Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
7. BTP Brzeg - Forumbrzeg (6.08.06)
Autor Wiadomość
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-08-06, 18:31   

ja wapniak stefan i jabko from pawłow przybędziemy z odsieczą i pomocą juz jade
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-06, 21:03   

Po długiej i heroicznej walce nasza najukochańsza i jedyna na świecie drużyna uległa przeważającym siłom drużyny i kibiców BTP Brzeg. Wynik jest taki.... że... chyba coś 10:4 dla BTP, chociaż podany z pamięci. Brakło wiernych kibiców i pięknych stenotypistek.
A zaczęło sie tak pięknie - w piętnastej minucie pierwszy gol zaliczony naszej drużynie. Potem już było tylko gorzej, a po każdej piłce wpadającej do bramki Forum Brzeg, której strzegł Steve, niebo płakało przez kilkanaście sekund. Chociaż były takie momenty zrywu, że ho ho :) . Zupełnie jak w filmach /gol Mario - mniam!/.

Ogólnie brakło chyba dziś tego, co dało się odczuć jeszcze ostatnio. Gra była momentami jakby na siłę, chociaż nie można ujmować woli walki. Przeciwnik uwziął się na twarz Warlike, na którą raz po raz lądowały ostre i przerażająco z boku wyglądające strzały.

W miarę równa gra wszystkich zawodników /moim zdaniem/, dużo krzyków ze strony BTP /trochę mnie to śmieszyło :) / no i ewidentnie nie kryty przez naszych i niewykorzystany przez tamtych O'Donkor :) . W drugiej połowie prawie nie pograł.

Należy podkreślić, że znakomite przygotowanie techniczne naszych zawodników brało w łeb w zderzeniu z nieprzygotowaną należycie nawierzchnią boiska - ze dwa gole wpadły przez zwykły poślizg gollkeepera. Gołym okiem kibica widać wyraźnie brak takich rzeczy jak rękawice i wyróżniające zawodników jednolite stroje. Tutaj ukłony w kierunku Pawłowa, bo tych zawodników było wyraźnie widać.

W związku z czym wraca sprawa sponsora, ewentulanie grupy drobnych sponsorów chcących wesprzeć młodą i świetnie zapowiadającą się drużynę Forum Brzeg.

I na koniec mała dygresja - hej panny - tacy faceci na boisku /no i na trybunach :P /, a Wy gdzie? Przed kim mają chłopaki błyszczeć? BTP w tym względzie pobiło nas na łeb. To nieco bardziej dotkliwa porażka, niż sam wynik meczu. Aż strach było kibicować - kibole BTP zabijali mnie śmiechem. Masakra :) .

Pozdrawiam wszystkich z boiska

Franco Mad Zarrazzo
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-08-06, 21:09, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-06, 21:14   

Forumbrzeg.pl - BTP Brzeg 4:10 (1:2)
Bramki dla Forum:
qiero 2, WAPNIAK, MaRiO
Forum: steve - Jamps, Stefan, warlike, Mireq, WAPNIAK, MaRiO, Jabko, qiero, Bociek
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-06, 21:31   

A ja dziekuje za gre zawodnikom naszym, jak i również drużynie BTP, którzy się bawili świetnie z nami :D ale dzięki czemu zobaczyłem co to jest prawdziwa piłka nożna i zabawa z piłką (wykonanie Jawora, Denzela i Jano). Dzięki wam wszystkim. Wynik nie jest ważny, ale cóż bylo widać, że zdołował wszystkich.

No i zgoda z Frankiem była, dziękuje za Aniołka. Już powędrował w dobre ręce :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-08-06, 21:34   

steve napisał/a:


No i zgoda z Frankiem była, dziękuje za Aniołka. Już powędrował w dobre ręce :)



To Aniołek Pokoju i Pokory. Taki znak, że czasami trzeba ochłonąć i podać sobie ręce. Bo "Po nocy nastaje dzień...".

Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-08-06, 21:41   

moja twarz to nic jeden strzał w lewy policzek ale jak to mówią dostaniesz w jeden nastaw drugi więc ja tak zrobiłem i dostałem z drugiej strony szczęka na szczęście cała...ale boisko masakra mimo korków jeździłem jak na łyżwach....dzięki za mecz i wole walki szkoda że kibice nie dopisali ale dziękujemy tobieFranco Zarrazzo, wiery kibicu FC FORUMBRZEG
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-08-06, 22:53   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Zupełnie jak w filmach /gol Mario - mniam!/.


źle mi zeszła :wink: choć nieskromnie przyznam, że mój gol był miodzio.. :-P

Warunki niemal takie jak te w 1974 roku, ale najważniejsze, że meczyk się odbył i pograliśmy trochę. Wielki powrót do zespołu Qiera - i od razu dwa gole. Steve niestety powrotu nie zaliczy do udanych, ale taka już rola bramkarza. Przeciwnicy są zdecydowanie lepsi, ale dzięki takim meczom i my uczymy się rzemiosła piłkarskiego. Pozdro dla wszystkich, którzy dziś walczyli.

Oczywiście jak zawsze pozdrówki dla jedynego wiernego dziś kibica Franco!
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-07, 00:15   

steve napisał/a:
Brodacza wniosek nie komentuje, bo tylko moge się domyślać dlaczego nie chce grać.


Co to :censored2: za tekst? Że niby czemu nie chciałem grać? Przecież napisałem jakie miałem powody!! Przepraszam wszystkich że nie uczestniczyłem ale miałem kilka spraw a poza tym boli mnie jeszcze kolano. No ale spoko następnym razem wyleje sie na to co ważne i nawet bez nogi zagram żeby tylko uszczęśliwić Stefana. Wogóle o co Ci chodzi człowieku? Jak masz głupio pisać to nie pisz lepiej wogóle i nie denerwuj ludzi.


Co do meczu to gratuluje dobrej postawy. Chyle czoła przed Qierem i jego dobrym powrotem :) Wynik nie jest najważniejszy. Żałuję że mnie nie było ale jak wróce to zagrać musze obowiązkowo :)
0 UP 0 DOWN
 
Mlody 
--->Mlody<---



Wiek: 36
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Najlepsiejszy Brzeg

Wysłany: 2006-08-07, 02:24   

Gratuluje chlopaki :) ale co sie stalo ze taki wynik?? czekajcie niech no ja wroce to zobaczycie ;p;p;p
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-07, 12:19   

Brodacz napisał/a:
No ale spoko następnym razem wyleje sie na to co ważne i nawet bez nogi zagram żeby tylko uszczęśliwić Stefana.


dziękuje Ci bardzo :) ale i tak szcześliwy byłem jak Ciebie nie było :) Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-08-07, 16:45   

Mlody napisał/a:
ale co sie stalo ze taki wynik??


mógł być nawet wyższy, ale rywale czasem pudłowali
boisko było tak ciężkie, że ja już na początku drugiej połowy biegałem jak mucha w smole, a Węzeł zwany Odonkorem raz za razem zakładał mi siatki (co nie było trudne)
pocieszam się, że graliśmy w dziesiątkę i odczuwaliśmy to znacznie mocniej niż betepe
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-08-07, 23:10   

no i zawodnicy BTP chcieli wyeliminpować najlepszego zawodnika Foreum czyli mnie mocnymi strzałami w głowe co mnie oszołomiło i nie pozwoliło na normalną gre... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-07, 23:17   

warlike napisał/a:
co mnie oszołomiło i nie pozwoliło na normalną gre...


ale ja CI dodawałem po raz ostatni otuchy i graleś znakomicie :D :p
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-08-07, 23:23   

warlike napisał/a:
no i zawodnicy BTP chcieli wyeliminpować najlepszego zawodnika Foreum czyli mnie mocnymi strzałami w głowe co mnie oszołomiło i nie pozwoliło na normalną gre...
:cry: :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Bociek 
smooth...(minzedghar)



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-08, 11:29   

ahhh....
Ostatnio zmieniony przez Bociek 2006-08-08, 18:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 06, 08, brzeg, btp, forumbrzeg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu