Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2006-08-30, 00:13
PK, Panorama Unia Wolności czyli polityka w brzeskim wy
Autor Wiadomość
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 18:13   

Wiem ze zwolennicy GS są wam solą w oku , gonię w pietke stry , ale daje radę .
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-22, 18:27   

wojbus napisał/a:
Wiem ze zwolennicy GS są wam solą w oku , gonię w pietke stry , ale daje radę .

Może coś łyknij.
Redbul doda ci skrzydeł.
Tylko żebyś czasem nie zakandydował bo Grześ cię wtedy wyrzuci!
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-10-22, 19:17   

Wojbus to taki teraźniejszy Pstrowski - przodownik pracy. W tym przypadku pracy na rzecz swojego idola. Tylko czym ten idol mu się odpłaci :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 19:24   

Nie wyobrażasz sobie człowieczku ze mozna coś robić bezinteresownie , tylko z przekonania , wiem ze to się w twojej główce nie mieści .
Nie oceniaj jednak innych według własnej ułomnej miary.
0 UP 0 DOWN
 
Stary Unita 

Wiek: 68
Dołączył: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-22, 22:33   

Witam po przerwie!!!
Dlaczego wszyscy z piszących w tym temacie nie podjęli mojego wątka, gdzie opisałem czyją własnością, i kto kieruje Panoramom Powiatu Brzeskiego. Spójrzcie na to obiektywnie Wszyscy moi starzy przyjaciele tacy jak PK, Jarosław RR. Mariusz S, Olek P oraz ich nowy przywódca WH mają tubę propagandową z PPB. Obiektywizm w ich wydaniu ogranicza się do pokazywania zasług (hehehehehe) obecnego włodarza oraz jego wizerunku, chociaż trochę się roztył. Pyzatym popierają go Neonaziści – to chyba świetna reklama Brzegu.
Otwórzcie oczy Szanowni Forumowicze PPB jest sponsorowana przez Urząd Miasta, a wszyscy pracujący w tej gazecie, bądź będący współwłaścicielami spółki Media ATR są politykami, którzy nie liczą się z innymi tylko chcą zarobić na niewiedzy wyborców i wypisują głupoty w tej swojej gazetce

Media Art. Sp. z o.o. – wydawca Panoramy Powiatu Brzeskiego, której udziałowcami są:

Jarosław Rudno-Rudziński 30%
Beata Zatoń 30%
Aniela Bubiłek 40 %

Skład Zarządu:
Prezes Paweł Kowalczyk
Z-ca Prezesa Jarosław Rudno-Rudziński
Członek Aniela Bubiłek

A jak to się ma do dzisiejszych ataków przez Beatę Zatoń i Pawła Kowalczyka – Kowala do naszego wieloletniego kumpla i szefa w Unii Wolności Mirka Stankiewicza?
http://www.pkw.gov.pl/rk/...t&did=72&pid=38
LOJALNOŚCI ZERO – tylko za kasą i układami idą.
Daję to pod Waszą rozwagą.
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-10-22, 22:41   

Stary Unita napisał/a:
A jak to się ma do dzisiejszych ataków przez Beatę Zatoń i Pawła Kowalczyka – Kowala do naszego wieloletniego kumpla i szefa w Unii Wolności Mirka Stankiewicza?
http://www.pkw.gov.pl/rk/...t&did=72&pid=38
LOJALNOŚCI ZERO – tylko za kasą i układami idą.
Daję to pod Waszą rozwagą.
Ten link niestety nie działa :(
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-23, 00:39   

Odpowiedź na posty Starego Unity, kimkolwiek by nie był....

Jak zauważyłam, jest Pan zaniepokojony lub też sfrustrowany brakiem reakcji na swoje posty. Rozumiem. Dlatego też pozwalam sobie wyjść jako pierwsza z odpowiedziami na Pańskie przedstawienie sytuacji. Być może inni, zachęceni rozwojem owego wątku, również do niego dołączą, czego Panu serdecznie życzę, zważywszy na Pana wiek, dokonania polityczne (jak sądzę) oraz chęć włączenia się do dyskusji na niniejszym forum.
Z Pana nicka wnioskuję, że należał Pan do śp. Unii Wolności i stąd się znamy. Tak, należałam do Unii Wolności, ale zrezygnowałam z polityki jeszcze przed rozpadem śp. Unii Wolności. Na rzecz obiektywizmu, po prostu.
Zważywszy jednak na doskonałe rozeznania w aktualnie zagmatwanym politycznie Brzegu oraz doskonałą znajomość tzw. „układów”, śmiem przypuszczać, że nadal jest Pan, albo próbował Pan istnieć na świeczniku owej polityki.
Coś nie wyszło? Coś nie zagrało? Czy ktoś właśnie Pana opuścił?

Nie będę odpowiadać w imieniu osób, które Pan wskazuje, jako osoby nielojalne wobec Mirosława Stankiewicza. Odpowiem w swoim imieniu oraz w imieniu Media Art Sp. z o.o., której jestem współwłaścicielem od sierpnia 2005 roku oraz w imieniu Panoramy Powiatu Brzeskiego, której od kwietnia br. jestem redaktorem naczelnym.
Skład wspólników, który Pan podał jest błędny.
Skład Zarządu jest również błędny.
Podaje Pan nazwiska osób, ujawnia dane, nie sprawdzając tego. W moim mniemaniu jest to co najmniej nieeleganckie, nie mówiąc już o pewnych konsekwencjach prawnych. Cóż, uznał Pan za stosowne narobić trochę szumu...

Sugeruje Pan również w swoich postach brak lojalności (w tym mojej lojalności oraz lojalności gazety, którą reprezentuję) w stosunku do Mirosława Stankiewicza. Sugeruje Pan to w sposób dość uczuciowy, z nostalgią, żalem, smutkiem i nazwałabym to nawet – ogromnym poczuciem opuszczenia.... Sugeruje Pan to tak przekonująco, jakby dotyczyło to bezpośrednio Pana...

Co się za tym kryje, Panie Stary Unito? Zapytałabym nawet, kto się za tym kryje?

Wywołuje Pan do tablicy swoich starych przyjaciół:

Cytat:
Ja jako doświadczony niegdyś polityk znam doskonale tych wszystkich „moich” kolegów z dawnego UW
PK – dziennikarz – niedoszły i z tego co pamiętam zadłużony biznesmen, Mariusz S – MOSIR, Jarosław RR – wydawca PPB, Olek P – ten od rodzin
Oni wszyscy odwrócili się od swojego poprzedniego lidera Mirka S – zrobili go w jajo
Od tej kliki oportunistów wolałbym kogokolwiek może być nawet Ów Surdyka.


Tylko po co? I dlaczego w sposób dalece niejasny przedstawia Pan tych ludzi, jako klikę oportunistów?
Dlaczego dopiero teraz?
Kiedy okazuje się, że, niestety, pan Mirosław Stankiewicz nie jest kandydatem na Burmistrza z ramienia brzeskiego PiS?

Decyzja pana Stankiewicza o przejściu do PiS wzbudziła wiele kontrowersji, jego postępowanie i udzielone wywiady oburzyły wielu mieszkańców Brzegu....

Nasuwa się zatem pytanie, czy znał Pan, Panie Stary Unito, na tyle pana Mirosława Stankiewicza, żeby zrozumieć jego „niejasne” postępowania?
Czy w związku z jego dość nietypowym (a może właśnie typowym?) – jak na polityka – zachowaniem, nadal pozostał Pan wobec niego lojalnym? A w imię czego?
I dlaczego, kiedy podejmował tak nietrafione decyzje, nie pomógł mu Pan w podjęciu właściwej? Gdzie Pan był, Panie Stary Unito?

Zadaje Pan pytanie, dlaczego M. Stankiewiczowi wbito nóż w plecy? Kieruje Pan to pytanie – również do mnie? Jeśli tak, to proszę zapoznać się z treścią mojego sprostowania „Antykorupcja”... Myślę, że tam znajdzie Pan odpowiedź.
Nie uważam, żebym komukolwiek wbijała nóż w plecy. Bo i dlaczego?

Cytat:
Kiedyś byliście bardziej lojalni jak potrzebowaliście pomocy od Mirka

Proszę mi wskazać, Panie Stary Unito, kiedy potrzebowałam pomocy pana Stankiewicza? Choćby jeden mały, malutki przykładzik.

Cytat:
wszyscy pracujący w tej gazecie, bądź będący współwłaścicielami spółki Media ATR są politykami, którzy nie liczą się z innymi tylko chcą zarobić na niewiedzy wyborców i wypisują głupoty w tej swojej gazetce


Widzi Pan, Panie Stary Unito, jak bardzo Pańskie żale przesłoniły Panu zdrowe spojrzenie na rzeczywistość?
Z osób pracujących w Redakcji – polityką interesuje się i rzeczywiście, z wielkim oddaniem, zajmuje – Paweł Kowalczyk. I choć to robi od lat bodajże 15, nigdy, przenigdy nie osiągnął z tego tytułu żadnych korzyści, oprócz własnej satysfakcji politycznej. Ale o tym – to już pisałam. Proszę o przeczytanie moich postów – Panie Stary Unito... będzie łatwiej Panu obiektywnie na to spojrzeć.
Proszę wskazać mi również „głupotę” wypisywaną w Panoramie Powiatu Brzeskiego, choćby jedną głupotę....

Reasumując i tak dość już przydługi post w odpowiedzi specjalnie dla Pana – Stary Unito, chciałabym napisać o swoich odczuciach, przeczuciach, intuicji... z takiej babskiej strony...
Pański nastrój w Pańskich postach przywodzi na myśl nastrój zdradzającej wcześniej, a później zdradzonej dziewczyny, szukającej winnych wszędzie dookoła – tylko nie u siebie, oskarżającej ludzi, którzy wg niej mogli się do tej zdrady przyczynić, mimo, że tak naprawdę ona pierwsza zdradziła...
I do głowy przychodzi mi tylko jedno rozwiązanie....czysta spekulacja .... czy to aby czasami Pan – Stary Unito – nie jest owym Mirkiem?...

Na tym zakończę swoją pierwszą odpowiedź, na Pana - bodajże cztery - posty. Pierwszą i mam nadzieję, że ostatnią odpowiedź. Nie chciałabym bowiem wdawać się w dyskusje w tym wątku odnośnie ekskandydata na kandydata.
Pozdrawiam...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-23, 02:58   

Ale wogóle jakie uzasadnienie ma dyskusja nt. Pana Stankiewicza? Pan Stankiewicz był, jest, ale zaraz go nie będzie.
I już. Nie?
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-23, 08:24   

Stary Unito , czy aby nie zawiele oczekuje pan od tych ludzi ? Czy nie widzi pan ze oni walczą o zycie?
0 UP 0 DOWN
 
stowarzyszenie NB 


Wiek: 63
Dołączył: 02 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-02, 21:24   Polityka polityką a prawda jest prawdą

Z uwagą przeczytałem wszystkie posty przewijające się w tym temacie i nie sposób milczeć gdy orkiestra gra bez drygenta który sam przyspieszył kroku wyprzedzając wszystkich dając zbyt wysoki ton. Jezeli rozpoznanie Starego Unity jest prawidłowe to przecież faktem jest ,ze udzielony wywiad w Kurierze Brzeskim był przedwczesny bowiem dzisiej nikt by wcale tego nie miał za złe. Sam osobiście negatywnie oceniłem jego wystąpienie lecz trzeba by sprawiedliwym i powiedzić prawdę,ze Pan Stankiewicz jeżeli chodzi o działkę którą mu powierzono uprawiał ją rzetelnie i uczciwie i wiele spraw które wpłyneły na nową jakość szkół i przedszkoli to jego osobista zasługa bowiem to ,że ma doświadczenie w działaniu samorzadu to nikt z nas nie moze kwestionować.Moim zdaniem nikt nie musi się martwić jego przyszłoscią bowiem znajdzie sie dla niego miejsce z uwagi na jego wygląd i wiedzę którą posiada. Nie można zatem dyskredytować tego który zbyt szybko myśli a jeszcze szybciej robi. Wiele uwag trafia pod adresem radakcji PPB lecz mnie to nie przeszkadza ,ze władza pokazuje co robi a oto tu chodzi lecz ubolewam nad tym ,ze bezpłatny nakład jest zbyt mały w stosunku do ilosci dorosłych mieszkańców i marzy mi się by ta gazeta dobierała bezpłatnie do kazdego domu jeżeli faktem jest ,ze to mieszkańcy miasta ją finansują. Już czas na powstanie nowej partii łączącej wszystkich ludzi dobrej woli bez względu na przekonania religijne którym na sercu leży dobro naszego miasta i powiatu która wyzwoli energie tych którzy dzisiaj są tak podzieleni.Niech żyje nowa partia NASZA POLSKA.
0 UP 0 DOWN
 
Kris 
Kris


Wiek: 46
Dołączył: 17 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-11-02, 23:54   

TYM WSZSTKIM STERUJE UKŁAD.
A tak w ogóle to się pop....ieprzyło na tej brzeskiej prawicy - tzn tej normlanie myślącej prawicy - bo Ci z LPR powinni tak samo jak Macierewicz wylądować w Branicach, zółte papiery mają od dawna.
Dawna Brzeska Unia Wolności to była ekipa fajnych, trzeźwo myślących ludzi, którym zależy na przyszłości miasta. Cześc tych ludzi współdziała do dziś w komitecie lokalnym, ale nie rozumiem na czym polega spór ze Stankiewiczem.
Niech mi ktoś wyjaśni jak 6 - latkowi.
0 UP 0 DOWN
 
stowarzyszenie NB 


Wiek: 63
Dołączył: 02 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-03, 00:09   Do Krisa

Nie jestem upoważniony do zajmowania stanowiska w tej sprawie bowiem nie zajmujemy się plotkami lecz oceniamy ludzi po tym co zrobili i co chcą dla tego miasta zrobić bez względu na ich przynależnośc do partii pilitycznej i przekonań religijnych.Prezes
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskim, czyli, panorama, pk, polityka, unia, wolnosci, wy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu