Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: KtOŚ
2011-03-19, 20:49
Nie uczciwe traktowanie forumowiczow. Opinia negatywna
Autor Wiadomość
ktos5 


Wiek: 46
Dołączył: 23 Lip 2008

UP 26 / UP 60



Wysłany: 2011-03-17, 18:41   Nie uczciwe traktowanie forumowiczow. Opinia negatywna

Jak w temacie. Nie podoba mi sie stosunek do na forumowiczow ze strony moderatorow. Konkretnie chodzi o ukrycie tematu http://www.forumbrzeg.pl/...pic.php?t=24782

Yasiu dlaczego OLALES zakladajaca temat i wszystkich, ktorzy sie w nim wypowiedzieli i zamierzasz temat ukryc??? Chyba nie chodzi o darmowe wejsciowki do ibizy???

TO JEST 8 STRON POSTOW! NASZYCH POSTOW I NASZYCH OPINII! To, ze jedna ze stron okazala sie niedorosla a jej posty prosza sie o usuniecie jak i jej konta to nie znaczy, ze moja opinia rowniez powinna zniknac z forum. Nie po to pisze, zebys usuwal/ukrywal. Jesli temat nie dotyczylby Ciebie czy Twoich znajomych to poziom chamstwa nie mialby znaczenia i temat istnialby dalej. Jesli widzisz uzytkownika, ktory zachowuje sie jak bydle i wchodzi w prywatne zycie innych, obraza ich to usun jego post i uzyj ostrzezenia a nie tuszowac cala sprawe, badz co badz dla innych wazna. To, ze wlasciciele ibizy sie zblaznili to nie powod, zeby olewac cala reszte forumowiczow, zlikwidowac temat i 8 stron opinii. Niech mysla co pisza jak inni a Ty pilnuj porzadku na forum a nie znajomych. Jezeli nalezaloby cos usuwac to wiele kont jednego uzytkownika i jego obrazliwe posty.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-03-17, 19:22   

ktos5, nie ukrywam by mieć darmowe wejściówki tam. Już tam nie chodzę. Ukrywam bo mam dość kłótni i ciągłych telefonów bo ten to ten tamto. resztę wyjaśnię poprzez PW
0 UP 0 DOWN
 
ktos5 


Wiek: 46
Dołączył: 23 Lip 2008

UP 26 / UP 60



Wysłany: 2011-03-17, 19:38   

Yasiu ale to nie chodzi tylko o mnie. Chodzi o wszystkich a dodatkowo o temat, ktory zostal poruszony. Nie wolno robic takich rzeczy. Po to jest forum, zeby kazdy mogl napisac i kazdy mogl przrczytac. Twoj prywatny telefon nie ma nic do rzeczy, wcale nie musisz sie tlumaczyc. Ewentualnie usunac posty obrazliwe ale tematow sie nie usuwa.

Jesli chodzi o oplaty za wstep to przepraszam, twoje prywatne znajomosci to nie moja sprawa.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-03-17, 19:47   

ktos5, czytałeś PW?
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-17, 20:15   

Jako osoba, która założyła temat o Ibizie mogę się zgodzić z postem ktos5, choć szczerze powiedziawszy zaczynam już wątpić, że uda się ten aspekt jakoś załatwić. Pewnie się powtórzę, ale napisałam pierwszego posta po to, aby nareszcie się z tym uporać, bo ile razy temat był poruszany, po jakimś czasie przycichł, ale z biegiem czasu problem znów się nasilał. Pewnie tym razem będzie to samo.

Zamknięcie działu - ok, często stosowana praktyka, choć rzeczywiście - każdy ma prawo wypowiedzi i wyrażenia swojego zdania, a tamten temat temu służył. Nie widzę jednak wyższego celu w ukrywaniu działu
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-03-17, 20:52   

Niestety również popieram... przykre to, że są równi i równiejsi na tym forum. :(
0 UP 0 DOWN
 
Luizjana 
zakochana w tańcu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-17, 21:07   

tak własnie macie rację każdy ma prawo wyrażać swoje opinie na temat Ibizy, a tak swoja droga to jak ostatni raz byłam tam niezły syf sie zrobił wszędzie pełno naćpanych i pijanych małolatów, weszłam do klubu z dowodem w reku a ochroniarz skasował wstęp i nawet na mój dowód nie spojrzał, chyba go to mało interesowało czy mam dowód czy nie oczywiście w tych czasach liczy sie tylko kasa a po tym jak zobaczyłam nie dość że nastolatków to jeszcze naćpanych postanowiłam wyjść i więcej do tego klubu nie wejdę. Wiedziałam że ibiza spada na psy ale żeby aż tak.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-17, 21:13   

Luizjana, już ost razem pisalas ze tam nigdy nie wrocisz i takie tam a teraz ze znow bylas LOL żal
0 UP 0 DOWN
 
Ibiza... 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Mar 2007

UP 3 / UP 21



Wysłany: 2011-03-17, 21:15   ...

Luizjana-heh ty nie weszlas wtedy za dresiki na sobie...heh historia sprzed jakiegos czasu....prosze nie wypowiadaj sie na temat mojego klubu poniewaz nic o nim nie wiesz bo masz zakaz wstepu do niego...
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2011-03-17, 23:14   Re: ...

Ibiza... napisał/a:
...prosze nie wypowiadaj sie na temat mojego klubu poniewaz nic o nim nie wiesz bo masz zakaz wstepu do niego...


Trzeba miec jako wlasciciel klubu niezly tupet,
na forumbrzeg wypowiadac sie w ten sposob w sprawie jednego z klientow,
jednego z wielu klientow od ktorych zalezy egzystencja interesu !

Sama niedyplomatyczna wypowiedz wlasciciela klubu podpowiada potencjalnym klientom
czy i jak szeroko maja omijac tego rodzaju "pomieszczenia"

Napewno w miescie istnieja inne miejsca prowadzone przez w miare kulturalnych wlascicieli

Do wlasciciela - bez Twojego interesu kazdy potencjalny klient bedzie dalej spokojnie zyl, a bez klientow Ty nie bedziesz mogl prowadzic interesu

Kazdy osoba jest wazna !

A reklama negatywna szybciej wedruje niz pozytywna ...
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-03-18, 01:18   

Ktos-iuuu555555...widzę zemstę,za hmmm... wyprowadzenie Cie z klubu, gdy na tarasie załatwiałeś potrzebę fizjologiczną ...wiem ,że wOdka robi swoje i odbiera rozum,narozrabiałeś, wiec trochę pokory,nie szukaj dla siebie wytłumaczenia obrażając nas i tak nas nie sprowokujesz .A tak na marginesie to gdzie są moderatorzy co tak wyłapują obrazliwe epitety....tylko dlaczego nie w stosunku do nas?... . cytuje jego/Ktos5/ epitety...Pluj swini w twarz to powie, ze deszcz pada,...Wlasciciele informuja swoich klientow, ze sa banda niedorozwojow ,... Ot, co alkohol potrafi zrobic z czlowiekiem ...-do kogo to skierowane?... pozdrowic uposledzonych klientow ibizy ,uzytkownika, ktory zachowuje sie jak bydle, wlasciciele ibizy sie zblaznili....naszym zdaniem jest to bardzo obrazilwe dla wszystkich. Widzę ,ze poziom jaki reprezentuje ten człowiek Wam odpowiada...lubicie prowokatorów? Gratulacje i już... nie powodzenia w takiej atmosferze, bo chyba to nie o to tutaj chodzi.
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-03-18, 01:33   

do waldemar_n... masz racje ,trzeba szanować każdego klienta, ale aby zostać tym klientem to trzeba reprezentować jakiś poziom - Luizjana nie została wpuszczona do klubu za niestosowny ubiór / nie wymagamy garniturów /ale brudny , porozciągany dres to chyba przesada/kobieta..dziewczyna?/ Zobacz jak ta dziewczyna /Luizjana/ wrednie kłamie, rzucając obelgi, kłamstwa, pomówienia - do naszego klubu jest nie wpuszczana od wakacji. Resztę sobie dopowiedz.Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Luizjana 
zakochana w tańcu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-18, 10:27   

tadeo napisał/a:
do waldemar_n... masz racje ,trzeba szanować każdego klienta, ale aby zostać tym klientem to trzeba reprezentować jakiś poziom - Luizjana nie została wpuszczona do klubu za niestosowny ubiór / nie wymagamy garniturów /ale brudny , porozciągany dres to chyba przesada/kobieta..dziewczyna?/ Zobacz jak ta dziewczyna /Luizjana/ wrednie kłamie, rzucając obelgi, kłamstwa, pomówienia - do naszego klubu jest nie wpuszczana od wakacji. Resztę sobie dopowiedz.Pozdrawiam.


pomyliłeś mnie z kimś spójrz na siebie a potem popatrz na innych, swoja droga byłam z kumpleka która mnie uprosiła zeby tam pójść i to jakiś juz dłuzszy czas temu o o tym z kim wchodze nie musze nikomu mówić tylko gdzie wchodze tego dotyczy temat. Wiesz co szkoda mi czasu by dyskutowac z osoba na tak niskim poziomie jak TY. Ładnie szanujesz klientów poprostu super,
0 UP 0 DOWN
 
Luizjana 
zakochana w tańcu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-18, 10:46   

komu ibiza groziła sądem??? i czy ktos wie co ten ktoś o nicku ibiza chce osiągnąc zastraszając ludzi? Ibiza daruj sobie takie wiadomości na pw ok
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-03-18, 10:57   

Luizjana napisał/a:
komu ibiza groziła sądem???
no to masz lajcik ja tylko sądem :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forumowiczow., negatywna, nie, opinia, traktowanie, uczciwe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu