Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Orange - Skarbimierz
Autor Wiadomość
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-14, 15:36   Orange - Skarbimierz

Czy ktokolwiek oprócz mnie ma tak duże problemy z siecią Orange na Skarbimierzu, od kilku tygodni dosłownie zasięgu brak, bądź też zanika w trakcie rozmowy !!

Wczoraj zdenerwowany całą tą sytuacją zadzwoniłem do salonu, poradzono mi napisać pismo z prośbą o zmianę warunków umowy i przedstawieniem całej sytuacji. Nie jestem ponoć jedyny..

Jeśli więc ktoś z Was ma podobne problemy, lepiej chyba było by wystosować pismo wspólne, z zapytaniem co się dzieje i do kiedy będzie się dziać. I jaki sposób rozwiązania tego problemu widzi dostawca usług telekomunikacyjnych.

Jak coś to PW albo ten temat.
0 UP 0 DOWN
 
burozo2 


Wiek: 73
Dołączył: 18 Maj 2008

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2011-01-14, 20:40   

Brak zasięgu sieci Orange na Skarbimierzu/ w blokach/ jest znana nie od kilku tygodni lecz są to już miesiące-kilkanaście !!!!
Kilkakrotnie zgłaszałem do salonu oraz meilem do centrali.W tej ostatniej stwierdzili,że zasięg jest wystarczajacy skoro dodzwonili się do abonenta-zerwanie umowy owszem, ale ze wszystkimi konsekwencjami wynikającymi z umowy.

Zostawię to bez komentarza :!:

Oczywiście można po zakończeniu umowy z tym samym nr. telefonu . przejść np . do Ery ale traci się punkty i możliwości promocji w tzw "propozycji"/oczywiście nie w salonie tylko bezpośrednio u operatora-ceny telefonów przy przedłużaniu umowy są o ok. 100 zł tańsze.
Mam przykład z ostatatnich dwóch tygoni-cena nokii x3-02 w salonie ok 190 zł /Kaufland/ a u operatora bez odliczenia punktów promocyjnych ok 89 Zł.

Pytanie co wybrać ------>-jeżeli większość rozmów to rozmowy domowe-służbowe-biznesowe- to oczywiście ORANGE nie wchodzi w rachubę i trzeba pomimo dopłaty /nie dużej/ zrezygnować z tej sieci. Co jest lepsze Era czy Plus? Nie wiem. Erę znam--- ma b. dobry zasięg i ciekawe telefony-----a b y nie w Kauflandzi/mam b. złe doświadczenia z tym puntem sprzedaży i z tą obsługą.

Moim zdaniem protest nic nie przyniesie- należy zwrócić się do centali Orange z propozycją
budowy masztu popartą podpisami przedsiębiorstw działających na naszym terenie i mieszkańców też>>>>
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2011-01-14, 21:24   

Dokładnie tam są problemy z zasięgiem już długi czas, dziwna sytuacja bo tracą realne pieniądze.
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2011-01-15, 00:13   

Nie tylko Skarbimierz ma ten problem, okoliczne miejscowości tez, sama znam z 20 osób ktore juz odeszło z Orange przez zasięg.. widać nie zależy im na komforcie klientów a moze maja iz az nadto ze nic w tej sprawie nie robią,,
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-01-15, 11:07   

Orange podpisało z erą porozumienie, operatorzy Ci będą korzystać wspólnie ze swoich nadajników. Także problem powinien zniknąć za jakiś czas :)
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-19, 19:11   

tragedia to mało powiedziane, moje zdenerwowanie w dniu dzisiejszym sięgnęło zenitu !!
by nie płacić kosztów rozwiązania umowy poczekam na wygaśnięcie jej - około pół roku może coś się zmieni przez ten czas.

Numer podstawowy przeniosę do Ery zaś na stary abonament wezmę nowy.

W trakcie rozmowy z konsultantem straciłem zasięg :D Oddzwonił lecz nie dane było porozmawiać z racji braku zasięgu. Chwilę potem przyszedł sms dziękujemy za rozmowę.


yasiu może maszty będą i wspólne, ale nadajniki pewnie nie :?
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-01-19, 21:07   

Ja już złożyłem reklamacje i czekam na rozpatrzenie, Zielęcice masakra, z domu nie zadzwonisz z orange, o internecie już nie wspominam ;/
0 UP 0 DOWN
 
borsuk 


Wiek: 45
Dołączył: 30 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-01-23, 08:42   

To już grubo ponad rok temu zasięg wyparował. Na początku zasięg był rewelacja, w bloku działał nawet w pancernej łazience i w toksycznej ubikacji.Pewnego dnia po prostu koniec. zostało mi tylko rozmawianie z głową przy szybie co nie jest przyjemne, a przy niekorzystnych wiatrach nawet balkon nic nie daje. W Biedronce wewnątrz budynku również głucha cisza. Na zewnątrz jeszcze coś tam słychać. Dzwoniłem kilkakrotnie w sprawie reklamacji do centrali, sęk w tym że mają nasze reklamacje głęboko w ... . ostatnia obietnica brzmiała " W PRZYSZŁYM ROKU BLA BLA BLA". Rok się dopiero zaczął, ale nie wierzę.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2011-02-02, 13:23   

Otrzymałem odpowiedź na reklamację jaką złożyłem telefonicznie w biurze obsługi (wkleję jak będę w domu). Niby akceptowałem warunki i nie są w stanie wszędzie mieć zasięgu gdyż występują różne zakłócenia bla bla bla.

Na koniec obniżono mi abonament o 30% na 3 miesiące. Po 3 miesiącach będę reklamował ponownie ;)

Także składajcie reklamacje, czasami się udaje :)
0 UP 0 DOWN
 
lakikol 


Wiek: 46
Dołączył: 19 Gru 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-02, 22:06   

W najbliższym czasie poprawi się odbiór Orange w Skarbimierzu. Za sprawą Cadbury. Z tego co wiem ma stanąć mobilna stacja wzmacniająca sygnał dla tej sieci na terenie Cadbury. Zasięgiem ogarnie również Osiedle. Więc powinno być dobrze tylko trzeba troszkę poczekać.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: orange, skarbimierz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu