaci za promowanie własnej firmy przez oczernianie konkurencji.
Jestem współpracownikiem EuCO ale jak widzisz nie namawiam Cię na skorzystanie właśnie z moich usług jako przedstawiciela - tylko, żeby było uczciwie: zapraszam do kontaktu z jakimkolwiek przedstawicielem albo centralą w Legnicy gdzie możesz dopytać o szczegóły.

Musisz zdecydować czy wierzyć komuś, kto celowo zniechęca Cię do EuCO rozpowszechniając kłamstwa o złym traktowaniu poszkodowanych, nieangażowaniu się w procesy sądowe itp. czy przekonać się osobiście. Czy można ufać komuś, kto buduje swoją pozycję poprzez szkalowanie innych?

Życzę Ci żebyś nigdy więcej nie musiał korzystać z niczyjej pomocy w podobnej sprawie.
1 UP 4 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-04-03, 18:16   

PanWojtek napisał/a:
Kolega spamer, który "korzysta z usług kancelarii ze Świdnicy" to najwyraźniej jeden z tych, którzy łamią nogi co tydzień albo często miewają wypadki.
Ciekawe czy ma już kartę stałego klienta w kancelarii ze Świdnicy skoro "korzysta z ich usług"


PanWojtek napisał/a:
Nie wierz zawodowym kłamcom i spamerom, którym ktoś płaci za promowanie własnej firmy przez oczernianie konkurencji.
Jestem współpracownikiem EuCO ale jak widzisz nie namawiam Cię na skorzystanie właśnie z moich usług jako przedstawiciela - tylko, żeby było uczciwie: zapraszam do kontaktu z jakimkolwiek przedstawicielem albo centralą w Legnicy gdzie możesz dopytać o szczegóły.


Otóż w przeciwieństwie do Ciebie drogi Ignorancie jestem użytkownikiem tego forum od wielu lat :) . Zaglądam tutaj codziennie, często zabieram głoś w różnych dyskusjach. Staram się służyć dobrą radą i swoje twierdzenia opieram na faktach i własnych doświadczeniach.

Twoja ignorancja doskonale odzwierciedla poziom usług jakie świadczysz i jaki masz stosunek do potencjalnych klientów czy też osób z którymi prowadzisz dyskusję.

Przejdę do rzeczy, aby odeprzeć Twoje absurdalne wywody.

Szanująca się kancelaria (jakakolwiek) zaprasza klienta do własnej siedziby i niczego nie załatwia przez pośredników takich jak Ty. Czas oraz profesjonalizm nie jest niczym ograniczony i klient owej kancelarii może czuć się swobodnie w otoczeniu ludzi, którym zależy nie tylko na wygranej ale również na osobie, która przyszła do nich z problemem.

Nie ma żadnego problemu ze skontaktowaniem się z właściwą osobą, która prowadzi sprawę bowiem nie jest naganiaczem klientów takim jak Ty :) . Nikt nikogo nie oddaje w nie wiadomo czyje ręce więc przepływ informacji jest płynny, rzeczowy i profesjonalny.

Sprawy rozpatrywane są indywidualnie i miło za każdym razem w sądzie spotkać tego samego adwokata i do tego jeszcze szefa kancelarii a nie "fachowca" z łapanki byleby obciąć koszty :) .

Nie spamuję i radziłbym Tobie abyś zaznajomił się z pojęciem "zadowolony klient" oraz znaczeniem słowa "polecić". Celowo nie podałem żadnych namiarów bo gdyby założyciel tematu był zainteresowany to odezwałby się na PW :) .

W skrócie opiszę jak wygląda Twoja praca. Nawiązujesz kontakt z klientem, wypełniasz druki które w gruncie rzeczy są niepotrzebne. Profesjonalista nie sugeruje się żadnymi wypocinami przelanymi na kartki papieru tylko bezpośrednio rozmawia z klientem i dowiaduje się tym samym w jakiej znalazł się sytuacji. Następnie klienta oddajesz do centrali i nie masz żadnego pojęcia co się z nim dalej dzieje. Wcześniej na spotkaniu zachwalałeś własną firmę, obiecywałeś niestworzone rzeczy i co następuje? Kontakt z Tobą urywa się i klient zmuszony jest szukać informacji w centrali. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że sprawy prowadzą renomowani adwokaci i można do nich zadzwonić o każdej porze dnia i nocy?:) Nie wciskaj nikomu kitu, że usługa DUŻEJ firmy to gwarancja najlepszych, możliwych efektów. Klient, który skorzysta z usług Twojej firmy i tym podobnych jest jednym z wielu w całej Polsce i chcesz przez to powiedzieć, że może liczyć na indywidualne podejście?:) Wszystko załatwiane jest przez telefon, e-mail bądź Ignorantów takich jak Ty. Większość spraw kończy się na ugodzie o ile uda się uzyskać w miarę korzystne kwoty. Warto dodać, że korzystne dla Firmy a nie dla klienta, który mógł na drodze sądowej uzyskać kwotę kilka razy wyższą.

Skorzystałem z usług podobnej DUŻEJ firmy i wiesz jak zakończyła się sprawa? Złożyłem zawiadomienie do prokuratury za pośrednictwem kancelarii bowiem miałem problem z odzyskaniem "jałmużny", którą dla mnie "wywalczyli". Pieniądze w końcu dostałem wraz z odsetkami po kilku miesiącach.

Każdy rozsądny człowiek uczy się na błędach i ja jako osoba, która prowadzi własną działalność nigdy więcej nie skorzystam z usług DUŻEJ kancelarii i tym bardziej będę unikał kontaktu z ignorantami Twojego pokroju, którzy naganiają klientów i mają głęboko w poważaniu to co się dalej z nimi dzieje i jak są traktowani przez centralę.

W gruncie rzeczy to ja mógłbym Cię oskarżyć o pomówienia "kancelarii ze Świdnicy" oraz zniesławienie mojej osoby bowiem nazwałeś mnie kłamcą i spamerem. Jestem jedynie osobą, która przeżyła dramat życiowy i została oszukana przez dużą kancelarię, która na owym dramacie zarobiła. Teraz przy okazji ostrzegam użytkowników tego forum żeby zastanowili się kilka razy zanim skorzystają z usług firmy, która swoje sprawy załatwia przez pośredników i druki a nie rozmowę z klientem.

Dla poparcia moich słów proszę odwiedzić www.forumprawne.org i poczytać wypowiedzi rzetelnych osób na temat działalności dużych kancelarii w tym EuCO.

Nie promuję własnej firmy bowiem zajmuje się instalacjami elektrycznymi a to chyba nie ta dziedzina?

Jako potencjalny klient EuCO proszę Cię o podanie telefonu bowiem chciałbym umówić się z Tobą na spotkanie. Będę miał okazję powiedzieć Tobie prosto w oczy kim dla mnie jesteś pisząc takie bzdury na forum publicznym żerując tym samym na czyimś dramacie.

PanWojtek napisał/a:
Musisz zdecydować czy wierzyć komuś, kto celowo zniechęca Cię do EuCO rozpowszechniając kłamstwa o złym traktowaniu poszkodowanych, nieangażowaniu się w procesy sądowe itp. czy przekonać się osobiście. Czy można ufać komuś, kto buduje swoją pozycję poprzez szkalowanie innych?


Zobacz na ton własnej wypowiedzi i argumenty, które użyłeś. Zmieszałeś pokrzywdzonego człowieka z błotem tylko dlatego, że miał odwagę wypowiedzieć własną opinię. Musisz mieć również jakieś problemy skoro ze zwykłego wpisu na forum wyciągnąłeś daleko idące wnioski jakobym był właścicielem małej kancelarii. Jesteś za krótki do rozmowy na poziomie :) .
Ostatnio zmieniony przez LiuKhongSum 2013-04-03, 18:43, w całości zmieniany 2 razy  
3 UP 1 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-06, 10:54   

Zapoznaj sie z ofertą http://www.goldgroupincorporation.com/pl#!__pl
P.Radosław jest niesamowitym człowiekiem a pieniadzę jakie potrafią wycisnąc mogą przejs twoje najsmielsze oczekiwania.

mówie bo korzystaw własnie z ich usług i naprawde polecam!
0 UP 1 DOWN
 
maruch 


Wiek: 38
Dołączył: 29 Mar 2013

UP 3 / UP 5



Wysłany: 2013-04-26, 00:49   

Ale dyskusje wywołałem :) Koniec końcem poszedłem do kancelarii, ale nie tej, o której mowa powyżej :) Nie uzyskałem jednoznacznej odp. czy sprawa jest wygrana czy też nie i jaką sumę mogę ewentualnie uzyskać. Porada porada prawna - 200zł :( Potem zadzowniłem do tego E. Centrum Odszkodowań. Generalnie podpisałem z nimi umowę. Mam nadzieję, że wszytsko będzie ok :) Zobaczymy. Jak dostane jakąś kasę to oczywiście się tym pochwalę na forum. Jak mnie z czymś wneriwią to też o tym napiszę :)
0 UP 2 DOWN
 
LiuKhongSum 


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009

UP 205 / UP 73



Wysłany: 2013-04-26, 07:37   

Żenada do kwadratu :) . Gołym okiem widać, że założyłeś konto na forumbrzeg aby sprowokować rozmowę na temat EuCO.

Mówisz, że nie stać Cię nie adwokata a pieniądze na pokrycie kosztów sądowych znajdziesz?:) Poza tym jaki adwokat skoro kancelarie odszkodowawcze działają na systemie prowizyjnym tak jak EuCO i za porady ani ich działania nie płacisz ani złotówki.

EuCO w przeciwieństwie do kancelarii, którą odwiedziłeś zagwarantowało Tobie wygraną i zapowiedziało, że możesz spodziewać się określonej kwoty? Dobry żart :) .

Wszystkie ostrzeżenia odnoszące się do niewłaściwego i nieprofesjonalnego podejścia do klienta zignorowałeś w imieniu czego?

Dlaczego nie zadzwoniłeś do poleconej przez joanna27 kancelarii, aby chociaż wybadać sprawę? Widać, że nie zależało Tobie na niczym innym jak tylko na wypromowaniu EuCO poprzez nieetyczne prowokacje :) .
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-04-26, 19:34   

LiuKhongSum
Heh, nie wiem skąd u mnie takie uprzedzenie, ale też potrafię na kilometr wyczuć spamera. Trzeba przyznać, że ten jest wyjątkowo przebiegły. Takie spamerstwo w białym kołnierzyku. :) Trzeba by jakoś uczulić moderatorów, jak takich rozpoznawać. :)
Jak chcą reklamy to niech płacą.
2 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu