Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jacek Opałka trenerem Stali Brzeg
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-27, 07:30   

Dalej nie piszesz nic konkretnego. Ja nie jestem długo w Zarządzie, nikogo nie wyrzucałem i żadnego kolegi tu nie wprowadzałem. Kilka razy napisałeś, że powinni przyjść NOWI ludzie do Zarządu i zrobić porządek. Po raz kolejny więc pytam - gdzie są Ci NOWI? Zacznij pisać konkretnie, to dyskusja będzie miała sens. Nie będę Ci już odpowiadał, jak nie zaczniesz pisać o konkretach, o ile rozumiesz co to znaczy.
Ostatnio zmieniony przez qiero 2011-06-27, 10:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
P_J 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-27, 11:31   

Ej ale to chyba Ty czytasz bez zrozumienia i nie łapiesz o co mi chodzi. Napisałem przecież, że jestem piłkarzem i nie leży to w mojej kwestii. To jest forum. Temat brzmi, że nowy trener jest w brzegu wiec na FORUM go skomentowałem. Napisałem też co myśle o tej całej waszej 'spółce' bo przecież od tego jest forum, żeby pisac co sie myśli!!! rozmawiam z ludźmi z brzegu, którzy mają podobne zdanie do mojego. To co robicie to jest tragedia i tyle. A co do tego, że nie wprowadziłeś kolegi to hmmm.....prawie pół lipek to chyba nie ja wprowadziłem do tej druzyny;)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-27, 12:01   

No to chyba mylisz mnie z kimś innym... Ja się nazywam Ryszard Dzwonek i z Lipkami nigdy nie miałem nic wspólnego. Ty pewnie nie będziesz miał odwagi, żeby się przedstawić, więc nie zamierzam kontynuować dyskusji z anonimem.
Ostatnio zmieniony przez qiero 2011-06-27, 12:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
P_J 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-27, 12:08   

Ale jak dobrze pamietam to Ty pierwszy skomentowałeś to co napisałem. Więc odpowiadając Ci, ciągle pisze ogółem bo wybacz ale nie interesuje mnie zagłebianie sie w to kto jest kim. Jak już mówiłem, wiele osób narzeka na to, co sie w tym klubie od kilku lat dzieje, wiec ja postanowiłem napisać to na forum. To Ty wszedłes ze mną w dyskusję ciągle negując to co mam do powiedzenia. A zaznaczam jeszcze raz, napisałem to co myśle, a od tego moim zdaniem jest właśnie forum!! 3maj sie Rysiek ;)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-27, 12:16   

Spoko, masz prawo mieć takie zdanie. Ja mam nadzieję, że kiedyś będziesz mógł je zmienić. Mogę Cię zapewnić, że ludzie którzy są w Zarządzie nie działają po to żeby coś psuć. Nie ma ludzi idealnych, nie ma sytuacji łatwych do opanowania, trzeba dokonywać wyborów, które nie zawsze są słuszne, takie jest życie. Nie wszystko wychodzi tak jak się chce żeby wyszło. Uwierz mi, że nie chcemy źle i jeżeli tak jak piszesz są ludzie, którzy mogą działać lepiej, to nikt przed nimi nie zamyka drzwi. Pamiętaj też, że Stal to nie tylko drużyna seniorów, a nigdy w klubie nie trenowało tyle dzieci i młodzieży co teraz. Ale.... nie będę Cie do niczego przekonywał, może kiedyś sam to zauważysz... a może nie. pozdrawiam.

PS. Ciężko się dyskutuje z anonimem, "walka" jest nierówna :)
0 UP 0 DOWN
 
P_J 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-06-27, 14:20   

Co do zarządu nie chce już wchodzić w dyskusje. Tutaj raczej nie dojdziemy do porozumienia. chyba nie wiesz jak Ci ludzie traktują zawdoników. Myśle, że troche zmieniasz temat. Rozmawiamy tutaj o seniorach więc raczej na tym sie koncentruje. Co do młodszych grup wiekowych to nie chce sie wypowiadać, z tego co wiem są prowadzeni prawidłowo. Wiec wracając do tematu, moze wybierzcie kilku ludzi, którzy pojeżdżą po wioskach i zobaczą jak dawni zawdonicy z Brzegu grają w innych zespołach. Uwierz mi, większość z nich prezentuje wyższy poziom niż połowa waszego obecnego składu. Tyle chciałem powiedzieć, 3maj sie i powodzenia ;) aaa...i nie traktuj mnie jak przeciwnika, pisząc 'walka'. Przeciez wszyscy chcemy tego samego-dobra BTP Brzeg, prawda...?
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-06-27, 14:27   

I tym pozytywnym akcentem możemy zakończyć... Domyślam się kim możesz być i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś porozmawiamy LIVE. Myślę, że za jakiś czas zmienisz zdanie, jak zobaczysz zmiany...
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2011-06-27, 14:36   

Najłatwiej jest krytykować wszystko i wszystkich wokół siedząc wygodnie w fotelu w domu stukając w klawiaturę... Owszem, każdy by chciał, aby w Stali Brzeg grali brzeżanie, którzy z różnych powodów powyjeżdżali do okolicznych miejscowości i tam trenują. Nie będę wymieniał ich bo zabrakłoby miejsca. W Brzegu mamy nowy stadion, mamy co raz lepsze warunki treningowe i atmosferę do stworzenia silnej drużyny, ale chyba nie błysnę nowością jeśli powiem, że na to wszystko potrzeba dodatkowych pieniędzy, a co za tym idzie sponsorów, którzy wyłożą fundusze na to by zapłacić dobrym piłkarzom by grali w Brzegu. Chętnych do inwestowania w sport w Brzegu nie ma wielu - wiem to doskonale. A jak ich zachęcić skoro wszyscy psioczą wokół, że jest źle i niedobrze... Zróbmy wspólnie dobrą atmosferę, zacznijmy myśleć pozytywnie, przestawmy się z tych szarych ludzi i gburów, którzy na wszystko narzekają, niech każdy dołoży pozytywną cegiełkę do tego wszystkiego. Dla dobra Stali Brzeg.

PJ anonim wspomniał, że trzeba zmienić zarząd. Aby kogoś zmienić, trzeba mieć kandydatów i chętnych, kto weźmie ten niełatwy ciężar na swoje barki. Ja takiej osoby nie znam, więc czekam na konkrety, na nowe nazwiska. Łatwo się mówi z zewnątrz, a proponuję samemu znaleźć sponsora, który da np. 100 tysięcy rocznie na sport i wziąć sobie z tego przysłowiowe 10%.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, jacek, opalka, stali, trenerem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu