Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2011-03-17, 15:43
Ibiza po raz kolejny
Autor Wiadomość
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-14, 20:33   

A może czasem natarczywe odświeżanie tematu należałoby nagrodzić ostrzeżeniem? :roll:
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-02-14, 20:34   

mając na uwadze fakt, iż sam jestem związany z dwoma powstającymi właśnie lokalami, w mojej opinii najlepszym rozwiązaniem byłoby wydzielenie jednego wątku dla dlv np. czy też innego lokalu. Zresztą tak będziemy również postępować, wszelkie promocje i inne informacje będą dostępne tylko w jednym wątku tematu.

po co robić dziesiątki podobnych tematów jak każdy lokal może mieć swój jeden wydzielony...
niedostosowanie się do "regulaminu" ciach na tydzień :) i samo odnalezienie informacji dla użytkowników łatwiejsze zdecydowanie.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-02-14, 20:41   

Mnie dziwi brak imprez w kalendarzu, po co sztucznie podnosic aktualnosc watku, skoro informacja o imprezie moze byc umieszczona w kalendarzu, gdzie wisi sobie caly czas, az do dnia rozpoczecia i jeszcze dluzej?
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-02-14, 20:45   

IMO jest bardzo proste wyjście :)

1). Rozgraniczenie między konta oficjalne i prywatne
2). Info o imprezach w danym dziale mogą zamieszczać tylko konta oficjalne (zgłoszone konta jako oficjalne, moderatorzy forum)
3) wszystkie podbijania są traktowane jako naruszenia regulaminu i nagradzane 48h zakazem pisania ;)
4) konto oficjalne może raz w dniu imprezy przypomnieć we wczesniej założonym temacie że jest taka i taka impreza i ze zaprasza itp.
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-14, 20:53   

KtOŚ napisał/a:
1). Rozgraniczenie między konta oficjalne i prywatne
2). Info o imprezach w danym dziale mogą zamieszczać tylko konta oficjalne (zgłoszone konta jako oficjalne, moderatorzy forum)
3) wszystkie podbijania są traktowane jako naruszenia regulaminu i nagradzane 48h zakazem pisania
4) konto oficjalne może raz w dniu imprezy przypomnieć we wczesniej założonym temacie że jest taka i taka impreza i ze zaprasza itp.


i chyba KtOŚ, podał rozwiązanie problemu ;] jak dla mnie bomba !
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-02-14, 20:59   

Ale przecież info o koncercie może wrzucić ktoś kto nie posiada konta oficjalnego, nie tylko właściciele i moderatorzy to robią.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2011-02-14, 21:19   

no to w dziale aktualne imprezy będą dawane tylko oficjalne ;) .... jak ktoś inny chciał bedzie dać, to wrzuci w aktualnoości i zgłosi post, z prośbą o przeniesienie ;) ewentualnie od punktu 2 do końca wprowadzić ;) i duble do kosza, z tym, ze temat założony przez konto oficjalne zostaje, a wylatuje założony przez normalnego ze scaleniem ;)
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-02-15, 01:49   

Tak to jest jak dzieci zabierają się za poważne tematy /bez względu na wiek/ jesteście bardzo śmieszni, grupa niedowartościowanych osób próbuje walczyc z czymś co jest oczywiste.
Czepiacie się jak ktoś odświeża temat w dziale aktualne imprezy, a milczycie gdy w tym samym dziale grupa osób dyskutuje na temat imprezy /66 osób / na temat ideologi "Nietzsche-koncepcja śmierci Boga-wykład" czy wy jesteście tak prymitywni czy też tak ślepi, czym się różni dyskusja w tym temacie od np. pisania o Ibizie w formie: mamy do zaoferowania drinki .... i tutaj opis, następny wpis - myśle że ten drink jest bardziej alkoholowy od tamtego, następny wpis - a ja uważam że ten drink daje poczucie wilkości itd. Tak według Was dyskusja w temacie Nittzschego jest w porządku.
Czepiajcie się, Nas piszących w sprawie Imprez, wtedy gdy tematy imprez nie będą zagłuszane jakimiś przemyśleniami osób. Według mnie dział imprezy powinie zawierac akualne informacje na temat imprezy, oraz ewntualnie zdjęcia z danej imprezy, oraz ewentualne oceny danej imprezy. Dla innych dyskusji powinien powstac osobny dział - rozmowy o niczym.....
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2011-02-15, 06:33   

tera napisał/a:
Czepiacie się jak ktoś odświeża temat w dziale aktualne imprezy, a milczycie gdy

Czyli tlumaczac na polski "A, bo u Was Murzynow bija!"
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-02-15, 09:53   

tera, skoro piszesz o niedowartościowanych dzieciach to jest mi bardzo przykro.

Naprawdę nie widzisz czym się różni dyskusja od wklejania bezsensownych informacji przez właścicieli klubu?

Pamiętaj Teresko, że te niedowartościowane dzieci są przede wsztstkim grupą wiekową która daje wam zarobić w waszym lokalu.
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2011-02-15, 10:42   

Yasiu, jak dla mnie to forum może nie istniec, więcej nie wypowiem sie tutaj bo widzę , że zaczyna robic się tutaj galimatias, a ja nie potrzebuję antyreklamy, a z tego wynika ,że co niektorzy do tego zmierzają ...A tak na marginesie to u mnie w Tabu jakoś nie widzę , zeby te osoby ktore tu sie wypowiadają bywały i zostawiały kasę jak to ujęłes, wręcz odwrotnie chętnie by mnie w łyżce wody utopiły.. Pozdrawiam i żegnam oraz życzę powodzenia na łamch forum jak również dziękuję za miłą współprace bo była fajna i dośc długa.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-15, 10:48   

Ewentulanie rozmowy o drinkach.. który jaki itd. :roll: można zrozumieć, jednak tutaj został poruszony temat ciągłego odświeżania tematu typu "zapraszamy (...)" ... "to już dziś.." itd itp. Przyznam, że i mnie to irytuje. Jesli mam zamiar się wybrac na jakąś imprezę w dane miejsce to albo sobie zapisuję, jeśli jest to ważne, albo faktycznie - JEDEN wpis W DNIU imrezy (wczesniej wspomniany jako "przypominając"y) jest w porządku. Natomiast notoryczne zapraszanie jest męczące.
Facebook'a ma już prawie każdy :P - więc czemu by tam nie wklejać tych wszystkich zdjęć (które tutaj zajmują np.3-4 posty). Można przecież wybierać 2-3 najlepsze zdjęcie i w jednym poście podsumowującym dane np. karaoke wkleić razem z opisem.
Wszystko jest do zrobienia by miało ręce i nogi (razem)... a nie "osobno".
Pozdrawiam :)

PS. Nie ma to jak zawinąć się na pięcie o 180 stopni :]
Ostatnio zmieniony przez KS 2011-02-15, 10:50, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-15, 12:40   

tera napisał/a:
Yasiu, jak dla mnie to forum może nie istniec


teraz to mnie Teresko rozwalilas :P skoro moze nie istniec to usun konto :) (tzn nie da sie, ale mozna sie nie logowac) :P
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2011-02-15, 12:49   

Tera po raz kolejny pokazuje,że nie ma szacunku do ludzi/ forumowiczów.
Jeżeli ma takie samo podejście do klientów to faktycznie nie ma w Ibizie/ Tabu czego szukać.

tera napisał/a:
Yasiu, jak dla mnie to forum może nie istniec

Tero, jak dla Nas Twoje konto może nie istnieć.

Specjalnych korzyści z Twoich "upierdliwo.natarczywych" postów raczej nikt nie dostrzegł.
Nieraz już obiecywałaś niekorzystanie z forum, jak widać pikuś z tego wyszedł :] .

Być może jesteśmy "niedowartościowanymi dzieciakami", ale po Tobie <choćby ze względu na wiek> wymaga się troszkę innej postawy, zaproponowania kompromisu... po Twoim poście chyba nikt nie będzie miał problemu z określeniem kto jest "niedowartościowany".
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2011-02-15, 12:53, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
colutea 


Wiek: 40
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2011-02-15, 13:01   

Te teksty Tery i całej reszty ferajny wciąż tylko utwierdzają mnie w moim przekonaniu :]
Ostatnio zmieniony przez colutea 2011-02-15, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ibiza, kolejny, po, raz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu