Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Adrianna Styrcz & DJ Mingis w Cafe Michelle 1.10.2011
Autor Wiadomość
Cafe Michelle 



Wiek: 24
Dołączył: 27 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-09-26, 09:00   Adrianna Styrcz & DJ Mingis w Cafe Michelle 1.10.2011

Już 1 października 2011 roku w Cafe Michelle zaśpiewa ADRIANNA STYRCZ!!!Ada, wraz z DJ MINGISem przygotowują taneczny repertuar specjalnie na tę imprezę!!! Jak zakończy się spotkanie wykręconych bitów z jednym z najciekawszych głosów w kraju? Więcej szczegółów wkrótce...
0 UP 0 DOWN
 
Cafe Michelle 



Wiek: 24
Dołączył: 27 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-09-26, 10:06   

W sobotę, 1 października 2011 o godz. 21.00, pierwszy raz w Oławie, w Cafe’ Michelle zagrają specjalnie na wspólnym i jedynym koncercie dla Cafe’ Michelle Adrianna Styrcz i sława cllubbingu: DJ Mingis.

Adrianna Styrcz to 23. letnia artystka z Wrocławia. Brała udział przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do filmu "Huśtawka". Wokalistka zespołu Sinusoidal. Nagrywa jingle oraz słuchowiska dla dzieci. W programie telewizyjnym "X-Factor" brawurowo zaśpiewała piosenkę Etty James "Tell mama", a swoim występem uwiodła publiczność i jurorów. Kuba Wojewódzki powiedział do niej: "Jesteś znakomita!". Jak sama mówi zaczęła śpiewać 10 lat temu, może wcześniej. Najpierw była szkoła muzyczna. Kiedy miała trzy-cztery lata, poszła na lekcje fortepianu. Występowała też w chórze razem z mamą. Jak mówi Adriana: „Chciałabym się dalej rozwijać. Chcę promować moją twórczość. Komercja to nie jest świat dla mnie. Chciałabym, żeby polska muzyka przestała być postrzegana jako zaścianek. Tworzę z potrzeby serca. Chcę się rozwijać i podążać własną ścieżką. Nie zależy mi na tzw. "karierze", ale na muzyce.
DJ MINGIS - wrocławianin z krwi i kości. Muzykę traktuje bardzo poważnie. Kiedy po raz pierwszy zetknął się z gramofonem we Wrocławskim dj sklepie od razu zachłysnął się zupełnie nową pasją. Obecnie prowadzi warsztaty dj'skie ucząc nowych adeptów innego poglądu na muzykę oraz podstaw miksowania. Pierwsze kroki stawiał w nieistniejącym już kultowym klubie "Dziwne Dni". Był gościem Drogi Do Mekki oraz Raciborskiego Ozonu, Rybnickiej Pozytywki czy Krakowskiego Zoom'u, często można go usłyszeć w Klubokawiarni Paparazzi oraz  klubie Bezsenność. Swoje sety prezentował również na antenie stacji radiowych, a jego ulubiony styl to mieszanka disco lat 70. oraz funk z dużą dawką mashupów. Dj Mingis jest stałym uczestnikiem Slot Art Festival'u gdzie prowadzi warsztaty oraz występuje jako dj. Od trzech lat spełnia sie również jako producent, rozbudowując  swoje studio o nowe "maszynki" z przełomu lat 80. i 90. Większość remixów i mashupów jakie gra wychodzi właśnie spod jego ręki lub jest tworzona po prostu na żywo. Na stałe współpracuje z Cafe’ Michelle ( http://soundcloud.com/mingis )
Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z cyklu „Music Night in Wonderland” w Cafe’ Michelle.
Startujemy 1.10.2011 w sobotę o godz.21.00. Wstęp : Panowie 10 PLN, Panie - gratis Rezerwacje 71 / 727 10 80
0 UP 0 DOWN
 
Cafe Michelle 



Wiek: 24
Dołączył: 27 Sie 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-09-26, 10:21   Plakat

Plakat

AdaStyrcz&DJMingis.jpg
Plik ściągnięto 59 raz(y) 295,32 KB

0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 1.10.2011, adrianna, cafe, dj, michelle, mingis, styrcz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu