Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Białoruś w internecie czyli jak Grzegorz Surdyka polity
Autor Wiadomość
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-30, 21:38   

Ten nieśmiało-naiwno-młodzieżowy styl nieco przypomina panienkę konferansjerkę ze współczesnego kabaretu niejakiego Laskowika. Przypuszczam, że nie wyprowadzi on jednak, zgodnie z zamierzeniem, pani Inez z równowagi. Jeszcze trochę zgryźliwości przećwiczonej na Pani Inez i Panu G.S i teksty kabaretowe może Pani z powodzeniem pisać. Chociaż nie trzeba kabaretu, kilka ostatnich tematów z naszego forum wystarczy przeczytać.
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 21:57   

Jest Jest Jest!!!!
a może yes yes yes!


panie Roztropku - zaraz panu odpiszę, ale najpierw chciałabym grzegorza powitać serdeczniee i uniżenieeeeeee........
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 22:07   

No więc Panie Roztropku - ma Pan rację (aha, od no więc zdania się nie zaczyna).

Tak naprawdę jestem na zupełnie przyzwoitym poziomie, aczkolwiek miarą inteligencji jest dostosowanie się do określonych (często zupełnie odmiennych i nie zawsze na wysokim poziomie) sytuacji życiowych i grup społecznych.

wiec panie Roztropku, prosze nie pisać do mnie takich trudnych i złożonych zdań, bo ja nie umiem się tak mocno skoncetrować, tym bardziej, że moje myśli na codzień krążą wokół osoby Grzegorza, który jest mi szczególnie blski ze względu na swą (zacytuję tego tyfusa) charyzmatyczną, mocną i zdecydowanie męską osobowość.
a kabarety to ja też chętnie zawsze oglądam, bo lubię się zdrowo pośmiać i jak zawsze jestm blisko Grzesia to tak się śmieję, że naprawdę....

no to na razie pozdrawiam, bo Grzesiu może coś napisał, a ja nie wiem, czy teraz nie jestem w tym ignorowanym internecie i on mnie może nie widzi, a ja bym chciała, żeby mnie zobaczył i żeby w końcu zrozumiał, że ja to naprawdę ja. :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Stara PO-wianka 

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-30, 22:09   

aha, i ja lubię panią Inez, a wyprowadzać jej z równowagi to nie chciałabym w życiu, bo raz już ją wyprowadziłam i miałam ostrzeżenie, a teraz juz wiem, że nie można i nie będę
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bialorus, czyli, grzegorz, internecie, jak, polity, surdyka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu