Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Spotkania na krańcach świata
Autor Wiadomość
Kurt Shout 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Paź 2008

UP 23 / UP 3



Wysłany: 2012-02-13, 22:48   Spotkania na krańcach świata

Brzeski Klub Filmowy i Brzeskie Centrum Kultury
zapraszają na film "Spotkania na krańcach świata"
reżyseria i scenariusz: Werner Herzog
wstęp: 1 PLN

więcej informacji o filmie na: http://www.filmweb.pl/fil...ata-2007-473987

PS. Żarty się skończyły :D Przygotowaliśmy dla Was film z najwyższej półki. Herzog powinien zadowolić nawet najwybredniejszych miłośników kina. Dla mnie osobiście to film z top 5!!!
0 UP 0 DOWN
 
Kurt Shout 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Paź 2008

UP 23 / UP 3



Wysłany: 2012-02-13, 22:51   

Seans odbędzie się w najbliższy czwartek (16 tutego) o godzinie 20.00

spotkania.jpg
Plik ściągnięto 65 raz(y) 42,6 KB

0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-02-13, 23:37   

Browiec za Herzoga.
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2012-02-14, 08:47   Herzog

Zdecydowanie polecam ów film, jest fantastyczny, ta opinia nie tylko na mym naturalnym i długoletnim zainteresowaniu terenami arktycznymi bazuje, ale przede wszystkim na niebotycznym poziomie kinematografii rzeczonego twórcy, którego, przy okazji, "Krzyk kamienia" szczególnie polecam.
Dodatkowo, jeśli idzie o filmy ze śniegiem w tle, polecam "Eight Below," a przede wszystkim fantastyczny "The Snow Walker" na podstawie jeszcze lepszej prozy "Walk Well, My Brother," rewelacyjne studium społeczne w warunkach indywidualizacji poczynań i totalnej sekludyzacji (zaznaczam, iż to słowo właśnie wymyśliłem i wprowadzam do polszczyzny). Szczególnie Tobie, drogi mój Franco Zarrazzo, polecam ten drugi film, wiele Cię jego treść nauczy, tak, jak nauczyła mnie kilka lat temu.
0 UP 0 DOWN
 
Kurt Shout 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Paź 2008

UP 23 / UP 3



Wysłany: 2012-02-16, 14:18   

Warto wpaść na dzisiejszy seans bo dzięki Starostwu Powiatowemu w Brzegu oraz Centrum Narzędziowemu udało się nam przygotować dla widzów bardzo fajne niespodzianki :D
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-02-16, 17:20   

Liga europejska dziś a wy akurat na dziś film proponujecie. Kurs kolizyjny. :shock: Szkoda, bo palnowałam zobaczyć ten film, ale w tym momencie wybór jest oczywisty.

Na przyszłość z planowanie terminu weźcie też pod uwagę inne wydarzenia. :(
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2012-02-16, 17:21, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Kurt Shout 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Paź 2008

UP 23 / UP 3



Wysłany: 2012-02-17, 09:28   

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj zechcieli wspólnie z nami oglądnąć "Spotkania na krańcach świata". Kolejny raz udało się zrobić ładną frekwencję (40 osób). Miejmy nadzieję, że zawszę będzie tak, a nawet lepiej.
Ogromne podziękowania dla Starostwa Powiatu Brzeskiego za ufundowanie nagród rzeczowych oraz dla Centrum Narzędziowego za ufundowanie słodkiego poczęstunku. Do zobaczenia na kolejnym seansie.
PS. Rzeczywiście, niefajnie nam się zbiegł ten termin z meczami Ligii Europejskiej (sam bardzo żałowałem, że nie mogę oglądnąć Legii i Wisły). Szczerze powiedziawszy jakoś nam to wyleciało z głowy, a gdy sobie przypomnieliśmy było już za późno, bo info o seansie poszło wcześniej do sieci. Z tymi terminami nie jest łatwo, ponieważ w BCK, wbrew temu, co mówi wielu krytykantów, strasznie dużo się dzieje i trudno się niekiedy wstrzelić z seansem kinowym. Myślimy w ogóle nad tym, aby przenieść je na piątkowy wieczór (sporo osób o to prosiło). Co o tym myślicie? Jaki dzień i jaka godzina byłyby optymalne?
0 UP 0 DOWN
 
lelek 


Wiek: 85
Dołączyła: 11 Lip 2008

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2012-02-17, 10:27   

czwartek jest dobra opcja, w piatek czesto wyjezdza sie na wydluzony weekend.
Dziekuje za wczorajszy film, byl super (aktorzy to pelna gama indywidualnosci) i oby takich seansow bylo wiecej.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-02-17, 23:29   

Nie ma reguły który dzień tygodnia najlepszy - nie o to chodzi by ustalić jeden stały dzień. Czy będzie to poniedziałek, czwartek czy piątek to mało istotne - ważne, aby na przyszłość nie było takich kursów kolizyjnych jaki zadarzył się teraz.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2012-02-17, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: krancach, na, spotkania, swiata


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu