Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2011-03-17, 15:43
Ibiza po raz kolejny
Autor Wiadomość
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-16, 08:25   Re: ....

tera, nie ma we mnie nic z tego co napisałeś/łaś, ale jest za to sporo irytacji wywołanej Waszymi postami, PW oraz telefonem. To co piszecie jest co najmniej żenujące.


Ibiza... napisał/a:
...



ooooooooo kasujemy swoje posty
Ostatnio zmieniony przez sikork 2011-02-16, 08:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-02-16, 08:50   

Nie ma w Tobie nic z tych rzeczy co napisała tera? hmmm....podsyczasz , prowokujesz a nie łagodzisz, człowieku zachowujesz sie naprawdę jak pampers. Kłamsto, obłuda, zakłamanie , fałsz doskonale do Ciebie pasuje, w końcu udowodnł Ci to blaster.
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-16, 09:10   

Wy tak na serio czy tylko udajecie?? Blaster nic nie udowodnił, nawet nie wiem o co mu chodzi, jeżeli nie pasują mu jakieś podwójne konta to niech to zgłosi.

W moich postach nie ma ani kłamstwa ani obłudy (jeżeli tak jest to przytocz moją wypowiedź). W Waszych można zobaczyć niedowartościowanie, pseudo Freudowskie bzdury. Jeżeli coś Wam zarzucałem robiłem to z uzasadnieniem, a Wy ciskacie się jak dzieci w piaskownicy, na takim poziomie są zarówno Wasze wypowiedzi jak i próba krytyki mojej osoby.


p.s.
ibiza, prosiłem o niepisanie na PW
Ostatnio zmieniony przez sikork 2011-02-16, 09:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-16, 09:13   

sikork napisał/a:
jeżeli nie pasują mu jakieś podwójne konta to niech to zgłosi.


pokazuje ci tylko że jest więcej takich osób co logują się np. na 2 konta a nie że jakies konto mi nie pasuje. Regulamin slabo to precyzuje wiec pole do popisu w sumie jest ;]

tadeo, hola hola nikomu nic nie udowadniałem, poprostu mówie jak jest :)
0 UP 0 DOWN
 
piter307 



Wiek: 46
Dołączył: 05 Sie 2008

UP 9 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-16, 09:26   

Tera, Tadeo, Ibiza vs Administrator dojdźcie w końcu do porozumienia!!! Jak dla mnie atmosferę podgrzewają osoby które miały kiedyś jakieś mało przyjemne sytuacje z strony lokalu Ibiza(niekoniecznie z strony właścicieli), kilka "głupich" komentarzy, sytuacja robi się gorąca nakręcają się właściciele , mod, osoby wcześniej piszące, potem telefony. Jakaś chora sytuacja. Jestem osobą całkowicie bezstronną jak nie chcę czytać o nowej imprezie to nie otwieram tematu Ibiza i po sprawie - a co nie którzy to chyba z nudów nakręcają temat.
Tera, Tadeo Ibiza , Administrator, moderatorzy - popiszcie spokojnie i dojdźcie w końcu do porozumienia bez niepotrzebnych nerwów bo jest to bezsensu i do niczego nie doprowadzi.
Bezstronny.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-02-16, 09:50   

Ja zawsze jestem ugodowy, pomimo nazwania mnie tak jak mnie nazwano wiem, że pisane to było w nerwach. Jednak oczekuję przeprosin od strony Ibizy... za obrazę.

Możemy nadal współpracować bo taka jest ideologia forum, jednak współpraca będzie polegała na informacjach i normalnych dyskusjach a nie podbijaniu tematu.

Jeżeli Ibiza..., Tadeo i tera się zgodzą proszę o telefon w tej sprawie (nie wiem kiedy wrócę do domu i nie będę miał dostępu przez conajmniej kilka godzin do internetu).
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-16, 10:06   

Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu... ja wyłączam się z tej dyskusji.

Mimo wszystkich niemiłych postów w stosunku do mojej osoby życzę miłego dnia oraz refleksji nad tym co zostało tu napisane.

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-02-16, 10:10   

Yasiu, ja ze swojej strony, jesli Cie uraziłam to sprawą oczywsta jest , że Cie przepraszam, faktem jest ,że zrobiła sie napięta i nerwowa sytuacja, ale ja nie widzę tutaj już siebie, więc poproszę tak jak rozmawialismy o zablokowanie mojego konta. Pozdrawiam i dziekuję za udostępnianie forum i miłą wsołpracę która trwała około czterech lat.Powodzenia tera.
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-02-16, 13:42   

"Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu".....czy post sikork-a wnosi cos do tematu? oj jacy wy jesteście solidarni........gratulacje.
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-16, 13:56   

tadeo napisał/a:
"Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu".....czy post sikork-a wnosi cos do tematu? oj jacy wy jesteście solidarni........gratulacje.


Gdyby napisał tylko to co "zacytowałeś" [choć i tego warto się nauczyć], to napewno nic by nie wnosił, jest więcej postów nie wnoszących nic do tematu, usuwane są te które już totalnie nic nie wnoszą.
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-02-16, 14:16   

Spokojnie, wiem co to znaczy ....nuczyłem się...Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu... ja wyłączam się z tej dyskusji.Może tak być Panie Moderatorze Maaaaaaaniek?
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-10, 21:51   

Skoro już zaczęliśmy dyskusję w innym temacie, proponuję dokończyć ją tu. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie mam co liczyć na inteligentną i kulturalną wymianę zdań, bo mój poprzedni apel nie poskutkował.


Cytat:
dział ten będzie w najbliższym czasie podzielony. Proszę o zaprzestanie kłótni.

Wytłumacz mi zatem Yasiu, w jaki sposób masz zamiar podzielić dział? Bo nie rozumiem. Coś na kształt tego, co zrobione zostało kiedyś i nie dało żadnego rezultatu?

Ponawiam prośbę o zrobienie czegoś w tej kwestii, bo nowa "metoda" Tadeo na odświeżanie tematu staje się irytująca na równi z tym, co działo się przedtem. I tak samo żałosna, a może nawet jeszcze bardziej... :roll:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-03-10, 21:54   

Będzie podzielony na działy:

Dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe.

Chyba, że macie inną propozycję.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-10, 21:59   

Ale myślisz Yasiu, że to da jakikolwiek pozytywny skutek? Bo wydaje mi sie (nie chcę mówić, że jestem pewna), iż to nie powstrzyma użytkowników, aby wklejać 10 plakatów o takiej samej treści, lecz innym tle.
Moja sugestia - może po prostu jeden temat i blokowanie go, ewentualnie - jak ktoś wcześniej pisał - możliwość jednokrotnego odświeżenia?


Aha - i zapomniałabym - może po 3cim upomnieniu użytkownika o możliwości edycji postów i wiadomości na PW "jak to się robi", nagrodzić go ostrzeżeniem (tak, to jest aluzja)?
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-03-10, 22:11   

a ja mam lepszy plan.

Zróbmy tak jak jest na forum Nysa, każdy kto napisze post a pod nim kolejny to ten drugi jest automatycznie scalany a temat nie jest podnoszony.
Chodzi tutaj głównie o jeden dział, gdyby się dało tak zrobić :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ibiza, kolejny, po, raz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu