Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wpis Marcina Mellera na facebook.pl
Autor Wiadomość
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-11, 00:46   Wpis Marcina Mellera na facebook.pl

Może ktoś pamięta - Maricn Meller. Historyk i dziennikarz. Redaktor naczelny polskiego wydania Playboy'a.

Szanowna Platformo, drodzy znajomi i przyjaciele działający w tej partii,

jak może wiecie, albo nie, w 2007 roku, byłem w holu Focusa, gdzie czekaliście na wyniki wyborów. Cieszyłem się tak jak Wy z odsunięcia PiS-u od władzy.

Niestety muszę Was poinformować, że moja cierpliwość się wyczerpała i w najbliższych wyborach na Was nie zagłosuję. Nawet straszak w postaci powrotu PiS-u do władzy już na mnie nie działa.

Nie zrobililiście nic z aferą hazardową, a co więcej, słyszę, że "Miro" jak gdyby nigdy nic kandyduje z Waszych list do sejmu. No to dajcie jeszcze "Rycha", "Zbycha" czy jak się ci panowie nazywają.

Za katastrofalne błędy w swojej pracy zostanę z niej wyrzucony. Wasz minister Grabarczyk za totalny bajzel na kolei dostaje w nagrodę kwiaty. Minister Klich nie ponosi odpowiedzialności za Casę (co jeszcze można zrozumieć), ale i za Smoleńsk, czego już naprawdę pojąć nie mogę. Teraz, opowiadając o zielonej wyspie, wchodzicie na moją emeryturę.

Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd. Gdyby Lech Kaczyński rzucił jeden z wielu "dowcipów" Bronisława Komorowskiego, zostałby rojechany na miazgę, ale w przypadku tego Prezydenta Wam to nie przeszkadza. O Wałbrzychu nawet nie chcę mówić.

Mógłbym tak długo -

Wasz były wyborca - Marcin Meller


Podpisuję się pod tym dwiema rękami :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-11, 03:13   

Bartek T. napisał/a:
Wasze służby specjalne inwigilują dziennikarzy jak żadna władza dotąd.


Popłakałem się...
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-02-11, 07:01   

:o Z całym szacunkiem, ale p. Meller nie jest osobą obdarzoną szczególnym autorytetem, jaki niewątpliwie posiadał jego ojciec.
Ostatnio zmieniony przez mulder 2011-02-11, 07:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-02-11, 07:42   

mulder napisał/a:
Z całym szacunkiem, ale p. Meller nie jest osobą obdarzoną szczególnym autorytetem, jaki niewątpliwie posiadał jego ojciec.

Skoro krytykuje PO i się od niej odwraca, to pewnie jest szalony. Albo to pijak jakiś, bezbożnik i zboczeniec :wink:
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2011-02-11, 07:52   

Albo , nie daj los, pedagog. :wink: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez mulder 2011-02-11, 07:53, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-11, 08:45   

Bartek T. napisał/a:
Podpisuję się pod tym dwiema rękami


To co się dzieje nie znaczy, że zaraz trzeba wybierać LSD. Towarzysze myślą, że jak coś źle się dzieje, to wszyscy bedą głosować na nich, bo ONI maja receptę na całe zło. Ja najpierw poproszę o dokładny program działaności, bo później okaże się, że też będziecie ciąć emerytury, tak jak to już dawniej bywało. Czekam na program brzeskiej LSD.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-02-11, 08:52   

szrrrek napisał/a:
później okaże się, że też będziecie ciąć emerytury, tak jak to już dawniej bywało.

Od rana na haju?
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-11, 09:09   

Marcim B. napisał/a:
Od rana na haju?

szrrrek napisał/a:
trzeba wybierać LSD

:D :D :D :D
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-02-11, 09:23   

Meller powiedział głośno to, co większość Polaków mysli po cichu. Niestety tak to juz jest, że nawet tym wykształconym i opiniotwórczym trudno jest zrozumieć obniżkę podatków przez ich podwyżkę. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2011-02-11, 09:39   

Bartek T. napisał/a:
Podpisuję się pod tym dwiema rękami

Ja również chociaż nie głosowałem na PO.
szrrrek napisał/a:
To co się dzieje nie znaczy, że zaraz trzeba wybierać LSD. Towarzysze myślą, że jak coś źle się dzieje, to wszyscy bedą głosować na nich, bo ONI maja receptę na całe zło. Ja najpierw poproszę o dokładny program działaności, bo później okaże się, że też będziecie ciąć emerytury, tak jak to już dawniej bywało. Czekam na program brzeskiej LSD.

Odnoszę wrażenie, że bez względu jakie ugrupowanie polityczne jest u władzy, to zawsze jest tak samo. SLD - już pokazało swoje oblicze (ta partia się juz sparzyla i sadze, ze wyciagnela z tego wnioski, a stary czerwony aparat odchodzi juz na emeryture), PO - właśnie bryluje w swoich pomysłach na politykę. PO powoli traci na poparciu na rzecz innych partii. PIS - nigdy na nich nie zagłosuję. Bo nie. PSL - nijaka partia, która zawsze się ustawi w rządzie (tak jak nasza MN). Reszta partii to plankton.
Więc co dalej? Jaki mieć wybór?
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-11, 10:50   

JKM!
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-11, 10:51   

Corvin napisał/a:
Bartek T. napisał/a:
Podpisuję się pod tym dwiema rękami

Ja również chociaż nie głosowałem na PO.
szrrrek napisał/a:
To co się dzieje nie znaczy, że zaraz trzeba wybierać LSD. Towarzysze myślą, że jak coś źle się dzieje, to wszyscy bedą głosować na nich, bo ONI maja receptę na całe zło. Ja najpierw poproszę o dokładny program działaności, bo później okaże się, że też będziecie ciąć emerytury, tak jak to już dawniej bywało. Czekam na program brzeskiej LSD.

Odnoszę wrażenie, że bez względu jakie ugrupowanie polityczne jest u władzy, to zawsze jest tak samo. SLD - już pokazało swoje oblicze (ta partia się juz sparzyla i sadze, ze wyciagnela z tego wnioski, a stary czerwony aparat odchodzi juz na emeryture), PO - właśnie bryluje w swoich pomysłach na politykę. PO powoli traci na poparciu na rzecz innych partii. PIS - nigdy na nich nie zagłosuję. Bo nie. PSL - nijaka partia, która zawsze się ustawi w rządzie (tak jak nasza MN). Reszta partii to plankton.
Więc co dalej? Jaki mieć wybór?


ja zagłosuje na Palikota, chce opodatkowac kościół (SLD tez to obiecywało zamiast tego olało swoich wyborców) koleś przeginał ale mnie jego rubaszny humor odpowiada, jest w polityce jako majętny człowiek, a nie dorobkiewicz.

Pewnie nawet jakby wygrał to nic by to nie zmieniło, ale przynajmniej zagłosuje na kogoś kto podziela moje poglądy na kler i mówi głośno to co ja myślę o Smoleńsku, lepiej nie będzie ale na pewno śmieszniej.
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2011-02-11, 11:43   

Haa, wiedzialem ze napiszesz o Palikocie 'majetny, nie dorobkiewicz'. To jakis amok.
Gospodarczo Palikot jest spalony, mial okazje w komisji powolanej ku temu. Przedsiebiorcy mu nie wierza, a ostatni ruch z Tymocho spowodowal ze nikt go juz nie bierze na powaznie.
A ten postulat z opodatkowaniem kosciola to jakas szmira. Po prostu to beda jakies smieszne grosze w porownaniu np.z kilkoma miliardami zlotych realnej gotowki w kasie panstwa gdyby Platforma zechciala wprowadzic centrum zakupowe 4-5 mld lekko.

Mulder spec od autorytetow LMAO. Akurat Meller to tylko jeden z wielu, tak jak on mysla inni celebryci byli wyborcy PO (to jest zwiastun, jesli nie czubek gory lodowej) ,a wyborcy PO sa wrazliwi na to co twierdza celebryci. A tak wlasnie niemal codziennie doswiadczamy kolejny antytuskowy coming out. Niedawno Goliszewski z BCC,Balcerowicz, w tym tyg Meller, Kukiz, Filar z RPP dzisiaj.
0 UP 0 DOWN
 
Jacek Jastrzębski 


Wiek: 51
Dołączył: 05 Cze 2008

UP 580 / UP 883



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-02-11, 11:54   

Rich Kramer-pełna zgoda. Po PO nie należy się niczego dobrego spodziewać. W tym roku po raz kolejny Płemieł Tusk dał mniej pieniedzy na NFZ. Kolejki do specjalistów i na leczenie operacyjne się wydłużą, wielu ich po prostu nie doczeka. Byc może to taki platformerski sposób na rozwiązanie problemu emerytur. "Popierajcie Tuska czynem, umierajcie przed terminem" :wink:
0 UP 0 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2011-02-11, 13:14   

...się ekscytujecie! - ŁoŁ!

Mnie jakoś mniej interesuje gumofilc i kufajka, nawet gdy spełnia funkcje władcze.

Wszystkie te kliki i koterie wykazują wspólną cechę - zupełne dyletanctwo i absolutny brak tak pragmatyzmu jak i konstruktywnego podejścia.
Jedne żałobniki i klęczony...co ustali epidiaskop(dzisiejsze politbiuro) to będzie realizowane.

I tak za dużo straciłem czau na ten wpis, wpis o atrybutach kierowcy taczki...
Ostatnio zmieniony przez oldstaszek 2011-02-11, 13:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: facebook.pl, marcina, mellera, na, wpis


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu