Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
POLICJA w Brzegu DOBRA ? ZŁA ?
Autor Wiadomość
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-01-27, 23:53   

KtOŚ, im po prostu sie nudzi.
Kiedyś w sobotę łapałem stopa do Michałowic... jechał bus policyjny nieoznakowany i w ciągu godziny widziałem go z 4 razy

Nie wiem co kierowcy dało że jeździł tam i spowrotem.
Ostatnio zmieniony przez miniek1 2008-01-27, 23:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-01-28, 00:07   

Miniek czy ty kiedykolwiek napiszesz coś z sensem? Ja np. muszę długo się zastanawiać o co Ci chodzi. Pisz tak żeby można było zrozumieć o co Ci chodzi. Bo ty walisz w klawiaturę bez zastanowienia i wychodzi masło maślane.

Jeżeli nie zaczniesz pisać normalnie to 2 tygodniowy zakaz pisania na forum.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2008-01-28, 00:13   

Kathia napisał/a:
Podejrzewam, że grasowała jakaś banda złodziei i policja mogła mieć jednego z nich w garści, ale oczywiście przez całą noc nikt się nie zjawił, mimo telefonicznych zapewnień, że patrol właśnie zostaje wysłany...


Kathiu a może byli ale tajniackim autkiem?

Ja osobiście miałam bardzo dużo do czynienia w pewnym okresie życia z policją. I uważam, są jak każda grupa zawodowa. Jest wielu policjantów oddanych służbie i wielu, którzy hańbią mundur policyjny.
Mam tylko nadzieję, że Ci pierwsi przewyższają liczebnie drugich bo chciałabym w moim kraju czuć się w miarę bezpiecznie i wiedzieć, że mogę na nich liczyć. Ogólnie moje doświadczenia są pozytywne (no może poza sytuacją, kiedy jako gówniara przebiegałam przez ulicę i dostałam mandat i wysłano notatkę do szkoły i rodziców - wydawało mi się wtedy to takie niesprawiedliwe :P , że troszkę się wyżyłam na panu policjancie).
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-01-28, 00:27   

HS-R napisał/a:
Kathiu a może byli ale tajniackim autkiem?

Niestety nie. Nikt się nie zjawił, a następnego dnia próbowano nam wmówić, że nie było żadnego zgłoszenia.
Więcej doświadczeń z policją na szczęście nie miałam. No oprócz wizyt pana posterunkowego, przeprowadzającego wywiad dotyczący uciążliwych sąsiadów.
HS-R napisał/a:
Jest wielu policjantów oddanych służbie i wielu, którzy hańbią mundur policyjny.

Prawda, dlatego nie należy generalizować całej grupy policjantów, mimo, że wiadomo jaką powszechnie opinię wśród przeciętnych zjadaczy chleba na polska policja.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-28, 00:44   

Kathia napisał/a:
HS-R napisał/a:
Kathiu a może byli ale tajniackim autkiem?

Niestety nie. Nikt się nie zjawił, a następnego dnia próbowano nam wmówić, że nie było żadnego zgłoszenia.


zapytajce Devona ;) czy byli czy nie ;)

ja tam mam przykre wspomnienia :) na szczeście nie z brzeskimi ;) ale opisze to jutro ;)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-28, 02:07   

Cóż, odpowiem na pytanie:

Grzeeeczna policja, grzeczna.

:P
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-28, 09:15   

Bartek T., wow to się nazywa rozbudowana odpowiedź.

Cóż nie miewam jakiegoś bezpośredniego kontaktu z Policją (na szczęście), ale byłem ostatnio świadkiem paru Ich interwencji, co prawda sprawy nie były jakoś szczególnie ważne, ale byłem miło zaskoczony jakąkolwiek reakcją. Mały plusik. Oczywiście jest też sporo minusów mniej lub bardziej zależnych bezpośrednio od funkcjonariuszy i tu np. pojawia się powracający motyw ubogiego mimo wszystko monitoringu i wyjścia z inicjatywą współpracy miasta z właścicielami sklepów i innych prywatnych "placówek", które przy jakiejś częściowej chociaż refundacji miasta mogłyby zainwestować w monitoring (ale to już kwestia raczej nie samej Policji do włodarzy i tu zapewne wywołany z lasu ten on - wiadomo kto zechce się jakąś bujniejszą odpowiedzią zrehabilitować)

Z innej mańki - takie pytanie. Czy bezpośrednio przy sklepie na robotniczej, zapomniałem nazwy, ale ten za kebabem i przed policją, po schodkach :-P ...czy bezpośrednio przy nim można się zatrzymywać / urządzać postój (np. w celu małych zakupów itp.) jeśli nie czy są jakieś wyjątki, a konkretnie czy np. Policyjny samochód zatrzymać się może?
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-01-28, 09:25   

smooth napisał/a:
czy bezpośrednio przy nim można się zatrzymywać / urządzać postój


zatrzymać się może :) ...stać nie ;P
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-28, 14:07   

tak ale jeżel np policja zostala wezwana do załóżmy faceta który robil w sklepie borute to chyba moze sie zatrzymac >?? wkoncu to jest interwencja... :) Zeszta Smooth zaytaj Devona jak to wygląda ;)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-28, 14:08   

smooth napisał/a:
Z innej mańki - takie pytanie. Czy bezpośrednio przy sklepie na robotniczej, zapomniałem nazwy, ale ten za kebabem i przed policją, po schodkach ...czy bezpośrednio przy nim można się zatrzymywać / urządzać postój (np. w celu małych zakupów itp.) jeśli nie czy są jakieś wyjątki, a konkretnie czy np. Policyjny samochód zatrzymać się może?

Raczje nie powinni tam stawać, ale to się zdarza nagminnie, w końcu Delikatesy całodobowe... :mrgreen:

Ja osobiście mam 'doświadczenie' z policją od dziecka, gdyż mój tato pracował w policji a na chwilę obecną jest na emeryturze :wink:
Patrząc z perspektywy czasu, wydaje mi się, że jest coraz lepiej.
Jedni policjanci hańbią mundur, inni wykonują swoje obowiązki bardzo dobrze... Nie można generalizować :wink: , ale jest coraz lepiej (przynajmniej tak mi się wydaje) i oby było tak dalej :wink:

A co do moich doświadczeń z policją to raz mnie spisali, ale chyba nie warto o tym mówić :x no i znam kilku Panów Policjantów, często przyjeżdżali z moim tatem na przerwę do domu czy coś... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-28, 14:30   

a ja miałem rózne spotkania od dobrych i uprzejmych po lanie pałą na oślep i "szybkie nogi" :P ahhh te czasy :)

policje oceniam w skali od 1-10 na 4
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-28, 15:03   

Chciałem jeszcze odnieść się do tej wypowiedzi:


blaszczu25 napisał/a:
Podoba mi sie jak przeczepują młodych kapturowców bardzo dobrze niech wiedza gnojki ze nie są bez karni


Czyli patrząc w ten sposób, to powinno się przetrzepać połowę ludzi. Pomijam to, że starsi ludzie także często noszą kaptury. To już trochę paranoją trąci. Jestem podejrzany o bandyctwo i Bóg sam jeden wie, bo założę na głowę kaptur jak jest zimno czy pada deszcz? To takie spisywanie, które idzie już tylko na ilość...

Dodano:
Zapomniałem dopisać
Sam nie raz byłem w sytuacji gdy wyszedłem tylko do sklepu i policja się przyczepia do mnie. Dochodzi do tego, że czasami człowiek zostaje spisany za to, że wyskoczył w kapturze szybko do sklepu. Podejrzewam, że jest to spowodowane tym, że taki osobnik jest sam i nie sprawia wrażenia niebezpiecznego. Dlatego można spokojnie go spisać i nabić statystyki.

Proszę mnie poprawić jeśli źle postrzegam mechanizmy pracy Policji.
Ostatnio zmieniony przez Piotro 2008-01-28, 15:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-28, 15:25   

Piotro napisał/a:
Podejrzewam, że jest to spowodowane tym, że taki osobnik jest sam i nie sprawia wrażenia niebezpiecznego. Dlatego można spokojnie go spisać i nabić statystyki.

Myślę, że to już jest osobny temat do dyskusji, ale powiedz, ile to wysiłku takiemu osobnikowi w kapturze po prostu go ściągnąć z głowy? Tu jest rozwiązanie :wink:

Różne rzeczy się dzieją i poniekąd się nie dziwię, jednak należy zachować umiar. Gdyby to była zgraja zakapturzonych gówniarzy to co innego...
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 33
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-28, 15:41   

Jeśli pogoda jest sprzyjająca to kaptura nie zakładam. Ale jeśli wieje, leje i jest ogólnie nie przyjemnie to jednak lepiej założyć ten kaptur i nie powinno to nikomu przeszkadzać. Jak widać czasami jest inaczej.
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2008-01-28, 16:08   

no tak to niestety już jest, że goście w dresach, kapturach, albo łysi są postrzegani jako złoo :roll:
tak w temacie to do pracy policji w brzegu żadnych szczególnych zarzutów nie mam, ale mam wrażenie, że oni są tylko tam gdzie chcą być... tzn. wolą jeździć w kółko bez celu i czasami 'czepiać sie' normalnych ludzi, niż wybierać sie tam, gdzie faktycznie może coś sie dziać... bo prawda jest taka, że gdzie coś sie dzieje, ich tam nie ma... albo są na miejscu ostatni... ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, dobra, policja, zla


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu