Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
na co idą składki w brzeskim kole nr.1 ?!!
Autor Wiadomość
cinek1979 


Wiek: 45
Dołączył: 12 Cze 2011

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2011-06-12, 18:49   na co idą składki w brzeskim kole nr.1 ?!!

zapraszam do małej dyskusji
http://www.pzw.org.pl/brz...laquot_21052011
0 UP 0 DOWN
 
waldi_w 

Wiek: 47
Dołączył: 26 Sty 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-06-17, 08:42   Re: na co idą składki w brzeskim kole nr.1 ?!!

cinek1979 napisał/a:
zapraszam do małej dyskusji
http://www.pzw.org.pl/brz...laquot_21052011


Dziwi mnie kolego Twój zapał do prowadzenia dyskusji z "działaczami" naszego koła. Naszego bo i ja niestety przynależę do niego (ostatni już rok). Nie licz na to, że otrzymasz wyczerpującą odpowiedź na dręczące cię dylematy. PZW trawi rak. Od lat to samo, ci sami ludzie, nieporadni, niekompetentni, zapatrzeni tylko we własne korzyści. Zawody.... śmiech na sali. Dla kilku osób, cięgle na tych samych bezrybnych wodach. Cieszy ich złowienie kilku leszczyków lub uklejek. Albo zarybienia.... Nie wiem już czy śmiać się czy płakać. Wpuszczają tęczaki i karpiki, do tych kilku nieszczęsnych stawików jakie im pozostały. A czy słyszał ktoś o zarybieniu Odry, naszej kochanej pięknej rzeki? To właśnie Odra powinna być priorytetem a nie stawiki, które co kilka lat przechodzą przyduchy. Związek powinien dbać przede wszystkim o interes wędkarza, tego szeregowego a nie o to ile i komu w danym roku przypadnie odznak i ile na niej będzie wieńców. Dlaczego nie zajmują się np swobodnym dostępem do wód dla nas, wędkarzy. Popatrzcie na żwirownie w Ptakowicach i Kantorowicach. Albo utrudnianie dostępu do Odry przez rolników, którzy nielegalnie uprawiają tereny wzdłuż Odry, orzą do samej rzeki podobnie wygląda sprawa dróg dojazdowych. To są tematy, którymi powinien się zajmować związek. Ale po co ja to piszę......
0 UP 0 DOWN
 
cinek1979 


Wiek: 45
Dołączył: 12 Cze 2011

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2011-06-18, 13:24   

waldi_w,bo jasna cholera mnie bierze, wlasnie dlatego pisze o tym by wiecej wedkarzy sie tym zainteresowalo , bo tak naprawde tylko MY mozemy patrzec im na rece bo to ze jest komisja ktora sprawdza wszystkie wydatki to jedno ale sa tzw granice zdrowego rozsadku i przyzwoitosci a Panowie z kola nr.1 chyba troszke sie w tym wszystkim pogubili, co do zarybien odry to na jednym z zebran malo mnie nie zjedli sami wedkarze jak zaproponowalem mniej karpia a wiecej drapieznika i i brzany dla odry....im wiecej Nas przyjdzie na zebraniesprawozdawcze tym wiecej bedziemy mogli zmienic i juz nie beda sie czuli bezkarni w swoich dzialaniach
Ostatnio zmieniony przez cinek1979 2011-06-18, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskim, co, ida, kole, na, nr.1, skladki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu