Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Fanorama ma konkurencję?
Autor Wiadomość
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-24, 10:53   

u mnie jest co tydzien w robocie :P
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-24, 21:49   

blaster napisał/a:
u mnie jest co tydzien w robocie :P


A ja mam zamówioną prenumeratę :mrgreen:

Gazeta wyszła po raz pierwszy w połowie września. W październiku już jeden piątek zawalili i gazety nie było. W tym miesiącu jeszcze jeden piątek będzie czyli 28 października ale gazety również nie będzie. Trzeba zacząć od podstawowej zmiany - nie tygodnik, a dwutygodnik bo w całym październiku gazeta pokazała się 2 razy.
Kolejna zmiana to nie gazeta regionalna tylko reklamówka firmy MediaGroup - 2 strona reklama MediaGroup, 3 strona reklama MediaGroup, 9 strona reklama MediaGroup, 10 i 11 MediaGroup, 12 MediaGroup, 13 MediaGroup .... uff ... 16 , 17 i 19 MediaGroup.
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2011-10-25, 17:41   

Zaskakująca jest też ignorancja ze strony samej redakcji BP na jakąkolwiek wypowiedz na jej temat. Nic nie jest wyjaśnione, jak pojawia się odpowiedź na FB, to albo jest ona tak ogólna aby się odczepić albo próbują zrobić z kogoś durnia, pomijając już fakt, że zamiast udzielić prostych wyjaśnień, które by temat zamknęły - pozostają niedomówienia oraz jest wielkie obrażanie się bo ktoś coś powiedział publicznie.

Aby zaraz nie było, że kogokolwiek chce atakować itd. Tak, działam poniekąd jako konkurencja tej gazety, ale uważam, że dla każdego jest miejsce, tylko bądźmy fer i nie sprowadzajmy pewnych usług do poziomu dna. Bo to jak działa konkurencja potem wpływa na mnie poniekąd też.

I powtórzę nie było by tematu gdym nie został zaatakowany za co? za próbę dowiedzenia się rzeczy oczywistych, ani nie tajnych, ani nie będących przedmiotem jakiejś tajemnicy. O te rzeczy może każdy zapytać i tak samo potraktowany.

Dlaczego dla redakcji jest niewygodne pytanie o listę punktów rozwiezionych gazet?
Skąd wzięła się w takim razie liczba ponad 190 miejsc gdzie jest gazeta?


Sam wydając Informator Reklamowy rozwoziłem cały nakład sam, i powiem Wam, że 10 tys. egzemplarzy rozwiezionych po całym powiecie to 2 dni robocze lecą. A tu 20 tys. jest kolportowane w 2 - 3h -> podaje takie informacje bo:


Ten kto to pisał to albo głupio chciał odpowiedzieć albo pisze i nie wie co. Bzdura, chyba, że rozwozicie to na 10 aut i każdy ma po 19 punktów. to wtedy może tyle zająć.

Kolejne pytanie, skąd te 190 punktów. Podajecie liczbę na jakiej podstawie? Przecież listy ponoć nie ma to w jaki sposób doliczono się 190 punktów? Zagadka roku...

Mając taki nakład (20 tys.), to na 190 punktów można zostawić po 100 gazet, gazeta ta powinna "walać" się kilka dni po mieście, a jest tak, że już kilka godzin po druku nigdzie jej nie ma? Może że jej nie było tam w ogóle?

W sumie każda z gazet podaje ile ma nakładu, proponuje wszystkich jak jedna. Wziąć i niech każda z gazet opublikuje zlecenie do drukarni? Odpowiedni dokument aby stwierdzić i potwierdzić czy faktycznie jest drukowane tyle gazety ile się podaje. :evil:

Co Wy na to?
:P
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-10-25, 18:49   

ptak82 napisał/a:
Mając taki nakład (20 tys.), to na 190 punktów można zostawić po 100 gazet, gazeta ta powinna "walać" się kilka dni po mieście, a jest tak, że już kilka godzin po druku nigdzie jej nie ma? Może że jej nie było tam w ogóle?


zima idzie ludzie zapasy na rozpałkę robią :D
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2011-10-25, 20:27   

blaster napisał/a:
zima idzie ludzie zapasy na rozpałkę robią :D


blaster, hahahaha wiesz jak nie wiesz, duzo masz racji w tym ale chodzi o to, aby ta forma czytania przestała być jedynym przeznaczeniem tych gazet :) .
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-25, 21:38   

[quote="ptak82"Sam wydając Informator Reklamowy rozwoziłem cały nakład sam ...[/quote]

Dlaczego piszesz w czasie przeszłym? Czy to oznacza, że informatora już nie ma? Jeszcze nie tak dawno temu wpadł mi w ręce.
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2011-10-26, 00:41   

miroL napisał/a:
Dlaczego piszesz w czasie przeszłym? Czy to oznacza, że informatora już nie ma?


Pisze, że do tej pory jak rozwoziłem gazetę to tyle to trwało i tak to wyglądało. Napisałem w czasie przeszłym, ze względu na własną osobę bo nie zawsze tylko ja go rozwożę. Chciałem tylko powiedzieć, że z własnego doświadczenia czas kolportażu takiej ilości nie jest możliwy.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-10-26, 01:00   

ptak82 napisał/a:
gazeta ta powinna "walać" się kilka dni po mieście,

Oj, gazeta 'wala się' po mieście i to jeszcze jak. Zaobserwowałam to i udokumentowałam - w dodatku na każdy możliwy sposób reklamuje Forum Brzeg. :)
Przy okazji i co do kolportażu - mamy nowy punkt gdzie można dostać gazetę. Zwie się 'punkt chodnikowy'. :D

Brzeska Regionalna.JPG
Plik ściągnięto 71 raz(y) 492,92 KB

Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-10-26, 01:02, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-10-26, 18:06   

ptak82 napisał/a:
W sumie każda z gazet podaje ile ma nakładu, proponuje wszystkich jak jedna. Wziąć i niech każda z gazet opublikuje zlecenie do drukarni? Odpowiedni dokument aby stwierdzić i potwierdzić czy faktycznie jest drukowane tyle gazety ile się podaje. :evil:

Co Wy na to?
:P


No i co taka cisza nastała w tej sprawie? Nikt się nie chce wychylić? Drukujecie gazetę to wiecie gdzie i komu ją zostawiacie. Napiszcie nam gdzie można otrzymać Wasze dzieło i wszystko będzie jasne.
0 UP 0 DOWN
 
miroL 



Wiek: 43
Dołączył: 30 Wrz 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-04, 21:44   

Mamy piątek 04.11.2011r. Gdzie jest Brzeska Regionalna? Ktoś ją gdzieś widział? Ktoś wie co się stało tym razem? Kolejna zmiana linii produkcyjnej?
0 UP 0 DOWN
 
alterego 



Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2011

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-11-05, 10:17   

Właśnie gdzie jest gazeta? Przez cały tydzień człowiek czeka na świeże informacje o wypadkach i kradzieżach w regionie a tu nic :( Może chociaż jakiegoś pdf-a? Wydrukuje sobie sam egzemplarz :wink:
0 UP 0 DOWN
 
wronaj23 


Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-09, 23:38   

Coś mi się wydaje, że ta gazetka zdechła. Od 3 tygodni jej niem. Ktoś coś wie?
0 UP 0 DOWN
 
wronaj23 


Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-09, 23:43   

Może odezwie się jej "redaktor naczelny" i coś wyjaśni.
0 UP 0 DOWN
 
wronaj23 


Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-11-09, 23:50   

Sorki ale to nie poważne wtelecki był przed chwilą na forum. Ma wszystko gdzieś? Słowo wytumaczania się należy. Może się nie udało bo coś? Niech napisze.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fanorama, konkurencje, ma


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu