Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 13:32
Eliminacje piłkarskich ME 2008

Czy polscy piłkarze awansują do finałów mistrzostw Europy?
tak
90%
 90%  [ 18 ]
nie
10%
 10%  [ 2 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-09-06, 17:36   

posa napisał/a:
zresztą zobaczymy w sobote co pan Rasiak pokaże


pokaże to co zwykle, bo on wybitnie nie pasuje do naszego stylu gry...przypominam, że Polska lubi zagrać z kontry, a do tego potrzeba szybkich napastników i skrzydłowych....sorki, ale prostopadły z Portugalią i wrzuta na Rasiaka, by zgrał to IMO średni pomysł :|
0 UP 0 DOWN
 
referee9o 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-06, 18:13   

A moim skromnym zdaniem, wariant z Rasiakiem, nie jest dobrym pomysłem... Rasiak udawadniał na meczach z silnymi przeciwnikami, że nie jest w stanie zagrozic bramce rywali, wezmy chociaż pod uwagę mecz z Anglią w eliminecjach do MŚ 2006, to spotkanie w wykonaniu tego napastnika (wtedy gracza Tottenham) było chyba jednym z najgorszych jego występów w kadrze... przecież tego nie można było nazwać grą:/


KtOŚ napisał/a:

pokaże to co zwykle, bo on wybitnie nie pasuje do naszego stylu gry...przypominam, że Polska lubi zagrać z kontry, a do tego potrzeba szybkich napastników i skrzydłowych....sorki, ale prostopadły z Portugalią i wrzuta na Rasiaka, by zgrał to IMO średni pomysł


zgadzam sie w zupełności. Rasiak nie ma szybkości, której będzie nam bardzo potrzebna, szczególnie w tym meczu. Ja nie widze miejsca rasiaka w ataku w tak ważnym meczu, jak dla mnie to on może występować w meczach takich jak dotąd... z Wyspami Owczymi, Izraelem, Litwą itp... takich spotkaniach, na jego poziomie, gdzie moze coś ustrzelić... Według mnie w Lizbonie nie ma szans.
A co do ataku naszej reprezentacji to prędzej widze tam kolege z drużyny Rasiaka - Saganowskiego i to on jest w dobrej formie, i ma to czego Grzesiek nie ma i nigdy mieć nie będzie SZYBKOŚĆ, bardzo przydatną w sobotnim meczu. Możliwe, że zagra równiez jako napastnik Smolarek, strzelec 2 bramek w poprzednim spotkaniu z Portugalczykami, no i Matusiak jest pewnie równiez brany pod uwage. A co do Żurawia to akurat w tej chwili jest bez szans na grę w napadzie, może się nie znam, ale tak mi się prznamniej wydaje...
0 UP 0 DOWN
 
posa 


Wiek: 37
Dołączył: 16 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-06, 18:29   

co do Rasiaka to zobazczymy w sobote jak zagra ( o ile zagra). Matusiak i Żurawski są bez formy Piszczek to sam, a Sagan wchodzi na końcówki. Według mnie jedyna opcja w ataku jest Rasiak ze Smolarkiem tak jak w Chorzowie z Portugalią. Rasiak nie musi wcale strzelac bramek, moze równie dobrze asystowac, z Portugalią zaliczył asyste i to nie byle jaką :wink:
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-09-06, 22:13   

typuję 2:0 dla Portugalii

Nie ma co się patrzeć na mecz w Chorzowie, bo naszym 'Orłom' takie spotkanie wychodzi raz na kilkanaście lat. Poza tym graliśmy u siebie i Portugalczycy nas zlekceważyli. Pomijam już fakt, że na swoim stadionie nie przegrali od dobrych kilku lat.

Co do składu to trudno się wypowiadać :roll: Pewniaki to Borus i Krzynówek. Kto zagra w ataku? Hm... Żurawski z taką formą nie powinien w ogóle jechać na zgrupowanie. Matusiak nie lepszy. Piszczka to możnaby wpuścić na końcówkę spotkania towarzyskiego np. z Wyspami Owczymi. Rasiak? W meczach o punkty zabłysnał tylko jeden raz, a reszta jego powaznych występów w reprezentacji stała na poziomie co najwyżej przeciętnym :roll: Saganowski - niewiadoma, ale chyba byłby najlepszy. Chyba że Smolarek, ale może on będzie grał w pomocy? :roll:

Zresztą nie sądzę, że uda nam się strzelić bramkę na Estadio Da Luz ;) Chyba, że zabłyśnie Krzynówek ;-) Portugalia powinna nas łatwo rozjechać już po pierwszej połowie :P

Mimo to ciągle wierzę, że cuda się zdarzają i może Borus zagra kolejny mecz życia i uda się zremisować 0:0 :D


Ps. Znalazłem: ostatni raz Portugalia przegrałą u siebie w 1998 (!) roku z Rumunią. A od remisu z Holandią 2:2 w 2001 zawsze u siebie wygrywała. [Mowa o meczach o punkty] Oczywiście można mówić, że 'każda passa kiedyś się kończy' ale trudno mi uwierzyć, że ta skończy się w sobotę :roll:
Ostatnio zmieniony przez skalpel 2007-09-06, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
posa 


Wiek: 37
Dołączył: 16 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-07, 14:01   

Cytat:
Ps. Znalazłem: ostatni raz Portugalia przegrałą u siebie w 1998 (!) roku z Rumunią. A od remisu z Holandią 2:2 w 2001 zawsze u siebie wygrywała. [Mowa o meczach o punkty] Oczywiście można mówić, że 'każda passa kiedyś się kończy' ale trudno mi uwierzyć, że ta skończy się w sobotę :roll:


no kto wie :) zobaczymy jutro. Może sie uda :wink: trzeba wierzyć w chłopaków 8) 8)


Osobiście mi sie wydaje że z Finlandią bedzie dużo cieższy mecz niż z Portugalią. Po tych dwóch meczach bedzie już mozna powiedziec czy awansujemy dalej czy nie. :)
0 UP 0 DOWN
 
skalpel 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Wrocław / Brzeg

Wysłany: 2007-09-08, 11:50   

dobry znak: snił mi się mecz :) 15:11 dla naszych! :D Genialny występ Smolarka - strzelił 11 bramek :D Do tego dwie dołożył Krzynówek, jedną strzelił.... Jacek Bąk (!!!) :D i był jeden samobój :D

Polacy zadziwili cały świat 8)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-09-08, 13:39   

No wiec przysłowie głosi że sny śnią sie na odwrót... wiec wniosek jest prosty będą plecy...
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-09-08, 13:53   

Mój typ optymistyczny: 1:1, pesymistyczny 1:3 w plecy..
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-08, 17:43   

Kawal dnia :D :

- Smolarek ma dzieci? - pyta nagle, wskazując na trenującego obok Ebiego dziennikarz portugalski.
- Nie... - odpowiada dziennikarz polski.
- A to dobrze - oddycha z ulgą. - Nie chcemy już więcej Smolarków!
0 UP 0 DOWN
 
referee9o 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-08, 21:48   

Drużyny zaczną spotkanie w składach:

Portugalia: Ricardo; Marco Caneira, Fernando Meira, Bruno Alves, Bosingwa; Maniche, Petit, Deco; Cristiano Ronaldo, Nuno Gomes, Simao Sabrosa.

Polska: Artur Boruc; Marcin Wasilewski, Mariusz Jop, Michał Żewłakow, Grzegorz Bronowicki; Jakub Błaszczykowski, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek, Mariusz Lewandowski, Euzebiusz Smolarek; Maciej Żurawski.

Sędziuje: Roberto Rosetti (Włochy).

_____________________________________________________________

No i na szczęście nie ma Rasiaka w pierwszym składzie:) Beenhakker zdecydował się jednak na wariant z Żurawskim... za niedługo zobaczymy czy bylo to dobra decyzja... No i również zaskoczenie jeśli chodzi o środek obrony, Jop zamiast Głowackiego... Nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki i zasiąść przed TV z myślą, że będzie dobrze :)
0 UP 0 DOWN
 
Kwiatuszek 



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-08, 22:49   

Po pierwszek połowie wygrywamy 1-0 :-)
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2007-09-08, 23:52   

caaala LIZBONA... BIALO-CZERWONA
braffffo
2:2 superrrr...
:evil: :wink: :evil:
gratki dla ORŁÓW...
0 UP 0 DOWN
 
referee9o 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-09, 00:29   

No i POLSKA - PORTUGALIA 2:2 !!!!
Remis z taką drużyną, to potwierdzenie tego, że wygrana w Chorzowie nie była przypadkiem!
posa napisał/a:
I pan Rasiak strzeli ładna brameczke :wink:

hm... coś pan Rasiak nie strzelil nic, a nawet nie dostal szansy na gre... no i prawidłowo:) Co do naszych napastnikow to kiepsko, ale jak się nie gra w klubie to w reprezentacji cudów sie nie zdziala, za to na szczęscie w dzisiejszym spotkaniu wyręczyli ich pomocnicy. Ogromne brawa dla najlepszego zawodnika biało-czerwonych- Jacka Krzynówka. Aż milo teraz popatrzec na nasz zespół "pod wodzą" Beenhakkera, to całkiem inna drużyna!
Podsumowując wspaniały, pełen emocji i rywalizacji mecz. I na tym polega piękno futbolu --> nieprzewidywalnośc! Nie ma zespołów lepszych i gorszych, w dzisiejszych czasach każdy może wygrać i wszysto moze sie zmienic w przeciągu 90 minut i za to kocham pilkę ;)

PS.
referee9o napisał/a:
Jestem jednak myśli, że to spotkanie zakonczy sie zwycięstwem biało-czerwonych lub remisem... innej możliwosci nie widze;D

Ma się tą kobiecą intuicje i troche optymizmu :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-09-09, 00:58   

no to się pomyliłem ale jestem zadowolony ze swojej pomyłki gratulacje za remisik...i ciągle przewaga jest i awans coraz bliżej:P
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-09-09, 09:25   

I co niedowiarki? ;)

Każdy kto zwątpił w naszą drużynę, zapomniał o fuksie naszej reprezentacji, genialnym Jacku Krzynówku i wspaniałym Leo leo Beenhakkerze ;)

Przed meczem nie pisałem tu wyniku, bo nie byłem do końca piewien jak to spotkanie się ułoży. W wygranę nie bardzo wierzyłem, bo aż tyle szczęścia nie mamy. Ale i coś mi się wydawało, że nie jedziemy też na pożarcie, jak to wielu przedstawiało.

I ostatecznie 2:2 to wynik, który nas wszystkich chyba bardzo satysfakcjonuje.
Trzeba podkreślić dobrą grę naszego zespołu. Umiejętnie się broniliśmy, a w razie niepowodzenia zawsze świetny Artur Boruc, stał za plecami naszych obrońców. Brakowało mi troche klasowego napastnika. Myślałem, że Leo na Marka Saganowskiego spróbuje postawić, ale wybrał Matusiaka. W sumie też nie głupia zmiana, bo ewidentnie nie szukaliśmy mocnego ataku, a dobrej gry obronnej i jakiejś kontry. A do tego Żurawski jak i Matusiak świetnie się nadają, bo dużo starają się schodzić do środka i pomogać w destrukcji. Kurcze, naprawdę mądry facet z tego Beenhakkera :P Wiedział co robi :)

Kolejna rzecz to wspaniała polska publiczność. Chyba tylko my mamy takich genialnych kibiców :mrgreen:

referee9o napisał/a:
No i również zaskoczenie jeśli chodzi o środek obrony, Jop zamiast Głowackiego

Bardzo dobre posunięcie. Świetnie sobie Jop radził. Taki drugi Jacek Bąk ;)

Aaa!
Rewelacja Darek Szpakowski. Przy bramce Mariusza Lewandowskiego.
"Mówiłem Mariusz popraw. I poprawił!" :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, eliminacje, me, pilkarskich


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu