Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Zamknięty przez: KtOŚ
2011-08-27, 20:13
Nauczycielka Matematyki - Ogólniak
Autor Wiadomość
Awesome 
Ważne że potrafisz widzieć dobro !


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-26, 12:56   Nauczycielka Matematyki - Ogólniak

Hej, naprawde nie wiem jaki dać tytuł tego zapytania..Chcialabym się zapytac, czy wie ktoś co się stało bo dziś byłam na cmentarzu i słyszałam ze odbędzie się pogrzeb nauczycielki matematyki ?? Ponoć 36-letniej zmarła przez powieszenie się. Czy to prawda ??

jeśli tak to bardzo przykra wiadomośc :(
0 UP 0 DOWN
 
ktos5 


Wiek: 46
Dołączył: 23 Lip 2008

UP 26 / UP 60



Wysłany: 2011-08-27, 05:22   

alleceno napisał/a:
sprawa jest naprawdę przykra, zaś temat nadaje się do zamknięcia.


Do zamkniecia? To nie jest forum miasta Brzeg, dzial wypadki i pozary?
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-08-27, 07:25   

Ani to wypadek, ani pożar - też uważam, że tak przykre rzeczy to nie temat dla plebsu do podniety.
Opis wypadku, pożaru czy też innego podobnego zdarzenia może stanowić przestrogę, może być tłem do dyskusji na temat bezpieczeństwa - ten tematy z to nic innego jak chora ciekawość rodem z magla - do zamknięcia.
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2011-08-27, 11:11   

Gaderep napisał/a:
Ani to wypadek, ani pożar
Tak jak opisy w kilkudziesięciu tematach tym dziale i jakoś nikt ich nie zamykał.
Gaderep napisał/a:
to nie temat dla plebsu do podniety

Chyba czasy się komuś pomyliły, tudzież używa pogardliwych określeń od tak sobie. Czy ktoś napisał w tym temacie, iż tą sprawę traktuje w ramach "podniety"? Szczerze irytują mnie już te częste generalizacje, gdzie próbuje się indywidualnych ludzi wepchnąć to jednej kategorii.

Gaderep napisał/a:
Opis wypadku, pożaru czy też innego podobnego zdarzenia może stanowić przestrogę, może być tłem do dyskusji na temat bezpieczeństwa - ten tematy z to nic innego jak chora ciekawość rodem z magla - do zamknięcia.
Znaczy jesteś w temacie ekspertem, który decyduje iż rozmowa o tym zdarzeniu nie służy niczemu poza zaspokajaniem "chorej ciekawości"?
Radzę poczytać trochę literatury i dopiero potem wyrażać sądy? Może z psychologii/sojologii. Wpłynie to także pozytywnie na "lepsze" postrzeganie innych ludzi (może już nawet nie "plebsu").
Ostatnio zmieniony przez Krakonoš 2011-08-27, 11:18, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-08-27, 11:16   

Niestety to prawda...wczoraj odbył się pogrzeb.
0 UP 0 DOWN
 
Awesome 
Ważne że potrafisz widzieć dobro !


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-27, 11:47   

gadarep - następnym razem jak będziemy chcieli o czymś napisać to najpierw wysłac CI do akceptacji ?

Szkoda, że informacja o czyjejś śmierci jest dla Ciebie " dla podniety " , ja mam troche inne sposoby na nią ;]

Napisałam, ponieważ chciałam się dowiedzieć czy to prawda, by ewentualnie zbagatelizować plotki, a forum jest od tego , by pytać.

Dzięki Koral za odpowiedź.
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-08-27, 11:56   

Krakonoš napisał/a:
Gaderep napisał/a:
Ani to wypadek, ani pożar
Tak jak opisy w kilkudziesięciu tematach tym dziale i jakoś nikt ich nie zamykał.
Gaderep napisał/a:
to nie temat dla plebsu do podniety

Chyba czasy się komuś pomyliły, tudzież używa pogardliwych określeń od tak sobie. Czy ktoś napisał w tym temacie, iż tą sprawę traktuje w ramach "podniety"? Szczerze irytują mnie już te częste generalizacje, gdzie próbuje się indywidualnych ludzi wepchnąć to jednej kategorii.

Gaderep napisał/a:
Opis wypadku, pożaru czy też innego podobnego zdarzenia może stanowić przestrogę, może być tłem do dyskusji na temat bezpieczeństwa - ten tematy z to nic innego jak chora ciekawość rodem z magla - do zamknięcia.
Znaczy jesteś w temacie ekspertem, który decyduje iż rozmowa o tym zdarzeniu nie służy niczemu poza zaspokajaniem "chorej ciekawości"?
Radzę poczytać trochę literatury i dopiero potem wyrażać sądy? Może z psychologii/sojologii. Wpłynie to także pozytywnie na "lepsze" postrzeganie innych ludzi (może już nawet nie "plebsu").


Słuchaj no, gościu, czy ja się ciebie czepiam? Rajcują cię takie tematy to twoja sprawa - ja wyraziłem swoje zdanie, do czego mam pełne prawo, bez żadnych imiennych wycieczek. Nadal stoję na stanowisku, że to co dobre dla maglar i żądnego sensacji pospólstwa nie musi być dobre dla wszystkich, a że moje zdanie nie jest odosobnione świadczy choćby drugi post tego tematu.


@Awesome - Wszelkiej maści plotkarze oczywiście nie muszą pytać mnie o zdanie ale też nie widzę najmniejszych podstaw do tego, żeby w szacunku dla ich żądzy sensacji przestać pisać to, co sam czuję, jako że nie czuję szacunku ani do wszelkiego rodzaju sensacji, ani do wszelkiej maści sensatów.
Ostatnio zmieniony przez Gaderep 2011-08-27, 13:31, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Awesome 
Ważne że potrafisz widzieć dobro !


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-08-27, 13:13   

Chcesz, by szanowano Twoje zdanie a obrażasz którzy mają inne.. pfi ;)


Już nie dyskutuj.

Dowiedziałam się co chcialam się dowiedzieć i wszystko.
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-08-27, 13:24   

Awesome napisał/a:
Chcesz, by szanowano Twoje zdanie a obrażasz którzy mają inne.. pfi ;)


Już nie dyskutuj.

Dowiedziałam się co chcialam się dowiedzieć i wszystko.

Dokładnie w nosie mam, czy ktoś szanuje moje zdanie - ja nie szanuję, nie szanowałem i myślę, że szanować nie będę niczyjego zdania, jako że uczucie szacunku potrafię żywić jedynie do osób i to jedynie tych, które w moim odczuciu tego szacunku są godne, nie zaś do ich, choćby i najmądrzejszych, zdań.

Teksy typu "już nie dyskutuj" z pewnością szacunku do wypowiadającej je osoby nie wzbudzają a jedynie litość dla osóbki, która prezentuje postawę życzeniową ale osiągnąć tego co sobie życzy w żadnej mierze nie jest w stanie.
0 UP 0 DOWN
 
ktos5 


Wiek: 46
Dołączył: 23 Lip 2008

UP 26 / UP 60



Wysłany: 2011-08-27, 19:14   

Gaderep napisał/a:
Ani to wypadek, ani pożar - też uważam, że tak przykre rzeczy to nie temat dla plebsu do podniety.
Opis wypadku, pożaru czy też innego podobnego zdarzenia może stanowić przestrogę, może być tłem do dyskusji na temat bezpieczeństwa - ten tematy z to nic innego jak chora ciekawość rodem z magla - do zamknięcia.


Skoro nie dla plebsu to po co sie wypowiadasz. Ciekawosc ciekawoscia ale dlaczego chora??? Moze sam jestes nie dosc, ze plebs to jeszcze chory??? Przykre rzeczy? A czego sie spodziewasz po wejsciu w dzial Wypadki i pozary- milych rzeczy??? Cos chyba jednak z toba nie tak :?

Edit. przepraszam, juz przeczytalem reszte twoich postow, juz nie musisz odpowiadac na moje pytanie.
Ostatnio zmieniony przez ktos5 2011-08-27, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: matematyki, nauczycielka, ogolniak


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu