Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: KtOŚ
2011-03-19, 20:49
Nie uczciwe traktowanie forumowiczow. Opinia negatywna
Autor Wiadomość
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2011-03-18, 11:25   

Osoby poważne, dorosłe a zachowują się jak dzieci. Każdy z was ma w pewnym stopniu rację ale poziom jaki prezentujecie przerasta nawet takiego Paszteta jak ja.

Brak odrobiny kompromisu. Jeden chce dowalić drugiemu. Jeżeli ja w przyszłości będę miał pracować na Wasze emerytury to wolałbym chyba się wyprowadzić z kraju.

Nie poznaje niektórych osób, czyżby nagle z osoby, która siała rozpierdziel zrobił się anioł ? no w to nie uwierzę. To jest istna kpina.
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-03-18, 11:48   

Luizjana to nie jest straszenie .. po prostu za swoje słowa trzeba brać odpowiedzialność,.cytuję..."a tak swoja droga to jak ostatni raz byłam tam niezły syf sie zrobił wszędzie pełno naćpanych i pijanych małolatów, a po tym jak zobaczyłam nie dość że nastolatków to jeszcze naćpanych Wiedziałam że ibiza spada na psy ale żeby aż tak."...
zanim coś napiszesz to najpierw pomyśl.
A tak na marginesie czytaj tez kto do Ciebie pisze - twierdzisz że to Ibiza a to pisał tadeo
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-03-18, 13:03   

Tylko że tadeo pisze zarówno z konta Ibiza, z konta Tery jak i ze swojego... czasem ciężko się połapać :lol: podejrzewam, że i sam zainteresowany nie raz zapomniał się przelogować heh... a podobno na tym forum (zresztą jak na każdym normalnym) nie można mieć kilku kont hmmm ciekawe, że jedni mogą łamać regulamin i nic im z tego powodu nie 'grozi', a inni nie :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Ibiza... 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Mar 2007

UP 3 / UP 21



Wysłany: 2011-03-18, 13:15   ...

Mylisz sie bo konto Ibiza nalezy do mnie a tadeo i teraz to kolejne dwie inne osoby!
0 UP 0 DOWN
 
Luizjana 
zakochana w tańcu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-18, 14:19   

po otwarciu poczty zobaczyłam nadawcę i pisało Ibiza więc już teraz to sama nie wiem kto to pisał. Mam pytanie do Ibizy jak podasz mnie do sądu to jaki powód podasz? obrażanie? to powiem w ten sposób taki powód mogło by podać kilkadziesiąt innych osób obrażanych na tym forum. I kolega z pierwszej strony ma racje wiele osób żyje świetnie bez chodzenia do klubu a Ibizo Ty żyjesz od zarobku z ludzi zapewne no chyba że praca w tygodniu albo jakies ciemne interesiki łatwo zarobkowe???? nie mam pojęcia, w każdym badź razie gdyby nie klienci to byś klubu nie miał. Powiem jedno mądrzejszy głubszemu stepuje nie będe się kłucic bo to nie na moim poziomie
0 UP 0 DOWN
 
Luizjana 
zakochana w tańcu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-18, 14:30   

A juz chyba wiem o co chodzi Ibiza napisał/a do mnie na pw że mnie poda do sądu i że trzeba brac odpowiedzialnośc za swoje słowa na forum, potem że to na pw pisał tadeo.
Wynika z tego ze Ibiza chciała mnie zastraszyć a potem wszystko zwaliła na tadeo a ja odczytałam wiadomośc od nadawcy Ibiza :D
Rozumiecie coś z tego?
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-03-18, 14:39   

wątpie by ktokolwiek zrozumiał twój bełkot, co ty bierzesz dziewczyno?
0 UP 0 DOWN
 
Luizjana 
zakochana w tańcu



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-03-18, 14:44   

ludzie normalni zrozumieją , co ja biorę? codziennie łykam witaminke C przy takiej pogodzie polecam , biorę lekcje tańca i jazdy konnej czyli wszystko na legalu ale co do ciebie to nie wiem czy ty oby wszystko na legalu :D :lol:
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-03-18, 14:57   

wow...żal... :)
0 UP 0 DOWN
 
ktos5 


Wiek: 46
Dołączył: 23 Lip 2008

UP 26 / UP 60



Wysłany: 2011-03-18, 15:59   

tadeo napisał/a:
Ktos-iuuu555555...widzę zemstę,za hmmm... wyprowadzenie Cie z klubu, gdy na tarasie załatwiałeś potrzebę fizjologiczną ...wiem ,że wOdka robi swoje i odbiera rozum,narozrabiałeś, wiec trochę pokory,nie szukaj dla siebie wytłumaczenia obrażając nas i tak nas nie sprowokujesz .A tak na marginesie to gdzie są moderatorzy co tak wyłapują obrazliwe epitety....tylko dlaczego nie w stosunku do nas?... . cytuje jego/Ktos5/ epitety...Pluj swini w twarz to powie, ze deszcz pada,...Wlasciciele informuja swoich klientow, ze sa banda niedorozwojow ,... Ot, co alkohol potrafi zrobic z czlowiekiem ...-do kogo to skierowane?... pozdrowic uposledzonych klientow ibizy ,uzytkownika, ktory zachowuje sie jak bydle, wlasciciele ibizy sie zblaznili....naszym zdaniem jest to bardzo obrazilwe dla wszystkich. Widzę ,ze poziom jaki reprezentuje ten człowiek Wam odpowiada...lubicie prowokatorów? Gratulacje i już... nie powodzenia w takiej atmosferze, bo chyba to nie o to tutaj chodzi.



Zabawny tekst. Gdybym podejrzewal, ze pisales to bedac trzezwy to zapytalbym czy jestes jasnowidzem czy korzystasz z uslug takowej osoby. Tak czy inaczej jestes w bledzie, poniewaz nigdy nie bylem w Twoim lokalu i nigdy nie bede. Okreslenia wyzej wymienione sa Twoimi okresleniami, ktorych uzyles we wczesniejszych postach moze tylko w nieco innej formie. Obraziles juz chyba wiekszosc osob na tym forum ze swoimi klientami wlacznie. To wstrzas wywolany twoimi wypowiedziami na forum i kierowanych na PW do uzytkownikow forum spowodowal, ze zabralem glos chyba nawet zreszta niepotrzebnie bo nie tego dotyczyl temat. I tutaj znowu twoje zdolnosci jasnowidzenia sie nie sprawdzily gdyz nie kierowala mna zemsta. Nie mam podstaw, zeby sie mscic zwlaszcza, ze nawet sie nie znamy. Nie potrzebne tutaj sa nikomu Twoje gratulacje ani slowa powodzenia. "Przepraszam" tym ludziom sie nalezy ale pewnie na to nie wpadniesz bo woda sodowa do glowy uderzyla.

Wracajac do tematu chodzi o nie usuwanie tematow z forum i naszych w pocie czola pisanych postow a nie o pisanie na temat Ibizy. Link byl przypadkowy. Uwazam, ze to jest ponizajace, gdy jednego dnia przelewasz na strony swoje mysli aby sie nimi podzielic a drugiego ktos to za przeproszeniem "spuszcza je w ...".

ps
1. To jak chodzi ubrana luizjana to jej prywatna sprawa i profesjonalista ograniczylby sie do stwierdzenia "niewlasciwie".
2. Wspolczuje klientow oddajacych mocz na tarasie. Mysle, ze mogles zatrzymac dla siebie tego news'a w tej branzy dyskrecja ma znaczenie ale przeciez masz dosc klientow.
3. Nie ladnie tak pisac o paniach i ich sposobach zalatwiania potrzeb.
4. Jesli w taki sposob okreslasz sam swoich klientow to nie miej pretensji jak ktos pisze, ze poziom lokalu jest niski i nie szukaj w tym zemsty.
Ostatnio zmieniony przez ktos5 2011-03-18, 16:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-18, 16:25   

tadeo napisał/a:
Ktos-iuuu555555...widzę zemstę,za hmmm... wyprowadzenie Cie z klubu, gdy na tarasie załatwiałeś potrzebę fizjologiczną ...wiem ,że wOdka robi swoje i odbiera rozum,narozrabiałeś, wiec trochę pokory


ktos5 napisał/a:
Tak czy inaczej jestes w bledzie, poniewaz nigdy nie bylem w Twoim lokalu i nigdy nie bede.


no to mamy publiczne zniesławienie :roll:
Ostatnio zmieniony przez butter 2011-03-18, 16:29, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-03-18, 16:27   

Posty nie były by usunięte, są one ukrywane na poczet ewentualnych rozpraw sądowych.
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-03-18, 16:43   

widzisz, poziom twojego pisania na tym forum jest faktycznie żenujący, wskaż gdzie obrażam swoich klientów /oprócz dwóch faktów opisanych na tym forum - twój oraz luizjany - ale przecież Wy nie jesteście moimi klientami/ To ty obrażasz kilka set osób cyt. -"Pluj swini w twarz to powie, ze deszcz pada."
Wlasciciele informuja swoich klientow, ze sa banda niedorozwojow a ci dywaguja czy poziom wypowiedzi jest wysoki czy niski? Ot, co alkohol potrafi zrobic z czlowiekiem.
Wobec tego nie pozostaje nic innego jak pozdrowic uposledzonych klientow ibizy.

Owszem napisałem zbyt ostro na temat dwóch moderatorów i to ich mogłem obrazić, i ich przepraszam - ale też do nich apeluje aby wszystkie teksty na forum moderowali z taka gorliwością jak nasze / nieważne czy kogoś lubię czy nie/

Jeśli chodzi o moją trzeźwość to mogę cię zapewnić że mimo przeżycia tylu lat nikt Mnie nie widział nietrzeźwego w odróżnieniu do Ciebie
Do Ibizy co tydzień chodzi kilka set osób i gwarantuje Ci że mają mój szacunek jak i ja mam od nich szacunek. Jedyne osoby co mogą na mnie narzekać to osoby które próbują rozrabiac ,ale jest ich bardzo znikomy ułamek.
0 UP 0 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2011-03-18, 17:53   

tadeo napisał/a:
/oprócz dwóch faktów opisanych na tym forum
Wydaje mi się że podałem trzeci przyklad,niewłaściwego zachowania klienta w Ibizie!!!Szkoda że nie ma w Ibizie monitoringu wtedy właściciel mógły co niektorym wstydu narobić,a i pewnie co nie które komentarze byłyby inne!!!
0 UP 0 DOWN
 
ktos5 


Wiek: 46
Dołączył: 23 Lip 2008

UP 26 / UP 60



Wysłany: 2011-03-18, 19:44   

Monitoring? Nie ma takiej potrzeby. Wlasciciel juz zawstydza klientow swoim brakiem dyskrecji.
Jesli chodzi o picie alkoholu to nie jest to zakazane. Jezeli tak gardzisz pijacymi to dlaczego sprzedajesz alkohol? Pewnie mnie ktos widzial pijanego ale wiele lat temu bo jestem abstynentem od wielu lat. Jesli Ciebie nikt pijanego nie widzial to albo jestes abstynentem albo nie pijacym alkoholikiem albo pijesz do lustra i przed tym wlasnie chcialbym cie przestrzec.
Nie wiem dlaczego uwazasz moj poziom pisania za zenujacy? Bledy ortograficzne robie? Moze gramatyczne? Albo przeszkadza Ci brak polskich znakow- taki mam sprzet. Moim zdaniem zenujace jest to jak probujesz podwazac moj autorytet najpierw piszac, ze oddaje pijany mocz na twoim tarasie a pozniej, ze nie bylem w twoim lokalu ale widziano mnie pijanego. Ja sie na Twoj temat nie wypowiadam i nie interesuje mnie to czy pijesz palisz a moze korzystasz z innych uzywek.

Wracajac do tematu to Yasiu juz wyjasnil wszystko a jesli wlasciciele Ibizy chca dalej polemizowac na temat swojego lokalu to zapraszam do dzialu Dyskoteki i Puby. Zalozyc sobie temat "Ibiza jest super" i pisz tam gdzie beda czytaly to osoby zainteresowane. Mi odpowiedz Yasia na chwile obecna wystarcza.

Milego weekend'u zycze wszystkim.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forumowiczow., negatywna, nie, opinia, traktowanie, uczciwe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu