Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-12, 20:14
Kąpielisko na Korfantego czynne i zdatne do kąpiel
Autor Wiadomość
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-19, 14:15   Kąpielisko na Korfantego czynne i zdatne do kąpieli

Kąpielisko na Korfantego zaprasza

W czasie wakacji czynne jest odkryte kąpielisko miejskie przy ul. Korfantego w Brzegu. Korzystać można z niego codziennie w godzinach 10 – 18. Bilety wstępu kosztują 2 zł (normalne) i złotówkę (ulgowe). Nad bezpieczeństwem kąpiących czuwa ratownik. Po akwenie można także popływać kajakiem, który można wypożyczyć na miejscu. Woda w kąpielisku jest kontrolowana przez sanepid, który orzekł iż nadaje się ona do kąpieli.
Kąpielisko przy ul. Korfantego w najbliższej przyszłości prawdopodobnie gruntowanie się zmieni. Opracowany jest już projekt jego przebudowy przygotowany przez firmę Bud Serwis z Gliwic. Zakłada on, że w ciągu dwóch lat powstaną na tym terenie baseny rekreacyjne ze zjeżdżalniami, a także niecka do pływania o wymiarach olimpijskich 25x50 metrów, rozbudowana zostanie także część gastronomiczno – noclegowa, powstanie również kemping. Plany te mają zostać uwzględnione przez miejskich radnych w przyszłorocznym budżecie miasta. O dodatkowe pieniądze na przebudowę kąpieliska jego administrator (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) będzie się ubiegać w funduszach unijnych.
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu


Źródło: www.brzeg.pl
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-07-19, 15:49   

co z tego, ze sanepid pozwolil sie kąpac, jak kazdy wie jaka jest woda i to go zniecheca
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-19, 15:53   

Inez napisał/a:
Zakłada on, że w ciągu dwóch lat powstaną na tym terenie baseny rekreacyjne ze zjeżdżalniami, a także niecka do pływania o wymiarach olimpijskich 25x50 metrów, rozbudowana zostanie także część gastronomiczno – noclegowa, powstanie również kemping.


Wreszcie,nareście chciało by sie powiedzieć.
Ośrodek niestety ulega degradacji a swego czasu był oblegany przez mieszkańców i głównym miejscem letniego odpoczynu.

Wątpię czy znajdą się chętni na wydanie 2 zł za ten standard, który obecnie jest :?
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-07-19, 15:54   

alferx napisał/a:


Wątpię czy znajdą się chętni na wydanie 2 zł za ten standard, który obecnie jest :?

ja tez watpie :D
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-07-19, 15:59   

Swego czasu bywałam tam bardzo czesto, bo to najbliższe kąpielisko mojego dawnego domku :wink:

sloneczko16 napisał/a:
alferx napisał/a:


Wątpię czy znajdą się chętni na wydanie 2 zł za ten standard, który obecnie jest :?

ja tez watpie :D

Nawet gdyby było za darmo nie poszłabym tam no chyba, że po to by się poopalać :roll: Choć z tego co wiem to plaża też już nie jest rewelacyjna :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-07-19, 16:00   

alferx napisał/a:
Wreszcie,nareście chciało by sie powiedzieć.

Takie założenia slychac od baaardzo dawna, puki nie zaczna robic nie cieszyłbym sie za bardzo...
0 UP 0 DOWN
 
Brodacz 
O_o



Wiek: 37
Dołączył: 22 Sty 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-19, 16:06   

No ale przynajmniej jest boisko do siatkówki plażówej. A i ludzi chętnych do korzystania z uroków tego kąpieliska widziałem kilku mimo póxnej juz pory.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-19, 16:09   

No oby te plany się spełniły, bo jak narazie rzeczywiście lipa tam jest... już wole iść nad Odrę na ta 'plażę' sie poopalać (tak jak dzis ;) )
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-19, 16:14   

Brodacz napisał/a:
A i ludzi chętnych do korzystania z uroków tego kąpieliska widziałem kilku mimo póxnej juz pory.

Ponieważ po 18.00 wstęp free - bez ratownika.

Teraz niestety po południu młodziez będzie miała zakaz wstępu na ośrodek (bo nikt nie wyda 2 zł) by popykac w piłeczke. :(
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-19, 16:27   

KS napisał/a:
już wole iść nad Odrę na ta 'plażę' sie poopalać (tak jak dzis ;) )


No pięknie - a ja tam dzisiaj sobie byłem rowerykiem i siedziałem nad plażą. Żebym to ja wiedział, to bym pozerał tu i tam :D :P .
A tak to mnie jakieś dzieciaki molestowały, bo fajny rower i bla bla bla. I jeszcze "pan da złotówke" etc...

W sumie fajnie tam nad tą Odrą - ludziska przechodzili przez całą szerokość rzeki. WOda strasznie nisko jest. Ino burdello jak wszędzie w Brzegu ostatnio...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czynne, do, kapiel, kapielisko, korfantego, na, zdatne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu