Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Brak reakcji moderatorów w tematach politycznych.
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-06, 20:01   

oldstaszek napisał/a:
NIKOGO nie ignoruję - nie da się ignorować życia i społeczności w jakiej żyjemy...


No Panie kolego! Za to zdanie to w pełni zasłużone piwko. Drugie miało być bodajże za wypowiedź o skali zidiocenia pewnego osobnika, co to staruszkom szykuje "Kto nie pracuje, niech nie je 2012".
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-11-07, 07:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2011-11-07, 10:33   

Yasiu napisał: "... zarzucaniem stronniczości moderatorów"
Yasiu, powinno być "zarzucaniem stronniczości moderatorom," inny przypadek:), bo z Twej wersji wynika, że moderatorzy przestają ("zarzucają") być stronniczy:), a przecież nie o to Ci chodziło. Ach, ten straszny polski... te straszne 7 przypadków... Finowie mają 18, dają sobie radę:)
A teraz głos w dyskusji - skoro Yasiu pisze, iż będzie reagował na tylko doniesienia o popełnieniu czynu karalnego, zapytuję, czy czynem karalnym jest porównanie jednego z forumowiczów do Andersa Breivika, a tego dopuścił się Franco Zarrazzo zaraz ;-) po norweskiej tragedii. Osobiście uważam, że nie jest, ale podyskutujmy.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2011-11-07, 11:08   

To chodzi nie tyle o karalność, co raczej niepoczytalność.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-11-07, 15:15   

Grzech napisał/a:
Ach, ten straszny polski... te straszne 7 przypadków... Finowie mają 18, dają sobie radę:)

Kolejny raz (dla własnego świętego spokoju) wolałam trzymać język za zębami. Nie chciałam znów wyjść na upierdliwca i stręczycielkę (jak mnie tu postrzegacie) w kwestii walki z błędami - bardzo dobrze, że ktoś ma jeszcze cierpliwość walczyć z wiatrakami.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2011-11-07, 17:34   

chmurkolistna napisał/a:
Nie chciałam znów wyjść na upierdliwca i stręczycielkę (jak mnie tu postrzegacie) w kwestii walki z błędami - bardzo dobrze, że ktoś ma jeszcze cierpliwość walczyć z wiatrakami.
Stręczycielstwo to jednak nie walka z błędami, a wręcz przeciwnie. Stręczycielstwo – nakłanianie innych osób do prostytucji, w wielu państwach uznane za działanie karalne w rozumieniu prawa karnego.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-11-07, 17:37   

No, nie jestem do konca przekonany, czy "zarzucanie stronniczosci moderatorow" to blad. Owa stronniczosc moderatorow zwykle zarzucana jest Yasiowi ;-P
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2011-11-07, 18:01   

Moim zdaniem jest błędem. "Zarzucanie stronniczości" " komu/czemu,"nie "kogo/czego," a zatem "moderatorom," nie "moderatorów," jak chce yasiu.
Ale, i tu, Masonie, będzie bezbłędnie - zatem "stronniczość moderatorów," bez "zarzucania," się zgadza, bo tu odmianą przypadkową rządzi słowo "stronniczość," co do wersji yasia racji nie masz, gdyż tam odmianą rządzi słowo "zarzucanie."
Jak napisałem, yasiowe "zarzucanie stronniczości moderatorów" oznacza, że ci moderatorzy odchodzą od stronniczości, przestają być stronniczy:-).
Kłopoty z celownikiem, dopełniaczem, jak w omawianym przypadku, a także biernikiem to coś normalnego dla użytkowników języka polskiego. Podobnie mają Czesi ze swym językiem - a wiem, bo ostatnio wznowiłem nauke po rocznej przerwie:)
Preji vam hezky vecer:-)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-07, 18:07   

Grzech napisał/a:
czy czynem karalnym jest porównanie jednego z forumowiczów do Andersa Breivika, a tego dopuścił się Franco Zarrazzo zaraz po norweskiej tragedii. Osobiście uważam, że nie jest, ale podyskutujmy.


Najpierw podaj konkretny cytat. A potem podyskutujemy :) . W sumie to dość intrygujący temat. W zasadzie możemy podobnych przykładów poszukać więcej.

Grzech napisał/a:
jednego z forumowiczów


Sprawdź też proszę, jaka jest "właściwa" forma - "Forumowiczów" czy "Forowiczów". Ja filologiem nie jestem, więc pytam fachowca. Bowiem mam wątpliwości (jakkolwiek używam formy "forumowicz".
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-11-07, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-11-07, 18:35   

Grzech napisał/a:
Moim zdaniem jest błędem.

Przekonales mnie :-)

Franco Zarrazzo napisał/a:
Sprawdź też proszę, jaka jest "właściwa" forma - "Forumowiczów" czy "Forowiczów". Ja filologiem nie jestem, więc pytam fachowca. Bowiem mam wątpliwości (jakkolwiek używam formy "forumowicz".

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=7485
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-07, 19:19   

A.Mason napisał/a:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=7485


No dzięki ;) . Sam też sprawdzałem, nawet nie raz. Ale chodzi mi o to, aby sam filolog (tzn. Grzech. coby licha nie budzić) się wypowiedział. Zależy mi na jego zdaniu.

Podobnie jak na wskazaniu stosownego cytatu, wg którego porównywałem jednego z forumowiczów do kogoś tam. Tzn na tym nawet bardziej :) .

Grzech?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-11-07, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2011-11-07, 20:26   

Ja sam używam "forumowicz," ale gdy Jacek zaproponował "forowicz," zastanowiłęm się. Doszedłem jednak do wniosku, że "forowicz" to ten, co daje komuś fory w jednym z polskich idiomów:-). Zatem jestem za "forumowicz," ale druga tez chyba może być:).
Jacku, nie umiem znaleźć Twego wpisu, w którym porównałeś jednego z Twych kolegów do Andersa Breivika, ale:
1. gdy przeczytałem ów wpis, natychmiast naskarżyłem na Ciebie;-), ale, jak dotąd, yasiu sie tym formalnie nie zajął, choc to obiecał. A zatem yasiu wiedział/wie o tymże Twym wpisie, może wiec potwierdzić.
2. czy podejmiesz dyskusję, jeśli nie znajdziemy Twego wpisu?
Pozdr, Twój G.O.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-07, 20:44   

Grzech napisał/a:
Jacku, nie umiem znaleźć Twego wpisu, w którym porównałeś jednego z Twych kolegów do Andersa Breivika, ale:
1. gdy przeczytałem ów wpis, natychmiast naskarżyłem na Ciebie;-), ale, jak dotąd, yasiu sie tym formalnie nie zajął, choc to obiecał. A zatem yasiu wiedział/wie o tymże Twym wpisie, może wiec potwierdzić.
2. czy podejmiesz dyskusję, jeśli nie znajdziemy Twego wpisu?


ad1) nie przypominam sobie, żebym porównywał jakiegokolwiek forumowicza do Andersa jakiegoś tam - rzuciłeś dość nieładne oskarżenie. Jeśli nie zacytujesz, będę domagał się przeprosin. Poza tym, ostatecznie przekonałeś mnie do czegoś, z czym się wahałem dłuższy czas. O decyzji poinformuję Cię kanałem prywatnym.

ad2) vide wyżej - nie podejmę.

Pozdr - swój własny JH
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-11-07, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2011-11-07, 20:56   

Proponuję zatem, byś już zaczął przygotowywać materiały do procesu cywilnego ze mną:)
A na informację prywatna oczekuję - może nazwiesz mnie bolszewikiem po raz pierwszy w Twym życiu?:)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-11-07, 21:16   

Grzech! Po raz ostatni nadwyrężyłeś coś, co budowaliśmy w dość sporym trudzie. Uważam że jesteś oszczercą, jeśli nie kłamcą, a Twoje zachowanie i metody zdecydowanie wpisują się we wszystko to, o czym można poczytać wpisując w google hasło "bolszewicy, rewolucja, stalinizm, NKWD" i podobne.

Rzuciłeś oskarżenie - moim zdaniem bezpodstawne. Proszę - podeprzyj je dowodem. Albo przynajmniej wskaż okoliczności, w których wg Ciebie użytkownik Franco Zarrazzo:

Grzech napisał/a:
czynem karalnym jest porównanie jednego z forumowiczów do Andersa Breivika, a tego dopuścił się Franco Zarrazzo zaraz ;-) po norweskiej tragedii. Osobiście uważam, że nie jest, ale podyskutujmy.


Potrafisz?
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-11-07, 21:52   

Wracając do tematu - na naszym forum chamstwo jest raczej domeną osób, a nie tematów czy kategorii. Nie widzę powodów, dla których ingerencja moderatorów nie miałaby dotyczyć także działów politycznych.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brak, moderatorow, politycznych., reakcji, tematach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu