KALENDARIUM WYDARZEŃ
MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W BRZEGU
KWIECIEŃ 2012
1 kwietnia (niedziela)
10.00 Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (XIII kolejka) Hala, ul. Lompy
11.00 Stal Brzeg – MKS Kluczbork (piłka nożna – Liga Juniorów Mł.) Stadion, ul. Kusocińskiego
14.00 Brzeska Liga Koszykówki (XIV kolejka) Hala, ul. Oławska
4 kwietnia (środa)
18.00 Odra Brzeg – Artego Bydgoszcz (koszykówka – ekstraklasa) Hala, ul. Oławska
10 kwietnia (wtorek)
11.00 KS Skarbimierz – LZS Ścinawa Nyska (piłka nożna – II Liga Juniorów) Stadion, ul. Kusocińskiego
14.00 Stal Brzeg – Czarni Otmuchów (piłka nożna – I Liga Juniorów) Stadion, ul. Kusocińskiego
16.00 Stal Brzeg – MKS Kluczbork (piłka nożna – Liga Trampkarzy) Stadion, ul. Kusocińskiego
11 kwietnia (środa)
18.00 Odra Brzeg – Widzew Łódź (koszykówka – ekstraklasa) Hala, ul. Oławska
13 kwietnia (piątek)
12.00 Turniej piłki ręcznej dziewcząt klas IV (SONiA) Hala, ul. Powstańców Śl.
16.30 Orlik Brzeg – Gwardia Opole (piłka ręczna – Liga Młodzików) Hala, ul. Oławska
14 kwietnia (sobota)
16.00 Stal Brzeg – Polonia Głubczyce (piłka nożna – IV liga) Stadion, ul. Kusocińskiego
17.00 Stal Brzeg – Zefir-Chemik K-Koźle (piłka nożna – Liga Oldbojów) Stadion, ul. Kusocińskiego
17.00 Orlik Brzeg – Olimp Grodków (piłka ręczna – II liga) Hala, ul. Oławska
15 kwietnia (niedziela)
9.00 IV Turniej Amatorów Tenisa Stołowego „Piastowski Topspin” Hala, ul. Powstańców Śl.
10.00 Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (XIV kolejka) Hala, ul. Oławska
11.00 KS Skarbimierz – Błękitni Przecza (piłka nożna – Klasa B) Stadion, ul. Kusocińskiego
14.30 Brzeska Liga Koszykówki (I runda play off – 1. mecze) Hala, ul. Oławska
17 kwietnia (wtorek)
12.00 Turniej piłki ręcznej chłopców klas V (SONiA) Hala, ul. Powstańców Śl.
18 kwietnia (środa)
18.00 Odra Brzeg – MUKS Poznań (koszykówka – ekstraklasa) Hala, ul. Oławska
19 kwietnia (czwartek)
13.00 Czwartki Lekkoatletyczne (klasy IV-VI szkół podstawowych) Stadion, ul. Kusocińskiego
16.30 Stal Brzeg – Piast Strzelce Op. (piłka nożna – Liga Trampkarzy) Stadion, ul. Kusocińskiego
21 kwietnia (sobota)
14.00 V Mecz Brzeskich Kibiców – II Brzeskie Gran Derbi (Barcelona – Real) Stadion, ul. Kusocińskiego
17.00 Stal Brzeg – Unia Polska Cerekiew (piłka nożna – Liga Oldbojów) Stadion, ul. Kusocińskiego
18.00 Odra Brzeg – INEA AZS Poznań (koszykówka – ekstraklasa) Hala, ul. Oławska
22 kwietnia (niedziela)
10.00 Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (XV kolejka) Hala, ul. Oławska
14.30 Brzeska Liga Koszykówki (I runda play off – rewanże) Hala, ul. Oławska
24 kwietnia (wtorek)
12.00 Turniej piłki ręcznej dziewcząt klas V (SONiA) Hala, ul. Powstańców Śl.
25 kwietnia (środa)
11.00 Mistrzostwa Brzegu w pływaniu (klasy II-III szkół podstawowych) Pływalnia, ul. Wrocławska
27 kwietnia (piątek)
13.00 Czwartki Lekkoatletyczne (klasy IV-VI szkół podstawowych) Stadion, ul. Kusocińskiego
28 kwietnia (sobota)
11.00 Stal Brzeg – Polonia Głubczyce (piłka nożna – I Liga Juniorów) Stadion, ul. Kusocińskiego
16.00 Stal Brzeg – Śląsk Łubniany (piłka nożna – IV liga) Stadion, ul. Kusocińskiego
29 kwietnia (niedziela)
10.00 Brzeska Amatorska Liga Siatkówki (XVI kolejka) Hala, ul. Oławska
11.00 Stal Brzeg – Start Namysłów (piłka nożna – Liga Juniorów Mł.) Stadion, ul. Kusocińskiego
13.00 KS Skarbimierz – Pogoń II Łosiów (piłka nożna – Klasa B) Stadion, ul. Kusocińskiego
UWAGA!!!
Terminy wydarzeń podane są według stanu informacji na początku miesiąca i mogą ulec zmianie.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum