Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Blok PO-PIS w Brzegu
Autor Wiadomość
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-12, 13:16   

Z tym blokiem PO-PiS w Brzegu to na razie chyba nie wyjdzie... (pewnie nie w I turze wyborów).
Otóż dzisiaj rano zadzwonił do nas do redakcji członek rady regionalnej PO i poinformował nas, że zgodnie ze wczorajszą decyzją rady Regionalnej - kandydatem na Burmistrza Brzegu z ramienia PO jest Pan Puszczewicz (dyrektor Zakładu Karnego w Brzegu).
Podczas rozmowy telefonicznej - z Panem Puszczewiczem - ten nie potwierdził, ani też nie zaprzeczył, odesłał mnie natomiast do Pana Surdyki (który niestety już od jakiegoś czasu - również i dziś - nie odbiera telefonów z naszej redakcji).

To taki news tematyczny:) Choć na razie bez potwierdzenia ze strony samego zainteresowanego - jak i szefa brzeskiej PO...
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-12, 15:48   

Baba Riba napisał/a:

A niby jak mają to zrobić? Przecież sami ich wybrali na swoich szefów!
Wiem już napewno, że Pan M.Stefański jest szefem PiS-u w powiecie brzeskim, a jego najbliżsi współpracownicy z BWS z pewnością też nie są szeregowymi członkami (spróbuję dowiedzieć się, czy - i jakie funkcje pełnią).
Pozostały mi resztki wiary w ludzi. W ich przyzwoitość, poprawność polityczną, honor. Każdemu trzeba dać szansę i w coś trzeba wierzyć.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-09-12, 15:49   

Pan Puszczewicz ?
No proszę, co na to jego zwierzchnicy z miłosciwie nam panującego PiS -u ?
Teraz to już na pewno zrealizuje swój pomysł z przerobieniem Gimnazjum Piastowskiego na więzienie. Pytanie, który jeszcze inny zabytkowy obiekt chodzi mu po głowie - może Zamek, a może ten Pan wszystkim mieszkańcom zafunduje kraty w oknach ?
Ot, będzie można powiedzieć:
Brzeg - miasto, które kratami stoi.
Przynajmniej będziemy się jakoś wyróżniać. Nikt już nam nie zarzuci, że Brzeg to takie nijakie miasto.
Powodzenia Panie Puszczewicz - czekamy na program i biorafię, ale tą prawdziwą. :wink:
A jak Pan nie napisze prawdy, to pewnie znajdze sie ktoś, kto zrobi to za Pana :evil:
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-09-12, 15:53   

ups: chodziło mi o biografię.
A swoją drogą, może któraś z gazet miałaby ochotę publikować biografie wszystkch kandydatów na stołek burmistrza.
Biografia Pana Stankiewicza też pewnie będzie ciekawą lekturą, zwłaszcza to wpasowywanie się we wszystkie możliwe ugupowania poltyczne.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-12, 15:54   

PoCo czy miał jakieś osobiste doświadczenie z panem Puszczewiczem? Sadząc po wieku to raczej "poprawczak". Wybacz, to żart oczywiście.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-12, 15:57   

Panie Roztropku,
odpowiedział mi Pan pieknie, tylko że nie na moje pytanie...
Pańska wiara w ludzi, choć budująca, nie wyjaśnia, w jaki sposób "prawdziwi działacze" PiS mieliby się "oczyścić" z własnych szefów i kandydata.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-09-12, 16:25   

Oj, Panie Roztropku, ale się zawiodłem.
Gdzie się podziała Pana inteligencja, błyskotliwe, logiczne myślenie ?
Nawet, gdybym był w poprawczaku, to i tak nie miałbym nic wspólnego z Panem Puszczewczem - to proste, on jest dyrektorem więzienia a nie poprawczaka.
A poza tym - to co, ludzie po poprawczaku nie mają już prawa pisać na forum ?????
Jaka ustawa tego zabrania ????
Widzę, że słowo resocjalizacja jest Panu obce.
Oj, tym razem dał Pan plamę na cale linii. :oops:

Z pozdrowieniami dla tych co siedzieli, siedzą i być może będą siedzieć, chociaż nikomu tego nie życzę.
Wy też macie prawo pwrotu do społeczeństwa. Nigdy nie można nikogo przekreślać na całe życie, choć w niektórych przypadkach jest to trudne do przyjęcia - dla mnie też.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-09-12, 16:37   

Mam jeszcze jedno pytanko.
Gdzieś dzwonili, że obecny vice i kandydat PiS- u na burmistrza zaczął pisać do jednej z naszych lokalnych gazet.
Czy ktoś, coś o tym wie ?
Który to artykuł, chętne poznam kunszt literacki tego Pana :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-12, 16:43   

Dyrektor więzienia kandydatem na burmistrza?
I to jeszcze z PO?
Dopóki nie zobaczę oficjalnej informacji w prasie, to nie uwierzę.

Myślę, że wiele można by Panu Surdyce zarzucić, (np. to, że nas ignoruje a mnie nie lubi) ale nie możecie krzywdzić go podejrzeniami, że mógłby wymyśleć takiego kandydata.
Nie, nie wierzę...
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-12, 16:52   

Baba Riba napisał/a:
Myślę, że wiele można by Panu Surdyce zarzucić, (np. to, że nas ignoruje a mnie nie lubi)
Oj Baba Riba jakieś osobiste wycieczki do pana S. tu widzę z racji nie spełnionych nadziei. Ale zawsze jest taka możliwość, że się odmieni. A wtedy....
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-12, 16:59   

Roztropek napisał/a:
osobiste wycieczki do pana S. tu widzę z racji nie spełnionych nadziei

Panie Roztropku, trafiłeś Pan w bardzo bolące mnie miejsce.
Widać Pan już zapomniał, jak na forum "PK, Panorama..." pan G.S. po tym jak wielokrotnie, bezskutecznie prosiłam go o odpowiedź na moje pytanie, czy będzie kandydował na burmistrza, nazwał mój nick "wiele mówiącym"!
Taki wstyd... a ja... tak go...
Ja do dziś się nie mogę z tego otrząsnąć!
:-)
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-09-12, 17:18   

He, he Baba Riba - ten kandydat to pewniak.
Wszystko możliwe, że Pan Puszczewicz dostał zgodę zwierzchników z Warszawy na kandydowanie z PO, byleby tylko doprowadził do realizacji pomysł zrobienia więzienia w budynku byłego Gimnazjum.
A Surdyka - no cóż zadowoli się posadką vice. I myślę, że tylko o to mu chodziło. On nie jest aż taki głupi. Dobrze wie, że stołek burmistrza to nie tylko profity, ale też odpowiezialność. A on odpowiedzialnosci nie lubi, lepiej schować się za plecami jakiegoś frajera. Zawsze będzie mógł na kogoś zwalić jak narozrabia.
Tylko gdzie tu miejsce dla kandydata PiS - u. Czyżby został zrobiony w przysłowiowego balona ? :evil:
Z tego co wiem, był układ:
brzeska PO wystawia słabego kandydata, który nie przechodzi do drugiej tury. W drugiej turze PO popiera P. Stankiewicza.
A tu P. Stankiewicz bedzie musiał się zmierzyć z prawdopdobnie potężną kasą, którą ma zamiar wpompować w kampanię P. Puszczewicz.
Uwierzcie mi na słowo. Ten Pan ma gest - na porządku dziennym jest podejmowanie wódeczką i zagrychą, sojuszników i to w pomieszczenach Zakładu Karnego.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-12, 18:16   

Baba Riba napisał/a:
na forum "PK, Panorama..." pan G.S. nazwał mój nick "wiele mówiącym"! Taki wstyd... a ja... tak go... Ja do dziś się nie mogę z tego otrząsnąć!
To w ferworze walki przeszło nie zauważone. Nie warto wyolbrzymiać drobnych szczegółów. No i chyba obiekt zainteresowania, w związku z tym, trzeba zmienić. Niewdzięcznik jeden.
PoCo napisał/a:
Ten Pan ma gest - na porządku dziennym jest podejmowanie wódeczką i zagrychą, sojuszników i to w pomieszczeniach Zakładu Karnego.
No w tym przypadku jakieś dowody trzeba mieć. Picie alkoholu na terenie zakładu pracy to już nieco poważniejszy zarzut. A strategia postępowania sprytnie wymyślona.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-09-12, 18:51   

Sprecyzuję - chodzi o swietlicę przynależną do Zakladu,w budynku obok. Tam chyba można pić alkohol, bo odbwały się tam też bale sylwestrowe i to suto zakrapiane. Byłem, wódeczkę piłem, nażarłem się do syta (bardzo smaczny był bigos).
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-12, 19:07   

PoCo, a skąd ta bewność, że:
PoCo napisał/a:
He, he Baba Riba - ten kandydat to pewniak

Ja jednak chcę wierzyć, że PO ma jakichś normalnych kandydatów, a nie pana, który nawet nie rozumie, jaką profanacją byłaby realizacja jego pożal sie Boże pomysłu, o stworzeniu więzienia w Gimnazjum Piastowskim.
Roztropek napisał/a:
No i chyba obiekt zainteresowania, w związku z tym, trzeba zmienić. Niewdzięcznik jeden.

Szanowny Panie Roztropku!
Czy może Pan, tą drogą, składa mi jakąś propozycję?
;-)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: blok, brzegu, popis


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu