Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: KtOŚ
2011-09-27, 19:28
Ranga moderatora działu.
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-09-17, 16:59   Ranga moderatora działu.

Z powodu wielu kłótni na forum, postanowiłem wprowadzić zmianę w randze Moderatora działu.

Do tej pory, jak ktoś miał dział pod opieką to ranga była wyświetlana wszędzie. Od teraz, ranga będzie widoczna jedynie w dziale do którego dana osoba ma uprawnienia moderatorskie.

Mam nadzieję, że dzięki temu nie będzie już kłótni.

P.S. Szczególnie dwóm moderatorom działu przypominam o ich istnieniu. Wielkie plany i kłótnie o utworzenie ich a później okazało się, że robi się tam cicho.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-09-18, 21:25   

Nie wiem jak zareagować - przecież ja nie chciałem tej "deseczki" - nie zasłużyłem na utożsamianie mnie z elitarnym klubem moderatorskim ;) . Poza tym jak do tej pory, ja nie miałem tabliczki. I wolałbym, żeby tak zostało. Natomiast faktycznie warto wiedzieć, kto i za jaki dział odpowiada. Ale i warto wiedzieć, jakie są oczekiwania i wymagania właściciela domeny i Ojca Założyciela Forum Brzeg - mógłbyś to doprecyzować, Yasiu?

Nie pamiętam też żadnych kłótni o zakładanie działów, a wzajemna wymiana uprzejmości pomiędzy dwoma modami miała podłoże w zupełnie innej przestrzeni.

Fajnie by było też (moim zdaniem) zrobić tak, jak jest teraz w Fotografii - jeden dział turystyczny, z poddziałami - Turystyka Rowerowa w obecnym kształcie nie ma potrzeby zajmowania całej tabeli :) . Powtarzam to po raz kolejny.

Poza tym dziękuję za wyróżnienie, wolałbym jednak być uprzedzany o takich rzeczach ;) .
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-09-18, 21:26, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-09-27, 10:55   

yasiu, ty lepiej połowę z nich wywal na zbity pysk bo i tak nic nie robią albo to co nie trzeba . Przykład ManiekBRG! i jego moderacja w temacie http://www.forumbrzeg.pl/...er=asc&start=15 wyjątkowo perfidne z jego strony - przecież to ON naraził tylu ludzi.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-09-27, 12:23   

lord napisał/a:
yasiu, ty lepiej połowę z nich wywal na zbity pysk bo i tak nic nie robią albo to co nie trzeba . Przykład ManiekBRG! i jego moderacja w temacie http://www.forumbrzeg.pl/...er=asc&start=15 wyjątkowo perfidne z jego strony - przecież to ON naraził tylu ludzi.

Byc moze wymoderowane posty juz zniknely i link prowadzi do innego, ale co takiego zlego widzisz w moderacji dennego wierszyka bedacego w dodatku zboczeniem z tematu?
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2011-09-27, 12:34   

A.Mason, wszyscy doskonale wiemy że to tylko malutki szczyt ogromnej góry lodowej
i jednego wielkiego koleżeństwa yasiu-"moderatorzy"
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-09-27, 12:51   

lord napisał/a:
asiu-"moderatorzy


a co miał sobie wrogów wziąć? :P ... to jego prywatne forum, to sobie może dobierać kogo chce. Zresztą decyzja moderatora była w tej sytuacji słuszna ;) . Wiec co za różnica czy wstawił ją ten czy inny moderator?
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-09-27, 13:35   

lord napisał/a:
A.Mason, wszyscy doskonale wiemy że to tylko malutki szczyt ogromnej góry lodowej
i jednego wielkiego koleżeństwa yasiu-"moderatorzy"

Nie widze powodow, zeby ganic Yasia za to, ze tak dobiera sobie moderatorow, zeby mu sie dobrze z nimi wspolpracowalo.

Skoro wspominasz o "gorze lodowej", to moze skupilbys sie na merytoryce. Powinno Ci byc latwo wskazac negatywne przyklady dzialania Yasia i moderatorow.
Nie sledze forum zbyt dokladnie (niektore dzialy w calosci mam w ignorowanych), ale dotad nie zauwazylem, zeby zbyt czesto zdarzalo sie, ze uzytkownik dostawal ostrzezenie "za niewinnosc". Oczywiscie niektorzy uzytkownicy moga czuc sie osobami "pod specjalnym nadzorem", ale sami sobie na to zasluzyli swoja dzialalnoscia na forum.
Czesciej zdarza sie, ze moderatorzy nie wkraczaja wcale (kiedy moim zdaniem powinni), ale i tutaj nie zauwazylem jakiejs koteryjnosci, bo przyklady "pasywnosci" mozna odnalezc w stosunku do roznych uzytkownikow (roznych opcji "politycznych").

Oczywiscie widac, ze niektorych forumowiczow i tematow moderatorzy niemal nie ruszaja, w mysl zasady - "niech sie sami obijaja wzajemnie, bo jak ruszymy gowno, to bedzie smrod". Na szczescie oprocz moderatorow sa tez i zwykli uzytkownicy, ktorzy z latwoscia moga zwrocic uwage, zaoponowac i polemizowac...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-09-27, 14:09   

A.Mason napisał/a:
Oczywiscie widac, ze niektorych forumowiczow i tematow moderatorzy niemal nie ruszaja, w mysl zasady - "niech sie sami obijaja wzajemnie, bo jak ruszymy gowno, to bedzie smrod".


Zastanawiające jest:

1. Od kiedy jeteś rzecznikiem prasowym Forum Brzeg i Łukasza Jasińskiego?

2. Kto ci dał upoważnienie do stosowania tak wysublimowanych metafor, równających użytkowników z tym, co najwidoczniej masz na wycieraczce i nie sprzątasz w myśl zasady:

3.
A.Mason napisał/a:
jak ruszymy gowno, to bedzie smrod
.

Swoją drogą, to bardzo dobrze świadczy o Gospodarzu i jego "pracownikach". I znakomicie wpisuje się w problematykę miasta, wielokrotnie tutaj podnoszoną (w tym też przez ciebie) - cyt. "zasrane miasto". Po co sprzątać - udajmy, że "g" nie ma.

I tak to właśnie jest z bolszewickimi porządkami. Niestety "g" ubrane w złoty papierek nadal pozostanie "g", jakkolwiek by tym "g" być nie chciało i cokolwiek by nie robiło, aby nie być tak postrzegane :) .

Swoją drogą, jeszcze trochę i zabraknie na świecie chyba moderatorów nie mających problemów z Orłami Temidy, ale to inna bajka. Taki gówniany jest już ten świat...

Wesołego "nicniewidzęwszystkook" :)
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-09-27, 14:11, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-09-27, 14:24   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Od kiedy jeteś rzecznikiem prasowym Forum Brzeg i Łukasza Jasińskiego?

A od kiedy to musze byc rzecznikiem prasowym, zeby moc sie wypowiadac na forum?

Franco Zarrazzo napisał/a:
Kto ci dał upoważnienie do stosowania tak wysublimowanych metafor

A, no tak, zeby cokolwiek napisac trzeba dzis miec odpowiednie upowaznienia, najlepiej od Franca...

Franco Zarrazzo napisał/a:
I znakomicie wpisuje się w problematykę miasta, wielokrotnie tutaj podnoszoną (w tym też przez ciebie) - cyt. "zasrane miasto". Po co sprzątać - udajmy, że "g" nie ma.

Ja w przeciwienstwie do Ciebie uwazam, ze ludzie powinni unikac srania gdzie popadnie (w czym celujesz Ty na forum rozwlekajac jedno gowno po roznych dzialach i tematach). A jesli juz sie zdarzy, kazdy powinien sprzatac po sobie. Moderatorzy wkraczac dopiero jesli np. uzytkownicy nie maja mozliwosci/uprawnien.
I nie ma co sie oszukiwac - prawda jest taka, jaka opisalem w poprzednim poscie, czego najwyrazniejszym dowodem byl np. brak moderacji w dziale politycznym swego czasu.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-09-27, 16:40   

A.Mason napisał/a:
Franco Zarrazzo napisał/a:
Kto ci dał upoważnienie do stosowania tak wysublimowanych metafor

A, no tak, zeby cokolwiek napisac trzeba dzis miec odpowiednie upowaznienia, najlepiej od Franca...


Oki, skoro sobie sam tego życzysz... No więc w myśl tej dewizy chyba, pewnego dnia postanowiłem "nie ruszać gówna" i dodałem cię do ignorowanych. Niestety mechanizm forum podobno jest tak skonstruowany, że "gówno zawsze wierzchem płynie" i niestety muszę wąchać to, co produkujesz (i jeszcze ze dwóch bolszewików). Najprawdopodobniej odkąd posiadam uprawnienia do prób zrobienia porządku w działach fotograficznym i rowerowym, jest to niestety relacja dwubiegunowa.

Przy czym zaznaczam, że od dawna zabiegałem o rozdzielenie kont prywatnych z kontami do moderowania. Po to właśnie, aby uniknąć niespodziewanego wypływu gówien na wierzch.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2011-09-27, 17:13, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-09-27, 18:06   

Franco Zarrazzo napisał/a:
i niestety muszę wąchać to, co produkujesz (i jeszcze ze dwóch bolszewików)

Niczego nie musisz. Jesli nie podoba Ci sie, to nikt Cie nie zmusza, abys czytal posty czyjekolwiek, nikt Cie nie zmusza nawet, zebys w ogole zagladal tutaj na forum i dyskutowal z bolszewikami.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-09-27, 19:28   

temat patrząc po kierunku do jakiego zmierza, jest off-topem, a więc

zamykam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzialu., moderatora, ranga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu