Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Całe to ble ble o forum o jego niezależności to bzdet
Autor Wiadomość
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-30, 00:49   

Do każdej osoby może Pani wysyłać PW (prywatne wiadomości). O to nam od początku chodziło, aby te posty, które tylko i wyłącznie obrzucały błotem inne osoby nie były widoczne na forum lecz wysyłane inaczej, np. poprzez PW :)
Ignorowanie niestety nie zapewni Pani anonimowości, jedynie sprawi, że osoba, która używa tej funkcji nie widzi tematów z działu, który dodała do ignorowanych. W skrócie i tak na chłopski rozum: po prostu jak Pani to włączy odnośnie działu WYBORY SAMORZĄDOWE to nie dostanie Pani informacji, że w tym dziale pojawiły się nowe posty lub tematy.

Ps. Można też ignorować konkretne osoby :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 01:00   

Bardzo pani dziekuje, pani Inez, bo mi pani dużo rozjaśniła z tym internetm ignorowanym (to tak ładnie i fachowo brzmi). A teraz pozwole sobie napisać dobranoc, bo Grzegorza i tak nie ma, a chciałam mu coś napisać.

Dobranoc pani Inez

PS. Czy jak rano wstanę - to już to wszystko będzie na tym ignorowanym, czy jeszcze będe mogła o coś Panią zapisać. proszę o odpowiedź, bo się boję, że już się nie zobaczymy.

Aha, a czy gdyby wysłała mi pani odpowiedź rano, to zanim ją odczytam, może pani nie włączać jeszcze tego internetu ignorowanego, bo się boję, że nie zdążę przeczytać.

jeszcze raz dobranoc pani Inez
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-30, 07:06   

Inez napisał/a:
Tym forum zaczęła rządzić garstka ludzi, którzy znają się na wszystkim najlepiej, a szczególnie na tym jak działa forum i na jakich opiera się zasadach.


Tak to wygląda z mojego punktu widzenia. Może ja jestem oszołom, może upierdliwy malkontent. Do tej pory było fajnie - przylazło stado jakiś bełkoczących niezrozumiałym slangiem /bana zgodnie z regulaminem :P / użytkowników, twierdzących, że są politykami brzeskiej sceny politycznej.
Proponuję treści wszystkich wypowiedzi "polityków" skopiowac i przesłać wyżej, tzn. do władz tych partii wyższego szczebla - może ktoś się zainteresuje tym, jaką opinię wystawia sobie Platforma na kilkanaście tygodni przed godziną "W".

Do Alfera i reszty Modów - wnioskuję o całkowite usunięcie tematu Wybory Samorządowe w takim stanie, w jakim istnieje na tę chwilę. Sprawy wewnętrzne Brzeskiej PO niech się rozstrzygają na jej platformach czy też antyforach. Niech "se" Tyfusy zakładają nawet i 5 forów, niech piszą w Panoramie co tam im się podoba /to reklama dla Forum/.
Niezależność oznacza właśnie niepoddawanie się próbom zastraszenia przez osoby próbujące udawać wszechwładnych i trzęsących okolicą politycznych darmozjadów.

Gratuluję Inez stanowczości i dziwię się, że ktoś ma jakieś "ale"...
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-30, 09:24   

A może lepiej zamknąć i zostawić w takiej postaci jak jest bez możliwości dopisywania. Bedziemy do niego odsyłali wszystkich wchodzących na podobne tematy, a i dzieci w szkole będą miały przykład do przedmiotu tolerncja.
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 19:22   

Podpisuję się obiema rękami pod postem Roztropka i Franca!!!!!

Albo tak: zostawić im jeden dział - niech się tam kopią - a dać bana na pozostałe :-)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ble, ble, bzdet, cale, forum, jego, niezaleznosci, to, to


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu