Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
ślub w Brzegu
Autor Wiadomość
lelum polelum 


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-01, 22:27   ślub w Brzegu

Cześć,
potrzebuję Waszej pomocy, jeżeli chodzi o ślub w Brzegu. Wyprowadziłam się na drugi kraniec Polski już ponad 6 lat temu i niestety nie jestem na bieżąco, jeśli chodzi o usługodawców.

Wiosną tego roku mam ślub (w Brzegu, a jak:)). Czy możecie mi doradzić gdzie mogę:

- znaleźć dobrego fryzjera - przeszukałam sieć (i forum) i pełno jest fryzjerów, dla których fryzura ślubna = tona lakieru, gumy plus lokówka i prostownica (najlepiej dwie naraz) i gigantyczny kok. Mnie zależy na czymś subtelniejszym i szukam odpowiedniego do tego fryzjera. Mniej, a bardziej z klasą, a przy tym, by wytrzymało całą noc!

- kwiaciarnia - czy znacie kwiaciarnię, w której za słowo "ślubny" nie dopłaca się 100% i na której można polegać?

- wypożyczenie samochodu do ślubu - niestety do tej pory nie znalazłam firmy, która się zajmuje tym na stałe. Jakieś pomysły?

Z góry bardzo dziękuję za podpowiedzi.
0 UP 0 DOWN
 
bershka 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Wrz 2009

UP 5 / UP 4



Wysłany: 2012-01-02, 11:47   

Cześć,

Co do fryzjera to ciężko polecić kogoś konkretnego...sugeruję osobiście ( i jak tak zrobiłam) wybrać się na fryzurę próbną. Zdecydowanie pozwoli Ci to sprawdzić, czy dany fryzjer ma pojecie o tym co robi, poza tym pozwoli Tobie zorientować się, czy wybrałaś odpowiednią fryzurę dla siebie samej. Spróbuj może w Akademii Fryzur na ul. Włościańskiej (za Lidlem) u Rafała Wiewióry. Ma mnóstwo pozytywnych opinii, sama jedynie ścinałam tam włosy.
Co do kwiaciarni, szczerze polecam Ci kwiaciarnię na ul. Długiej u Iwony Tyburczy - ja miałam przepiękną wiązankę ślubną (sama ją sobie wymyśliłam) i za nieduże pieniądze.
Co do wypożyczania samochodów, niestety nie pomogę, nie posiadam żadnych informacji na ten temat.

Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
lelum polelum 


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-01-02, 21:13   

Dzięki wielkie za podpowiedzi :) )

PS. Może ktoś jeszcze mógłby doradzić? Co dwie i więcej głów, to nie jedna
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, slub


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu