Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
walka z wiatrakami
Autor Wiadomość
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-07-22, 04:22   walka z wiatrakami

jak wczesniej zapowiedzialem pisze o moich przemysleniach na temat podejmowanych dzialan przez osoby z tego szanownego forum
jak ktos napisal a ja przeczytalem na tym forum trzeba robic cos zeby ocalic Brzeg od ......i to wszystko bez wsparcia z ramienia wladz lokalnych ?????
Panowie i Panie -KLUB NIEWIDZIALNEJ REKI- to juz przeszlosc (dla mlodszych osob to pomaganie za darmo dla idei harcerstwa bedac niezauwazonym)
na jak holere pierdza w stolki urzedasy w Brzegu dlaczego nik nie zacznie walczyc o dotacje lub pomoc z ich strony ???? moze bo nie chca sluchac lub nie maja dla was czasu??? ale oni od tego sa i trzeba to jasnio powiedziec
ktos mi napisal w pytaniu czy ja mam braki porownojac UK i PL nie nie mam tylko tutaj urzednik czy policjant jest dla ciebie bo ty mu placisz opensje i oni to rozumieja i sa naprawde uczynii i staraja sie
to samo jest w Brzegu nie wiem czy nowy ratusz dlalej stawia na tzw rozwoj regionu tylko ograniczajac sie do szkaradnych tabli -NARESZCIE BRZEG- ale jak jeszcze wspolpracowalem z tamtejszym urzedem na stopie zawodowej to co sie tam dzieje to .....
prosze mi odpowiedziec na moje pytanie bo moja wiedze czerpie tylko z lektory forum dlaczego nie pociagnac UM i UG do tych wszystkich pomyslow
sami swiata nie naprawicie bo narazie poki zbiera sie smieci za GJ jest fajnie ale w ktoryms momencie jak podejmiecie wieksze kroki to was ztlamsza (znam to z wlasnego doswiadczenia) i to rttaczej sie nie zmienia
i tutaj muszye przytoczyc pewna kwestie z mojego ulubionego serialu animowanego

mozdzku co bedziemy jutro robic ? to samo pinky co dzisiaj - zdobywac swiat
na tym koncze moje nocne wywody i zapraszam do konstruktywnej dyskusjii

ac3
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-13, 16:06   

Jak wyglada dobór urzedników na różne stanowiska to chyba wiesz. Postępowanie kilkustopniowe prowadzi się tam, gdzie po ogólnej zewnętrznej krytyce okazuje się, że protegowany nie daje rady. Jeśli nikt nikogo nie krytykuje to jest OK dla decydentów oczywiście. Możesz mieć doktorat związany z pozyskiwaniem dotacji z Unii i tak się nie dopchasz do koryta (mam takiego znajomego w Brzegu) I dlatego krytyka bylejakości i dyletanctwa jest bardzo wskazana. Prowadzi w prostej linii do zamiany na urzędników wartościowych i kompetentnych. I dotyczy to wszystkich dziedzin życia w naszym mieście od utrzymania budynków komunalnych po znaną sytuację na wysypisku w Gaci. W jakim cywilizowanym kraju składowisko odpadów tej klasy przynosi straty? Ale znasz powiedzenie daj Polakowi pustynię w zarządzanie to piasku zabraknie. Trzeba go nieco parafrazować, nie Polakowi a protegowanemu. Pozdrawiam na obczyźnie.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2006-08-13, 16:13, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-08-13, 22:14   

Drogi Roztrobku dziekuje za zainteresowanie moim tematem ale jakis czas temu oposcilem to forum z kilku powodow
1. nie pokrywa sie z moimi oczekiwaniami
2 jest tutaj duzo krzykaczy a jak przyjdzie co do czego to sie zawijaja z tematem i nie mozna nic im przetlumaczyc
3 na tym forum obowiazuje jedna sluszna prawda i jak sie z nia nie zgodzisz to zostaniesz potepiony
4 panuje dziwna maniera ze na trodne pytania sie nie odpisuje (krzykacze)
5 forum jest o niczym istotnym , ot spotklalo sie kilku kumpli i chcieli zeby swiat sie zmienil ale zeby sie nie wysilac
http://www.forumbrzeg.pl/...opic.php?t=2514
pod tym linkiem znajdziesz moje proby przekonania ludzi na forum to tego zeby zrozumieli ze jak ktos inaczej widzi stan rzeczy to nie znaczy ze jest wrogiem
i jeszcze jedno moim skromnym zdaniem podkreslam MOIM nie podyskutujesz tutaj za duzo jezeli nie masz 22 lat i nie umawiasz sie na pilke lub grilla
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-13, 22:27   

ac3, Widzę że szerzysz jakąś nagonkę na nas.

Forum nie jest tylko dla młodych ludzi, nie zostało zrobione przez kilku kumpli, jakbyś nie wiedział że nie znałem wcześniej tych ludzi, sam odniosłeś się do naz bardzo bezczelnie i tak samo ci odpowiedziano.

Dyskutowałeś ze swoim kolegą i nie mów że całe forum jest takie !!!

Zastanów się sam nad tym co piszesz. Tamtą sprawę z tobą wyjaśniłem i miałem nadzieję że zrozumiałeś że coś zrobiłeś źle.

Ale lepiej napisać że forum jest bandą młodych ludzi z którymi jak nie wybierzesz się na piwo to cię zgnoją !!!

Mylisz się drogi kolego wcale tak nie jest każdy dostaje odpowiedź w podobnym tonie do swojej wypowiedzi więc nie dziw się że ludzie których określasz jko nic nie robiących i leniwych chcących tylko się zapić zareagowali w ten sposób.

Napewno zeragują też inni ludzie i powiesz znowu że ty tki dobry a oni naskakują.

Powtarzam po raz kolejny nie mów jak nie wiesz !!! Nie krytykuj ciągle mówiąc że można zrobić wiele a sam nie podasz choćby pomysłu. Wiele starszych odemnie osób zostao bardzo miło potraktowanych na forum !!! Gdyż oni miło traktują resztę, jak włożysz kij w mrowisko to obejdą cię mrówki !!!

Jesteś tym kijem co nie potrafi nic pomóc tylko na dzień dobry powiedzieć że to co robimy jest do d....


Nie uciekliśmy tylko walczymy o miasto !!! Nie piszemy z innego kraju mówiąc jak tam jest pięknie !!! Żyjemy tutaj i naprawdę staramy się aby ludziom było lepiej to że jesteśmy ignorowani przez władze to chyba nie nasza wina!!!

NAJLEPIEJ POWIEDZIEĆ ŻE WSZYSTKO JEST DO D..... A SAMEMU UCIEKAĆ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-13, 22:30   

Cytat:
1. nie pokrywa sie z moimi oczekiwaniami


Chciłbyś aby się podporządkowano do ciebie żeby każdy uciekł i zostawił brzeg?

Wtedy byś był w niebiosach bo wszyscy by zrobili tak jak ty zrobiłeś.

Aby zrozumieć moje słowa proponuję poczytać ten wątek od samego początku i szczerze się zastanowić.

Według ciebie nawet pokazywanie tego że sprątać może każdy jest złe.

To powiedz co robić? Uciekać? bo tak najłatwiej?
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-13, 22:36   

ac3 napisał/a:
i jeszcze jedno moim skromnym zdaniem podkreslam MOIM nie podyskutujesz tutaj za duzo jezeli nie masz 22 lat i nie umawiasz sie na pilke lub grilla

Oj przepraszam, ale tym razem ja poczułam się lekko dotknięta. O ile sobie dobrze kalkuluję mam więcej niż 22 lata, nie gram w piłkę, a grillowanie to zajęcie bez ograniczenia wiekowego. Poza tym, poznałam forumowiczów dopiero za pośrednictwem forum, więc nie jestem też kumplem, skrzykniętym na ploty :(
I jeszcze coś odnośnie tego kawałka:
ac3 napisał/a:
forum jest o niczym istotnym , ot spotklalo sie kilku kumpli i chcieli zeby swiat sie zmienil ale zeby sie nie wysilac

Powiedz mi, w którym momencie Ty się tu wysiliłeś, krytykując innych i w sumie nie robiąc nic poza tym :?: A na moje sugestie i propozycje przyłączenia się do nas i zrobienia czegokolwiek pożytecznego poza krytykanctwem (bo nawet konstruktywną krytyką nie można tego nazwać) np. poprowadzenia radia nawet nie raczyłeś odpowiedzieć. Jest mi tym bardziej przykro, że tak nas oceniasz, bo podałam Ci wszystkie info odnośnie radia na tacy, a nawet rozmawiałam z adminem w Twojej sprawie. Jak widzę Ty lubisz wrzucać wszystkich do jednego worka. I jeszcze jedna rzecz potrafiłeś ocenić wszystkich właściwie po jednym temacie. Raz dostałeś po d... od kilku osób i już całe forum jest złe. A jakiekolwiek próby zachęty do zapoznania się z czymkolwiek spełzły na niczy, to Cię nie interesuje, tamto też... Jak na mój gust to nie form jest ograniczone, ale ktoś inny nie potrafi nic poza narzekaniem. I na dodatek nie dasz się inny pobawić, no bo po co. Tobie się nie spodobało to i innym musisz obrzydzić. Myślę, że Roztropek jest dużym chłopcem i sam potrafi ocenić czy w tej 'piaskownicy' będzie się umiał pobawić. A jak sam stwierdziłeś (jedyna słuszna wypowiedź)
ac3 napisał/a:
nie pokrywa sie z moimi oczekiwaniami

skoro Ci się nie podoba to droga wolna, na pewno nikt na siłę Cię tu nie zatrzyma.
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-08-13, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-08-13, 22:41   

http://www.forumbrzeg.pl/...ighlight=#37042
a oto przyklad kompetencji odnosnie mojej rozmowy z moim kolega
czlowiek napisal co zdolal zrobic i co jaka dostal odpowieedz?
najpierw jak zwykle negacja a potem dluga cisza bo sie skonczyly argumenty co do Ciebie kolego Yasiu tez pytalem wyraznie i celowo wlasnie Ciebie i co ...znowu cisza
wiec jak widzisz nie masz do konca racji
Odpisalem koledze ktory pisal w odpowiedzi na moj post i jak pewnie nie da sie niezauwazyc MOIM ZDANIEM
czyzby znowu istnieje tylko Wasza prawda?
I moze jeszcze raz podkresle choc to nie bedzie zrozumiane i pewnie niezauwazone jak Ty kolego Yasiu miales okolo 5 lat , ja walczylem i to wlasnym kosztem z urzednikami i robilem wiele ..czego nie bede udowadnial z wiadomych powodow bo i tak nastanie cisza....
Ty kolego Yasiu nawet jak Ci pisalem jakie masz prawa jako petent w UM i innych nie pofatygujesz sie poinformowac o swoich prawach a potem lamentujesz ze UM nie odpowiedzial na twoje pisma ...itd
co do obrazania juz sie przyzwyczailem ze co 2 osoba na tym forum obraza sie na pogode jkak nie jest taka jak powiedzieli w Tv wiec nie bede tego tematu rozwijal
I po raz kolejny (jezeli tego nie rozumiecie) ja nie ucieklem z kraju tylko wyjechalem bo PL nie dakje juz mi szans w moim wieku ....
wszystko przed Wami tylko wiedz ze kiedys nawet jak cos zrobisz dobrze ten ktory dzisiaj sie urodzil za 20 lat opluje cie i powie ze albo uciekles alebo mogles a nie zrobiles
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-08-13, 22:44   

Inez napisał/a:
Powiedz mi, w którym momencie Ty się tu wysiliłeś, krytykując innych i w sumie nie robiąc nic poza tym A na moje sugestie i propozycje przyłączenia się do nas i zrobienia czegokolwiek pożytecznego poza krytykanctwem (bo nawet konstruktywną krytyką nie można tego nazwać) np. poprowadzenia radia nawet nie raczyłeś odpowiedzieć


dobrz Inez wiec spytaj Yasia czy nie pisalem do niego i nie zlozylem swojej propopzycji ale jestem niepoprawny ideologicznie i nie uzyskalem odpowiedzi na 2 maile wyslane do Niego
dalem sie znowu wkrecic
dobranoc
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-13, 22:52   

ac3 napisał/a:
dobrz Inez wiec spytaj Yasia czy nie pisalem do niego i nie zlozylem swojej propopzycji ale jestem niepoprawny ideologicznie i nie uzyskalem odpowiedzi na 2 maile wyslane do Niego
dalem sie znowu wkrecic


Niedostałem maili od ciebie !!!


Ostatnia korespondencja z tobą dotyczyła domu w Tarnowcu.
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-08-13, 22:56   

moze nie mieszajmy spraw prywatnych z tym forum
wyslalem 2 maile z propozycja tak techniczna jak i merytoryczna via forum
nie otrzymalem zadnej odpowiedzi
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-13, 23:00   

ac3 napisał/a:
co do obrazania juz sie przyzwyczailem ze co 2 osoba na tym forum obraza sie na pogode jkak nie jest taka jak powiedzieli w Tv wiec nie bede tego tematu rozwijal
I po raz kolejny (jezeli tego nie rozumiecie) ja nie ucieklem z kraju tylko wyjechalem bo PL nie dakje juz mi szans w moim wieku ....
wszystko przed Wami tylko wiedz ze kiedys nawet jak cos zrobisz dobrze ten ktory dzisiaj sie urodzil za 20 lat opluje cie i powie ze albo uciekles alebo mogles a nie zrobiles

Jakoś wcześniej ja Ciebie nie obrażałam, ale wkurzają mnie teksty oceniające całe forum, z prostej przyczyny na forum jest ok 900 użytkowników. Ilu z nich znasz :?: Z iloma rozmawiałeś :?: Ilu powiedziało Ci coś nie tak :?: Na pewno nie więcej niż 10, więc jakim prawem mówisz, że całe forum jest do d... :?: Skąd wiesz, że 450 użytkowników narzeka na pogodę :?: Pytałeś każdego po kolei :?: Moim skromnym zdaniem zbytnio wszystko uogólniasz i w tym cały problem. Naucz się, że każdy jest indywidualnością i nie oceniaj wszystkich po tym co robiło kilkoro.
Jak dla mnie mógłbyś sobie pojechać nawet do Chin i nadal miałbyś prawo wchodzić na forum tylko napisz coś konkretnego, a nie wciąż to samo: jesteście bee, nazwaliście mnie tchórzem, co wy możecie wiedzieć, jesteście za młodzi by to zrozumieć. Tylko tyle potrafisz nam powiedzieć. Jak widzę sedno Twojego myślecia to wiek, osoba młodsza nie powinna mieć nic do gadania, bo co ona może wiedzieć. Więc niech do Ciebie dotrze, że niejednokrotnie młodzi wiedzą więcej i są bardziej doświadczeni przez życie.
Żyj i daj żyć innym.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-13, 23:03   

Sprawy techniczne radia borykają się z brakiem chętnych do ich realizacji. Ja sam nie mogę zrobić wszystkiego.

I tak już moja dziewczyna nie jest zadowolona z braku czasu dla niej, ale rozumie to i stara się nie kłucić o czas dla niej.

Ostatnio nie mam czasu dosłownie na nic.

Praca, forum, praca tak wygląda moje życie.

Poprostu potrzebuję kogoś kreatywnego nie tylko z pomysłami że coś można zrobić ale z chęcią zrobienia tego.

Eclipse mimo braku czasu stara się ciągnąć radio razem ze mną. Chwała mu za to. Ale to za mało tu potrzeba osoby która spędziła by po kilka dobrych godzin dziennie co wiąże się z wynagrodzeniem dla niej, na co nie mam niestety pieniędzy.

Radio nie jest na bezpłatnym serwerze tylko płacę za nie, podobnie jest z forum, tyle jestem w stanie zrobić ale nie będę przeznaczał też całości moich ciężko zarobionych pieniędzy na te cele gdyż też mam swoje opłaty i cele do realizacji.

Będzie kasa będą ludzie którzy monitorowali będą radio 24/h. Wszystko jest zrobione społecznie ale i tak jest bo mogło by tego nie być.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-08-13, 23:05   

ac3 napisał/a:
wyslalem 2 maile z propozycja tak techniczna jak i merytoryczna via forum
nie otrzymalem zadnej odpowiedzi

i
yasiu napisał/a:
Niedostałem maili od ciebie !!!


ac3, czy Twoim zdaniem niemożliwe jest by poczta nie doszła :?: Czy otrzymałeś potwierdzenia przeczytania wiadomości :?: Jeśli nie to czy nie byłoby prościej zapytać na GG lub PW jak tam Twoja sprawa :?: Nie, Ty z góry założyłeś, że Cię olaliśmy i wypisujesz te bzdury od razu na publicznym forum.

Sama wiem, że poczta potrafi działać cuda, zdarzało się, że pisałam do Yasia i cisza. Tylko, że ja jak mi na czymś zależy to najpierw sprawdzam co jest grane a potem obsmarowuję innych. Pytałam Yasia wcześniej, rozmawiałam z Nim i z Eclipsem i wiem, że żaden z Nich nie dostał wiadomości od Ciebie.
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-08-13, 23:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-08-13, 23:17   

Inez napisał/a:
sedno Twojego myślecia to wiek, osoba młodsza nie powinna mieć nic do gadania, bo co ona może wiedzieć. Więc niech do Ciebie dotrze, że niejednokrotnie młodzi wiedzą więcej i są bardziej doświadczeni przez życie.
Żyj i daj żyć innym.



Inez fajny mam z Toba kontakt i nie chce tego niszczyc ale to nie jest problem mojego ego tylko przyklady
1.15 letnia forumowiczka prawi tezy (ktore mozna przeczytac na forum) na temat emigracji i nazywa takich jak ja burakiem , wiesz dlaczego?
bo jeszcze nie ma na utrzymaniu rodziny - to ona jest utrzymywana i co Ona moze wiedziec o emigracji .Nie chce tutaj wylewac lez jakie to sa sytuacje ale to moj osobisty wybor i nikogo tym nie obarczam

2. przyklad Yasia zadale kilka konkretnych pytan wprost na ktore nie otrzymalem odpowiedzi ,jak sie czlowiekowi mowi ze sie myli i pokazuje w ktorym miejscu to lepiej zaslonic sie teza ze starsi nie dopuszczaja mlodszych

i jeszcze jedno sprawdz loginy uile osob czytalo moje dyskusje i ile bylo obserwatorow tej dyskusji i kto jeszcze sie wlaczykl aktywnie do tego ?
i nie dlatego ze to byla dyskusja pomiedzy mna a kim znajomym tylko dlatego ze po co ....
nie wiem czy mam krzyczec po raz kolejny czy wypunktowac ze nie mam na celu obrazania nikogo i ze odmienny punkt widzenia jest tutaj potepiany
przeczytaj prosze uwaznie moje wypociny pytaslem kilka razy co juz zaczeto robic zeby pewnych spraw nie dublowac i przemyslec ..dostalem info od Yasia jak to walczyl o odszkodowanie za straty na wlasnym aucie i chcial to podpiac pod ideologie...
na moje zadane pytania nigdy nie uzyskalem odpowiedzi
czy to az takie skomplikowane jak napisalem wczesnie nie zgadzam sie z postawa forum(to mi wolno) a teraz odpowiedzialem koledze ktory odpowiedzial na moj post
I teraz tez prowadze ta konwersacje z grzecznosci bo moglbym poprostu jak to juz przystalo do roznych osob nie odpowiadac
okreslenie piaskownica ale w znaczeniu zamknietego terenu,grupy jest jak najbardziej odpowiednie i nie mysle zeby to bylo obrazliwe
co do wieku znow musze przypominac swoje slowa?
napisalem srednia wieku mysle ze niewiele sie pomylilem wiec nie kierowalem tego w konkretne osoby
lubie konkrety dlatego przypominam swoje slowa
widzisz Yasiu twierdzi ze nie dostal propozycji odemnie .....coz
naprawde meczy mnie to pisanie o niczym
jak napisalas nikt mnie tutaj nie bedzie zatrzymywal ..uwazam to stwierdzenie za zbyt patetyczne do sytuacji, no jasne ze nie
0 UP 0 DOWN
 
ac3 
ac3


Wiek: 54
Dołączył: 21 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: London

Wysłany: 2006-08-13, 23:24   

yasiu napisał/a:
Praca, forum, praca tak wygląda moje życie


yasiu potrafie to zrozumiec nawet wiem o czym piszesz bo sam jestem w trakcie budowania strony dla poloni tutaj
jak juz pisalem wyslalem 2 maile do Ciebie
moze gdzies utknely ...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: walka, wiatrakami


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu