Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-14, 12:43
Policjant skazany za molestowanie córki
Autor Wiadomość
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-19, 20:54   Policjant skazany za molestowanie córki

Dziadek dostał 10 lat


Policjant z WRD Komendy Miejskiej w Opolu został skazany na 10 lat więzienia za to, że gwałcił swoją córkę od klkunastu lat. Zaczął molestować dziewczynę, gdy miała 12 lat.
Potem sypiał z nią regularnie w łóżku, a żonę wyrzucił do drugiego pokoju. Znęcał się psychicznie nad całą rodziną.
Z własną córką ma dwoje dzieci. Jest więc dla nich ojcem i dziadkiem. Zatrzymany został rok temu. Już wtedy w areszcie w Brzegu inni więźniowie wrzucili mu stryczek do celi.
Można się spodziewać, że w więzieniu nie będzie mu lekko. Po pierwsze, że był policjantem, a po drugie, że jest pedofilem.

Źródło: www.112opole.pl

I jeszcze kilka słów na ten temat w NTO

Zastanawiam się co przez tych kilkanaście lat robiła jego żona :?: Gdzie była, gdy on molestwoał ich córkę :?: Moim zdaniem powinna być pociągnięta do odpowiedzialności za współudział :x
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-08-19, 21:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-19, 21:13   

Nie wiem jak określić ten wyrok - kpina, żart,pomyłka? Słów brakuje. Facet naryszył przynajmniej 8 artykułów Kodeksu Karnego w tym trzy do 10 lat, pozostałe do 5-ciu lub 3 lat i dostał łącznie 10 lat tak jak maksymalny wyrok za jednorazowy gwałt. Ciekawe dlaczego żona nic nie dostała?
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-19, 22:10   

mamy takie prawo a nie inne w polsce, niestety wyroki nie są odpowiednie do tego typu przestępstw...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-20, 00:29   

Inez napisał/a:
Już wtedy w areszcie w Brzegu inni więźniowie wrzucili mu stryczek do celi.


W więzieniu zrobią z nim porządek. To jest tego najlepszy przykład.

W więzieniach nie lubią ( piszę bardzo łagodnie ) gwałcicieli, pedofilów i policjantów oczywiście.

Mam nadzieję że koledzy z pudła pokażą mu co to znaczy gwałt.

Wiem że to nie etyczne z mojej strony, ale powinna być to dla niego odpowiednia kara.
0 UP 0 DOWN
 
dreyfus 
TI_TU



Wiek: 37
Dołączył: 28 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg my sweet home

Wysłany: 2006-08-20, 03:00   

yasiu napisał/a:
Mam nadzieję że koledzy z pudła pokażą mu co to znaczy gwałt.

Wiem że to nie etyczne z mojej strony, ale powinna być to dla niego odpowiednia kara.


Też mam taką nadzieję. I nie sądzę by takie myślenie było czymś niestosownym. Takiego zboka powinni tam dymać ile się tylko da i to na zmiany. Niech rozj.... mu dupsko, zarażą go jakimś syfem, niech poczuje się jak ostatnia szmata, może to go uświadomi co zrobił swej własnej córce. Niewinnej dziewczynie, której spartolił resztę życia, życia przez które będzie kroczyć z okropnym piętnem.
A jej matka nie powinna być w ogóle nazywana „matką”!

„Nie ma sprawiedliwości, panie, oj nie ma - Wiesława jest już po czterdziestce i właśnie dowiedziała się, że jej mąż 10 najbliższych lat spędzi za kratkami. Choć jest jeszcze nadzieja: - Adwokat, proszę pana, na pewno się odwoła.”

Apel do wszystkich zajmujących się tą sprawą: wyślijcie ją jak najszybciej do jakiegokolwiek pierdla, niech się nią tam zajmą w imię „SPRAWIEDLIWOŚCI”!


„Sąsiad zza płotu uśmiecha się: - Czy wiedziałem? Panie kochany, cała wioska o tym wiedziała. Czemu nie zgłosiłem na policję? Nie będę się wpieprzał w czyjeś życie”.

No debilizm ludzki mnie rozwala! Wystarczył jeden, jedyny choćby anonimowy telefon na policje, a ci już by zrobili swoje! A jak nie na 997 to na pierwszy lepszy telefon zaufania! Cała wioska! Ci ludzie są podwójnie podli: wiedzieli i nikogo nie zawiadomili!

„Seksuolog od razu powiedział, że on się nie poprawi. A przecież jak go zamknęli, to płakał. Pierwszy raz w życiu widziałam, jak mu łzy lecą”.

Bo sobie uświadomił pewnie co go czeka w pierdlu! A zapewne jak jego córka płakała podczas gwałcenia to zapewne tylko go to śmieszyło! No to czeka go wesołych 10 lat! Skurwiel!



Teraz słowa do ciebie śmieciu (choć raczej tego nie przeczytasz)! Mam nadzieję, że będą cię dymać kolesie wyjątkowo hojnie obdarzeni przez naturę!!! I bez prezerwatyw, TAK JAK LUBISZ!
Ostatnio zmieniony przez dreyfus 2006-08-20, 03:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2006-08-20, 11:08   

Oj Grzesiu Grzesiu, troche Cię poniosło.

Ale ja się pod typ podpisuje rękami i nogami..

Na pochybel skurwysynom...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-20, 11:12   

Na pochybel... za Derianem i Dreyfusem...
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-08-20, 15:00   

dreyfus, obejdzie sie bez ostrzeżenia ??

Nawet gdyby to warto. POPIERAM
0 UP 0 DOWN
 
wzp14 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Sty 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-20, 17:10   

W Kara śmierci poprzez z wyr....nie dla dziada albo krzesło elektryczne
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-20, 17:11   

No szok??

Świetny "ojciec- policjant" - ciekawe czy w swojej pracy miał do czynienia z gwałcicielami :x Gdyby to ode mnie zależało dałabym mu dożywocie (ale absolutni nie karę śmierci - skróciłoby to jego zasłużone cierpienia)

Świetna matka - która nic nie mówiła, nic nie zrobiła - zwierzęta choć nie kształcone "nieludzkie" zajmują się swoimi małymi i je chronią . Co to za matka?

Świetni sąsiedzi - fałszywa ciemnota ludzka! Jakbym o sprawie wiedziała to całość wyszłaby na światło dzienne !!



Teraz tylko nadzieja, żeby współwięźniowie "DOBRZE" się "zajęli" swoim nowym kolegą i zrobili z nim to co on robił do tej pory córce!!!!


Nazwałabym go świnią gdyby nie to, że to dla zwierzęcia obraźliwe :x :|
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-20, 17:14   

Dryfeus trochę za mocno ale ostrzeżenia nie dam.
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 13:56   

Inez napisał/a:
Po pierwsze, że był policjantem, a po drugie, że jest pedofilem.


Z pierwszym się zgadzam, za to że był policjantem nie bedzie miał łatwego życia. Tacy ludzie stoją najniżej w hierarchi więziennej. Ale za to, że był pedofilem... ?? Wątpie, w zakładach karnych pełno jest takich "skrzywionych" ludzi, a takie zboczone zachowania są przez nich akceptowane :/
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 14:16   

Kaspersky napisał/a:
Ale za to, że był pedofilem... ?? Wątpie, w zakładach karnych pełno jest takich "skrzywionych" ludzi, a takie zboczone zachowania są przez nich akceptowane


Właśnie, że pedofili gnębią ( i dobrze mu tak :P )
0 UP 0 DOWN
 
cypo 


Wiek: 36
Dołączył: 17 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 2006-11-02, 19:50   

tak tak sam widziałem jak romuś z łaciatym baraszkowali w suce urzywali w tym celu kabaczka
0 UP 0 DOWN
 
amigo 



Wiek: 36
Dołączył: 13 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-11-02, 19:56   

policjańci dla mnie to w ogóle jakies psychole !

nie bede sie tu wyrażał....jest dla mnie smieszne to jaki wyrok dostal :!: szkoda że nie w zawieszeniu !

Jak mnie denerwuja te patole...i jak im ufać i zwracać sie o pomoc :?:

jak zwykle swój swego chroni i wyrok dostał łagodny...miejmy nadzieje że w pace zrobią z nim co trzeba :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: corki, molestowanie, policjant, skazany, za


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu