Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Fanorama ma konkurencję?
Autor Wiadomość
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2011-09-23, 19:22   Fanorama ma konkurencję?

Właśnie przejrzałem 1 numer "Brzeskiej Regionalnej"
W niej obszerna rozmowa z kandydatem na posła VII kadencji.
Czy tygodnik wyszedł na czas kampanii ?
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-09-23, 22:53   

riccardo napisał/a:
Właśnie przejrzałem 1 numer "Brzeskiej Regionalnej"

Nie widziałam ani nie przeglądałam owej gazety, chętnie przeglądnę. Można ją normalnie zakupić czy też jest kolportowana w stałych miejscach.

Znalazłam ich na Fejsie. Zapowiadają się bardzo obiecująco. :)
Ciekawe czy jest e-wydanie gazety.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-09-23, 22:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-09-23, 22:58   

chmurkolistna napisał/a:
Można ją normalnie zakupić czy też jest kolportowana w stałych miejscach.

Podobnie jak Panorama - jest to tygodnik bezpłatny.
0 UP 0 DOWN
 
zibi 


Wiek: 46
Dołączył: 12 Gru 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-09-28, 15:00   

z tego co słyszałem mają większy nakład od obecnych gazet na rynku
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-09-30, 14:11   

Ja też tak słyszałem ale ani u mnie w Grodkowie ani w Skarbimierzu tej gazety nie dostałem. Gościu na facebooku pisze coś o nakładzie 20 tyś tylko gdzie te 20tyś ? Dzisiaj miał być już 2 numer i po nieudanych próbach w Grodkowie i Skarbimierzu wyruszyłem na poszukiwania w Brzegu i w jednym sklepiku na Chocimskiej Pani powiedziała mi , że otrzymała tylko 1 egzemplarz dla siebie w ramach promocji. Na CPN-ie na Chocimskiej tez nie było ;( Może 3 numer wpadnie mi w ręce.
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-07, 16:09   

7 październik. Wstaje rano i lecę szukać nowego tygodnika "Brzeska Regionalna". Redakcja zapewnia o 190-ciu punktach dystrybucji i nakładzie 20 tyś. więc myślę sobie tym razem ją dostanę. Pierwszy kiosk - nie ma. Drugi kiosk - nie ma ... Osmy kiosk - nie ma ! Pytam się czy w ogóle kiedykolwiek była Brzeska Regionalna ? "Nie dostaję" , " Nie było" , " Ludzie pytają ale nie przywieźli mi jej" , " Tak była ale 30 sztuk mi przywieźli tylko" .

Ale ze mnie gapa. Na "fejsie" jest informacja przecież, że kolejny numer będzie dopiero 14 października. Tygodnik czy dwutygodnik ? Ponoć tygodnik tylko drukarnia pozbawia się "dolarów" i w okresie przedwyborczym wprowadza zmiany na linii produkcyjnej ! Słyszał kiedyś ktoś o takim idiotyzmie ? Zakładam, że to prawda i pytam się dlaczego redakcja nie wiedziała o tym wcześniej i nie poinformowała o tym w poprzednim numerze ??? Na kilka dni przed planowanym ukazaniem się gazety drukarnia wprowadza zmiany na linii produkcyjnej ? Boże zlituj się ...
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-10-07, 16:16   

A jest tam cos na tyle ciekawego, zeby warto bylo sie fatygowac po ta gazete? Czy moze to "klon" lokalnych szmatlawcow?
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-07, 19:30   

A.Mason, mam pierwszy numer gazety, mogę udostępnić Ci do wglądu, sam osądzisz :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-10-07, 23:39   

Chłopaki jeszcze trochę popracują i będzie dobra gazeta. Prawie zero polityki a same fakty. Ja już swoje sugestie im zgłosiłem i przyjęli dobrze, myślę, że jeżeli ktoś im powie co robić lepiej to to uczynią.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-10-08, 09:24   

A, skoro tak zachecacie, to przy okazji popytam w kioskach, moze akurat trafie.

Jadore - dzieki, jesli bedziesz sie czula lepiej i przyjmiesz nasze zaproszenie, bede wdzieczny za zabawienie sie w gazeciarza ;-D
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-08, 10:58   

yasiu napisał/a:
Chłopaki jeszcze trochę popracują i będzie dobra gazeta. Prawie zero polityki a same fakty. Ja już swoje sugestie im zgłosiłem i przyjęli dobrze, myślę, że jeżeli ktoś im powie co robić lepiej to to uczynią.


Dostałem drugi numer !!! Licha jakość zdjęć. Strasznie ciemne. Info trochę podstarzałe. Wiadomości tam zawarte przewijały się 2 tygodnie wcześniej. No i te wiadomości przepisane z 24.opole ...

Co mnie interesuje , że motorem jakiś pijak jechał w powiecie krapkowickim ? Albo to, że na trasie Księże Pole - Nowa Cerkiew ktoś kradł przewody kolejowe ?
Apeluję aby redakcja zajęła się naszym regionem, a nie Głubczycami czy Krapkowicami.
Gazeta pisana dużą czcionką trochę przypomina gazetkę szkolną.

Liczę, że w przyszłości będzie lepiej bo na razie nie równa się z Gazetą Brzeską czy Gazetą Grodkowską. Jeden plus to to, że jest bezpłatna.
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2011-10-23, 14:17   

Na http://www.facebook.com/b...263583043678270 napisałem:

Cytat:
A co z trzecim numerem?
Czy można go dostać gdzieś na mieście?
Czy możecie opublikować listę punktów do których dostarczyliście gazetę?

Raczej nie powinno być problemu z tą listą bo wtedy w którymś na pewno dziś dostanę gazetę, gdyż nie wierzę, że we wszystkich gazeta już się rozeszła.

Oczywiście pomińcie sobie odpowiedz, że w biurze jest archiwum. Bo to już wiem. Problem w tym kiedy ją można stamtąd w ogóle odebrać bo w piątek około 16 pocałowałem klamkę.

ps: I aby nie było pretensji, pisałem do Sebastiana to zostałem spławiony standardowym tekstem.


Stąd moje pytanie czy ktokolwiek widział lub dostał Brzeska Regionalną? 190 punktów - więc ktoś musiał ją dostać. A redakcja twierdzi:



Chciałem PDF-a też nie da rady. :oops:
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-24, 09:24   

ptak82 napisał/a:
Na http://www.facebook.com/b...263583043678270 napisałem:

Cytat:
A co z trzecim numerem?
Czy można go dostać gdzieś na mieście?
Czy możecie opublikować listę punktów do których dostarczyliście gazetę?

Raczej nie powinno być problemu z tą listą bo wtedy w którymś na pewno dziś dostanę gazetę, gdyż nie wierzę, że we wszystkich gazeta już się rozeszła.

Oczywiście pomińcie sobie odpowiedz, że w biurze jest archiwum. Bo to już wiem. Problem w tym kiedy ją można stamtąd w ogóle odebrać bo w piątek około 16 pocałowałem klamkę.

ps: I aby nie było pretensji, pisałem do Sebastiana to zostałem spławiony standardowym tekstem.


Stąd moje pytanie czy ktokolwiek widział lub dostał Brzeska Regionalną? 190 punktów - więc ktoś musiał ją dostać. A redakcja twierdzi:

Obrazek

Chciałem PDF-a też nie da rady. :oops:



buahaha o jaką gazetę pytałeś ? O tą co niby ma największy nakład w powiecie? Zwyczajne oszustwo reklamodawców !!! Ta gazeta jest drukowana max. 2-3 tyś. Jak gdzieś jest to w kilku kioskach w brzegu. Zastanawiam się co na to Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów? Poza tym to nie jest tygodnik tylko jakiś dwutygodnik bo ukazują się jak chcą. Jeśli uwierzę, że drukują jej 20 tyś. to będzie to oznaczało, że 18 tyś zabiera jakiś deweloper i tapetuje nią mieszkania.
0 UP 0 DOWN
 
skarbek05 


Wiek: 61
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2011-10-24, 09:50   

ptak82 napisał/a:
Stąd moje pytanie czy ktokolwiek widział lub dostał Brzeska Regionalną? .......


W ubiegłym tygodniu na stoisku z prasą w Kauflandzie (w holu).
0 UP 0 DOWN
 
whilly 
Nie jedź na kacu!



Wiek: 35
Dołączył: 08 Sty 2009

UP 4 / UP 1


Skąd: OB / OP

Wysłany: 2011-10-24, 10:48   

Jeśli jest 190 punktów - Redakcja się doliczyła - to jaki problem opublikować tą listę? ..... no chyba, że ta liczba jest wyssana z palca... :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fanorama, konkurencje, ma


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu