Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Inez
2006-09-17, 12:50
Baba Riba i Franka rozmowy...
Autor Wiadomość
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-17, 08:30   

Ale to jest jakaś żenada!!

Nie powinno być ostrzeżenia dla Franka za "bara bara" :x , taki urok jego wypowiedzi. Była minka po "bara bara" i cała wypowiedź była w żartobliwym tonie.
Drugą sprawą jest to, że Franko nie prosił się o ostrzeżenie, tylko napisał, że jeśli "rzekomo(!!)" zasłużył to można mu je dać.

Chora sprawa. Ktoś nie umie korzystać z forum internetowego i ma problemy z interpretowaniem wypowiedzi innych użytkowników.
Baba Riba (w podpisie też Baba Riba :D ) - więcej luzu.

Wnoszę o przykładne cofnięcie ostrzeżenia.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-17, 11:39   

Bzyku - dzięki :) . Prosiłem o ostrzeżenie w rozmowie z Moderatorem, chcąc w ten spsosób uniknąć kolejnego ciągu wynaturzeń kilku mądralińskich użytkowników, rodem głównie z tematu "wybory Samorządowe" i oszczędzić adminowi i nam wszystkim zarzutów o kumoterstwo pomiędzy sobą.
Uważam, że ostatnimi czasy obrażono na tym Forum mnie kilkukrotnie, obrażono też ludzi i ich działania, w tym też np. sposób spędzania wolnego czasu, poprzez uprawianie dysycyplin sportowych /co ewidentnie naruszało poszczególne punkty regulaminu/. Brak reakcji ze strony GÓRY uznałem widocznie za przyzwolenie na tego typu działania i moja podświadomośc pozwoliła sobie na pewne poluzowanie. Dodam, że użytkownik Baba Riba zręcznie poruszał się /a raczej próbował/ w swobodnej rozmowie ze mną, jakby celowo czekając na okazję do znalezienia okazji na zadanie ciosu, co właśnie chyba wczoraj nastąpiło.
Od samego początku użytkownik Baba Riba próbował przeinaczać moje wypowiedzi, próbę obrony honoru bliskiej mi użtykowniczki od razu przeinaczył na "zamiary obrony słabej płci pięnej" /czy jak to było sformułowane/, neutralne określenia "powinien" zamieniał na zamiary pobicia, a z czasem przekształcił je w zamiary pobicia kogoś cudzymi rękami.
Tego typu zachowania uważam za celowe manipulowanie wypowiedziami, próby stawiania mnie w złym świetle /co chyba się udaje, sądząc po rozmowie z Moderatorem/, szczucie na mnie Moderatorów i Admina.
Jeśli żartobliwe użycie sformułowania "bara bara" stało się aż tak strasznie obraźliwe, że potrzebna była interwencja Moderatora, to jak w takim razie mam zaregować na kpiny i nadinterpretacje użytkownika Baba Riba?

And Justice For All...

Całkiem serio i zupełnie poważnie proszę o wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do WSZYSTKICH osób, które doprowadziły do wczorajszego incydentu. W tym też równe i przykładne ukaranie użtykownika Baba Riba, bo przecież zgodnie z regulaminem prowokacje i groźby są beeee. No chyba że ktoś sprawiedliwość tutaj mierzy fałszowanymi odważnikami.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-17, 12:08   

Panie Franco,
Jak Panu nie wstyd...
Tym bardziej, że doskonale Pan wie, jak lubiłam wymieniać z Panem poglądy.
Wystarczyłoby z Pana strony zwyczajne, szczere "przepraszam".

Pan woli udowadniać swoje "męczennictwo".
Szkoda.

Do administracji forum:
Wnoszę o cofnięcie ostrzeżenia wobec Pana Franco Zarrazzo.
I tak niczego go ono nie nauczy.

Wnoszę o zamknięcie tego tematu.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-09-17, 12:24   

Baba Riba napisał/a:
Panie Franco,
Jak Panu nie wstyd...
Tym bardziej, że doskonale Pan wie, jak lubiłam wymieniać z Panem poglądy.
Wystarczyłoby z Pana strony zwyczajne, szczere "przepraszam".

Pan woli udowadniać swoje "męczennictwo".
Szkoda.

Do administracji forum:
Wnoszę o cofnięcie ostrzeżenia wobec Pana Franco Zarrazzo.
I tak niczego go ono nie nauczy.

Wnoszę o zamknięcie tego tematu.


Proszę o niecofanie żadnego ostrzeżenia. Ja też lubiłem wymieniać poglądy właśnie dlatego, że czułem się swobodnie i mogłem pofolgować słowu. Szczere "przepraszam" wyszło by z mojej piersi wtedy, kiedy bym naprawdę czuł sie winny - potrafię się ukorzyć. Wiem, że jestem porywczy, czasami przeginam. Ale po prostu naprawde chciałem tylko pofiglować słowem podświadomie licząc na dystans i równie rubaszną odpowiedź.
Komentarze kilku uzytkowników świadczą o tym, że raczej też odebrali moje "baraszkowanie" żartobliwie i jako dowód sympatii. Niestety odebrała to pani tak jak odebrała - i z tego powodu jest mi przykro. Nie znam Pani osobiście, nie wiem, czy mam przyjemność z kobietą, nastolatką, kimś podszywającym się za kobietę. A już tym bardziej nie mam pojęcia o pani statusie cywilnym, tolerancji na żarty i inne tego typu sprawy. Nie przedstawiła się pani na dzień dobry na Forum, nie pozwoliła poznać. Już w drugim poście celem Pani pisania była moja osoba i komentowanie moich wypowiedzi - czy jest to sympatia, czy też fascynacja przemieszana z niemocą zdobycia mnie tak czy inaczej /małżeństwo/ nie wiem. I nie chce wnikać. Było wesoło i zabawnie. Zrobiło się niemile.
Wszystko można odkręcić a w myśl zasady "Miłe złego początki" można stworzyć "Niemiłe dobrego początki".
Przeprosiłem na prośbe Modertora. Naprawdę nie czuję się za bardzo winny Pani nadrważliwości na sformułowanie Bara Bara i naprawdę nie chce wnikać, z czym i dlaczego się ono pani kojarzy ;) .
W wielu miejscach tego Forum przegiąłem dużo bardziej i wtedy naprawdę szczerze przepraszałem, próbując nawet odkupić swoje winy takim czy innym działaniem. Ludzie są różni - ja jestem jaki jestem. Ale czyż naprawdę nieszczere "przepraszam" sprawi Pani więcej satysfakcji, niż żartobliwa i frywolna wymiana słów i słówek? Czyż kobieca /żeby nie powiedzieć babska/ próżność zawsze musi brać górę nad wszystkim?
Gwoli ścisłości - ostrzeżenie dostałem za C/i/AŁOKSZTAŁ swojej ostatniej działalności na Forum, a nie tylko za frywolne "bara bara" - może Pani spać spokojnie, o ile szacowny małżonek pozwoli ;) :P. Nie obarczam Panią odpowiedzialnością za ten mały pasek pod moim wizerunkiem - to zasłużony owoc mojej pracy :evil: :mrgreen: :P .
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-09-17, 12:49   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Przeprosiłem na prośbe Modertora. Naprawdę nie czuję się za bardzo winny Pani nadrważliwości na sformułowanie Bara Bara i naprawdę nie chce wnikać, z czym i dlaczego się ono pani kojarzy ;)

Ja też nie widziałam w tym nic złego, bo Cię znam i wiem, że to miało być w żartach, ale niestety tak jak napisałeś:
Franco Zarrazzo napisał/a:
Prosiłem o ostrzeżenie w rozmowie z Moderatorem, chcąc w ten spsosób uniknąć kolejnego ciągu wynaturzeń kilku mądralińskich użytkowników, rodem głównie z tematu "wybory Samorządowe" i oszczędzić adminowi i nam wszystkim zarzutów o kumoterstwo pomiędzy sobą.

Nie miałam wyboru, bo gdybym nie zareagowała znowu na forum pojawiłyby się zarzuty o Białorusi w internecie, o równych i równiejszych itd. :cry:

Franco Zarrazzo napisał/a:
Gwoli ścisłości - ostrzeżenie dostałem za C/i/AŁOKSZTAŁ swojej ostatniej działalności na Forum, a nie tylko za frywolne "bara bara" - może Pani spać spokojnie, o ile szacowny małżonek pozwoli ;) :P . Nie obarczam Panią odpowiedzialnością za ten mały pasek pod moim wizerunkiem - to zasłużony owoc mojej pracy :evil: :mrgreen: :P .

Dokładnie tak, tu nie poszło o 'Bara Bara' lecz o coś więcej, to bardziej złożona sprawa. Miałam nadzieję, że nasza wczorajsza rozmowa skłoni Cię do przemyśleń, a przede wszystkim, że porozmawiasz z Administracją. Zarazku musimy się spotkać i pogadać, bo jak na razie kierują nami niepotrzebne emocje wynikające z niedomówień.

Franco Zarrazzo napisał/a:
Uważam, że ostatnimi czasy obrażono na tym Forum mnie kilkukrotnie, obrażono też ludzi i ich działania, w tym też np. sposób spędzania wolnego czasu, poprzez uprawianie dysycyplin sportowych /co ewidentnie naruszało poszczególne punkty regulaminu/. Brak reakcji ze strony GÓRY uznałem widocznie za przyzwolenie na tego typu działania

Franek, proponuję, żebyś poważnie porozmawiał z 'GÓRĄ', bo ta wypowiedź może spowodować dalszą niepotrzebną lawinę słów :/ A uwierz mi, że nie jest tak jak myślisz. Proszę porozmawiaj z Nim, za nim będzie za późno :/

Baba Riba napisał/a:
Wnoszę o cofnięcie ostrzeżenia wobec Pana Franco Zarrazzo.

Nie mam takich uprawnień, ale postaram się, aby spełniono Pani prośbę.

Baba Riba napisał/a:
Wnoszę o zamknięcie tego tematu.

Temat zamykam, bo jeśli nadal tu zostanie padnie jeszcze sporo niepotrzebnych ostrzeżeń.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: baba, franka, riba, rozmowy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu