Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Biagi
Autor Wiadomość
SparrowPL 


Wiek: 53
Dołączył: 26 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-01-18, 00:29   Biagi

Oglądając ostatnio oferty sklepów internetowych związanych z biżuterią, znalazłem bardzo atrakcyjną ofertę firmy Biagi na ich stronie www.niebieski-koralik.pl. Jakość materiału można porównać do takich znanych marek jak Apart, Pandora.
Zaś ceny są na tyle przystępne, że na ich biżuterię stać praktycznie każdego. Oczywiście jak przeglądałem ich ofertę to moja dziewczyna rzuciła mi się na szyję i słyszałem tylko „ Łukasz kupisz dla mnie koraliki srebrne z cyrkoniami. Tak Cię bardzo proszę. O takich właśnie zawsze marzyłam.”. I co ja „biedny robaczek” miałem zrobić. Zamówiłem i dałem jej w prezencie z okazji imienin które miała 3 dni później.
Jak już te koraliki otrzymała to była tak w wniebowzięta, że sam byłem w szoku.
Oczywiście zdążyła już przeczytać o nowej promocji marki Biagi, która brzmi „
Pierwszą są „bransoletki walentynkowe” składające się z naszych najpiękniejszych koralików w kilku zestawach kolorystycznych. Bransoletki są wyjątkowo urocze, a dodatkowo kupując je w zestawie możesz zaoszczędzić do 132 zł.! Drugą propozycją są charmsy Carlo Biagi w kształcie serc i łączniki Biagi. Kupując zawieszkę serce z łącznikiem Biagi możesz wydać do 49 zł mniej!
Żeby sprawić Ci wyjątkową przyjemność, a także bliskim Ci osobom dodatkowo wszystkie koraliki srebrne z cyrkoniami tylko do 14 lutego będą 15% tańsze. Możesz kupić co tylko zechcesz nie tylko z symbolem serca ”

W sumie to jest dobry pomysł. Zaoszczędzę czas na szukanie prezentu dla niej na walentynki a dodatkowo sprawię jej największą radość. Jak na razie Koraliki marki Biagi spisują się bardzo dobrze bo nie odłożyła ich w „kąt” lub do swojego pudełeczka tylko nosi je bardzo często ze sobą. Prezent trafiony w 100% :P w sumie sama wybrała
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: biagi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu