Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
DIETETYK
Autor Wiadomość
oławianka 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lut 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-02, 21:15   DIETETYK

Witam serdecznie,

jestem zainteresowana rozpoczęciem działalności na terenie Brzegu, związanej z dietetyką (redukcyjne, w chorobach, w ciąży, ustalanie diety, doradztwo, zaburzenia związane z odżywianiem, diet coaching).
Bardzo proszę o informację na ile Państwa zdaniem na takie usługi jest zapotrzebowanie w Brzegu.

Z góry dziękuję
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2011-02-03, 01:12   

Hej,
usługi które proponujesz są cenne w dzisiejszych czasach, gdyż co raz więcej osób poszukuje pomysłów na zdrowy styl życia. Dlatego też siłownie, aerobiki i inne formy aktywności ruchowej cieszą się powodzeniem. Chociaż prywatne usługi które proponujesz trzymają cenę (pamiętaj że jest jeszcze darmowy internet) to co raz więcej osób decyduje się na jakąś formę treningu dopasowanego do konkretnej osoby.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-03, 08:13   

Ja proponuję wymyśleć dietę dla Popowskiego i Kowalczyka anty-pa-pusiową. Nie jestem tylko pewien, czy jest wystarczające w przypadku chorób psychicznych :(
0 UP 0 DOWN
 
oławianka 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lut 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-03, 23:44   

Trifonas dziękuję za odpowiedź. Zdaję sobie sprawę że w dzisiejszych czasach internet zapewnia szybki i tani dostęp do wiedzy. Pytanie tylko czy osoby które cenią jakość usług, indywidualne podejście, potrzebują dokładnej analizy swojej sytuacji otrzymają odpowiednią pomoc. Problemy zdrowotne, związane również z żywieniem są bardziej złożone. Otrzymanie gotowej rozpiski diety na dłuższy czas nie wiele pomoże.
W kwestii finansowej na pewno można dyskutować, przeliczać natomiast mając bliższy kontakt z branżą farmaceutyczną wyraźnie widzę jak ludzie wydają mnóstwo pieniędzy na różne specyfiki, zapewniające szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów. Mam nadzieję że dzięki współpracy z dietetykiem ludzie zaufają bardziej swojemu organizmowi niż reklamie....
0 UP 0 DOWN
 
mysza 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-04, 07:18   

Witam nie wiem czy wiesz o tym że w Brzegu są dwie dietetyczki, więc nie wiem czy będziesz miała chętne osoby, ale zawsze możesz spróbować, wydaje mi się że dużo zależy od cen jakie zaproponujesz
Ostatnio zmieniony przez mysza 2011-02-04, 07:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
oławianka 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lut 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-04, 19:01   

Mysza możesz mi przybliżyć jak wygląda oferta dietetyczek o których piszesz, to są prywatne usługi czy profesjonalne gabinety, wiesz może jaki jest koszt usług?
dziękuję za pomoc
0 UP 0 DOWN
 
mysza 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-02-04, 21:01   

Odezwij sie na gg 13555196 to popiszemy pozdawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dietetyk


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu