Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Film promujący opolskie
Autor Wiadomość
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-17, 12:42   Film promujący opolskie

Nie wiedziałam, który dokładnie dział będzie dobry na to, żeby pokazać ten filmik, być może niektórzy z Was już go widzieli, ja widziałam pierwszy raz. Ktoś wskazał mi go na goldenline i to podaję jako źródło tego filmiku.



Miłego oglądania.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-04-17, 17:12   

Bardzo pozytywna reklama, i pewnie wyjde na malkontenta, ale zastanawiajacy jest brak Brzegu w tym filmiku. Czyzby Brzeg nie mial nic do zaoferowania turystom?
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-17, 17:15   

A.Mason napisał/a:
Bardzo pozytywna reklama, i pewnie wyjde na malkontenta, ale zastanawiajacy jest brak Brzegu w tym filmiku. Czyzby Brzeg nie mial nic do zaoferowania turystom?
cieszę się, że powiedział to ktoś inny niż ja, bo ten fakt też mnie mocno ciekawi, ale być może będę miała na to niebawem odpowiedź.
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-04-17, 18:25   

No przecież Brzeg* tak bardzo chce być w woj. dolnośląskim! To dlaczego z drugiej strony chciałby znaleźć się w filmiku promującym woj. opolskie??


*skrót myślowy
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-17, 18:28   

A.Mason napisał/a:
Czyzby Brzeg nie mial nic do zaoferowania turystom?

jadore napisał/a:
bo ten fakt też mnie mocno ciekawi,


A czy widzieliście tytuł? OPOLSKIE
a nie BRZESKIE

Czy coś więcej trzeba tłumaczyć? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-04-17, 18:34   

Cytat:
Na ekranie przewijają się migawki z miejscami i produktami charakterystycznymi dla Opolszczyzny.
:(

Więcej... http://opole.gazeta.pl/op...l#ixzz1Jnah1o2R


edit:

a poniżej link do goldenline'owej rozmowy nt. innych filmików prezentujących regiony w Polsce, w mojej opinii ten "opolski" jest najlepszym, jaki widziałem dotychczas

klik
Ostatnio zmieniony przez derdy 2011-04-17, 18:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
kontrakt 



Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010

UP 46 / UP 22



Wysłany: 2011-04-17, 21:34   

I widzicie?! Tak bardzo krzyczeliście, że chcecie do dolnośląskiego, że nas z filmiku wyrzucili!

Akwen z 0:20 z urokliwą wodą w kolorze "Rdza z Błotem" dość słabo wypadł.

A tak na poważnie to moim zdaniem twórcy filmiku za bardzo się skupili na cyklicznych imprezach jak np bitwa o Twierdzę Nysa, czy ten fragment z kraszankami z Opola (Jarmark Świętego Wojciecha?) - może to sugerować, że miejscowości te warto odwiedzić tylko w ten jeden dzień w roku, w którym imprezy te się odbywają, a poza tym nie mają zbyt wiele do zaoferowania...
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2011-04-19, 13:42   

kontrakt, szczerze, do Opola chodzilam rok do szkoly akurat trafilam na festiwal i moje wielkie zaskoczenie .. w czasie braku koncertow w centrum Opola praktycznie nic sie nie dzialo, no wyjatek postawili a'la boisko do nogi dla dzieci i chyba dwie karuzele. Jedynie przed swietami jarmarki cos mialy do zaoferowania.
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-04-19, 14:44   

Jest to przykład jak nie robić filmów imagowych. Jest to kompromitacja agencji reklamowej w zakresie projektowania komunikacji wizualnej. (Chyba ,że to co tam jest było określone w briefie - w takim wypadku jest to kompromitacja zleceniodawcy - w moim odczuciu)

claim: Opolskie warte poznania woła o pomstę do nieba.

nie mówię o technicznej stronie, gdyż akurat na tym się nie znam.
Ostatnio zmieniony przez Bochen 2011-04-19, 14:54, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2011-04-20, 16:27   

Opierdzielanie kiełbachy Opolu jest jak kupowanie/czytanie "Wybiórczej" - totalnie bezsensowne. Nawet ćwierćinteligent zauważy, że prędzej przysłowiowej "dziwce" majtki pasują niż nasze Miasto do tzw. "Opolszczyzny". Prywatnie (ł)opolskie mam w d..., tak było, jest i będzie. Co bowiem my, w większości potomkowie przesiedleńców z Kresów, mamy wspólnego z Hanysami lub "Gebelsami" ze wschodnich połaci naszego, a pfuu!, województwa? NIC! Naprawdę NIC! Kulturalnie i etnicznie związani jesteśmy z Dolnym Śląskiem (Wrocławiem). Do Opola można co najwyżej do ZOO pojechać lub jak w "Karolince" zrobią jakąś promocję... Tak więc, reasumując, nie interesują mnie wszelkiego typu filmiki promocyjne tego "gniota", który został u3many przez płacz i lament mniejszości niemieckiej.
Pzdr,

Michał Lemberg
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-04-27, 07:14   

Udało mi się uzyskać odpowiedź na pytanie, dlaczego w tym filmie nie ma Brzegu (i innych miejscowości). Cytuję tutaj odpowiedź na moje zapytanie pana Bogumiła Siewruk z agencji HiPixel, twórców filmu:

Cytat:
Witam
dziękujemy za zainteresowanie naszym filmem "Odkryj Opolskie" pytanie się Pani dlaczego nie ma w nim ujęć z Brzegu nie jest to wynikiem czyjejś woli lub zaniechania
w filmiku jak widać nie ma tam też ani Namysłowa ani wielu wielu innych miejscowości
po prostu nie wszystko się zmieści w 2 minutach i nie wszędzie ma się czas i pieniądze żeby pojechać, co ważne film ten nie jest finansowany przez żadną instytucje, organizacje, czy firmę zrobiliśmy go własnymi siłami przy okazji prywatnych wyjazdów i z chęcią nakręcimy ujęcia z brzegu gdy będzie taka okazja


Tak więc myślę, że teraz sprawa jest bardziej jasna.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: film, opolskie, promujacy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu