Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
[14.02.2012 r.] 'Brzeg pełen miłości' spektakl muzyczno-tane
Autor Wiadomość
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-06, 18:08   [14.02.2012 r.] 'Brzeg pełen miłości' spektakl muzyczno-tane

W dniu 14 lutego 2012r. o godzinie 18.00 w Sali Widowiskowej Brzeskiego Centrum Kultury odbędzie się spektakl muzyczno- taneczny pod tytułem " Brzeg pełen miłosci" . Po spektaklu rozstrzygnięty zostanie I BRZESKI KONKURS WALENTYNKOWY NA NAJPIEKNIEJSZY WIERSZ MIŁOSNY. Konkurs skierowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Wstęp: WOLNY

Więcej informacji na plakacie:

plakat_na_walentynki_1.jpg
Plik ściągnięto 107 raz(y) 301,28 KB

0 UP 0 DOWN
 
aczytowazne 
Jołek^^



Wiek: 30
Dołączyła: 06 Gru 2008

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-08, 14:43   

Gdzie można zgłaszać prace na konkurs?
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-08, 15:07   

aczytowazne napisał/a:
Gdzie można zgłaszać prace na konkurs?


Otrzymałem taki oto regulamin, w nim jest napisane co, gdzie i jak ;]

Cytat:
REGULAMIN I BRZESKIEGO KONKURSU WALENTYNKOWEGO NA NAJPIEKNIEJSZY WIERSZ MIŁOSNY
BRZEG 2012
Organizator:
Brzeskie Centrum Kultury
Cele konkursu:
-propagowanie idei pisania poezji wśród młodzieży,
-integracja młodych twórców z różnych szkół,
-rozwijanie zdolności i talentów literackich młodzieży,
-konfrontacja dorobku literackiego młodzieży brzeskich szkół
Termin: 14 luty 2012r.
Warunki uczestnictwa:
Konkurs kierowany jest do młodzieży brzeskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, w następujących kategoriach:
I kategoria- uczniowie szkół gimnazjalnych,
II kategoria- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
W ramach konkursu organizator przewiduje przyznanie nagród za zajęcie I, II i III miejsca w każdej kategorii wiekowej.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie droga pocztową lub osobiście jednego lub dwóch utworów poetyckich , do dnia :
13 lutego 2012 roku do godziny 10.00
Na adres organizatora:
Brzeskie Centrum Kultury
Ul. Mleczna 5
49-300 Brzeg

Utwór powinien zostać podpisany nickiem, w kopercie powinna znajdować się druga koperta zawierająca imię i nazwisko autora.
Jury powołane przez organizatora oceniać będzie: wartość artystyczną utworu, wykorzystane środki przekazu,
Werdykt Jury ustalony podczas tajnego posiedzenia jest ostateczny i niepodważalny.
Organizator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji regulaminu konkursu.


Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi po spektaklu walentynkowym „ Brzeg pełen miłości” w sali widowiskowej Brzeskiego Centrum Kultury, w dniu 14.02.2012r. o godzinie 18.00
Najwyżej ocenione wiersze zostaną opublikowane w brzeskiej prasie ( podpisane nickiem lub nazwiskiem, wg. preferencji autorów
Wybrane utwory zostaną wydrukowane i udostępnione dla widowni spektaklu walentynkowego we foyer Brzeskiego Centrum Kultury. Autorzy w tym wypadku pozostaną anonimowi.
0 UP 0 DOWN
 
kontrakt 



Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010

UP 46 / UP 22



Wysłany: 2012-02-15, 23:24   

No witam. Mam taką opinię w temacie - pewnie zaraz utworzy się konsorcjum superfotografów z celem zmieszania mnie z błotem, ale co tam...

Mianowicie - w ciągu ostatnich kilku miesięcy byłem 3 razy w BCK i... chyba powinno być jasno napisane na drzwiach, że wejscie tam grozi wyjściem z oczopląsem?

Zbierze się zawsze 3-5 ludzi z aparatami. Gdyby to chociaż były "normalne" aparaty... ale nie. Lampy walą tak, że oślepiają połowe widowni (nie tylko mi to przeszkadza).

Na opisywanym w tym wątku wydarzeniu "fotografów" takich było trzech. Przez kilka minut postanowiłem odliczać w celu sprawdzenia czy CHOCIAŻ 10 SEKUND obędzie się bez rąbnięciem lampą w oczy, ale gdzie tam - najwięcej doliczyłem do siedmiu.

Wiecie ludzie po co są aparaty? Film potem chcecie z tych zdjęć w domu składać, że co ktoś na scenie ruszy delikatnie głową to Wy już to musicie mieć uwiecznione? Może lepiej było w kamerę zainwestować?

Ba - osoba na scenie ruszy głową - nawet nie, film leci na ekranie a ci zdjęcia walą. Połowa ludzi na widowni non stop oczami mruga (wiadomo, półmrok w BCK, ostre światło to chyba nic przyjemnego).

Może dogadajcie się jakoś i się wymieniajcie poprostu tymi zdjęciami, skoro z godzinnego przedstawienia musicie ich mieć około 400? Oglądanie zdjęć na których przez 15 kolejnych plików można bawić się w "znajdź różnicę" chyba nie jest super fajną rzeczą, więc może lepiej byłoby robić zdjęcia gdy faktycznie coś się na scenie zmieni i DAĆ PRZY TYM LUDZIOM, KTÓRZY PRZYSZLI NA PRZEDSTAWIENIE SPOKOJNIE JE OBEJRZEĆ?

No nic, nie oczekuje odzewu, pewnie i tak jesteście przeświadczeni o Waszej "misji" i nie trafi do Was to, że Wasze działania więcej przeszkadzają niż pomagają innym w życiu codziennym. Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2012-02-15, 23:36   

niech zrobią zrzutę na jakieś jasne szkiełko w kilkanaście osób to i światło zastane wystarczy.....
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2012-02-16, 12:05   

Kontrakt - popieram w pełni. Do tego wszystkiego dochodzi bezceremonialne paradowanie rzeszy fotoreporterskiej z lewa na prawo i w te i we w te, Nie ma mowy o skupieniu się na odbiorze i przekazie płynącym ze sceny. Osobiście jestem za wprowadzeniem akredytacji i ograniczeniem ilości osób mogących biegać z aparatami w lewo i w prawo.

Co do jakości "fotoreportaży" i "fotorelacji" - temat był już kilkakrotnie wałkowany i kończyło się z reguły na tym, że "może to wy macie rację, ale to ja mam aparat i jestem moderatorem" ;) .

Gratuluję odwagi.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2012-02-20, 03:39   

A wiadomo, kto z fotografów opisywanych w poście kontrakt był na spektaklu, z jakich "redakcji"? Bo mam wrażenie, że po ostatniej aferze z Dniami Księstwa problem fotoreporterów zniknął.
Z tego, co zauważyłem na imprezach, na których ja bywałem, to problem nadmiernego błyskania dotyczy raczej ludzi, których nie podejrzewam o zacięcie fotograficzne, czyli tzw. "niedzielnych pstrykaczy", rodziny występujących i ich znajomych, itp.
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-02-20, 15:54   

A.Mason napisał/a:
A wiadomo, kto z fotografów opisywanych w poście kontrakt był na spektaklu, z jakich "redakcji"? Bo mam wrażenie, że po ostatniej aferze z Dniami Księstwa problem fotoreporterów zniknął.


Z forum nikogo nie było, bo popytałem chłopaków. Z tego co zauważyłem to ktoś z twojbrzeg i panoramy był ;] No tak jak Mason mówi po ostatniej aferze jest raczej cisza i spokój.

Ale każdy musi pamiętać że zdjęć nie robimy dla siebie tylko dla Was, abyście za kilka miesięcy mogli na nie spojrzeć i powiedzieć ale był fajny koncert...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 'brzeg, 14.02.2012, bck, milosci', muzycznotaneczny, pelen, r., spektakl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu