Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: KtOŚ
2011-01-30, 23:09
Upadek Małysza - teoria zamchu!
Autor Wiadomość
barmanik 


Wiek: 49
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 1624 / UP 147


Skąd: OB/GSL

Wysłany: 2011-01-28, 07:32   Upadek Małysza - teoria zamchu!

1. Pijany Kruczek kazał Małyszowi lądować w tych warunkach.
2. W 10 sekundzie słychać strzały.
3. "Ten skok w tych warunkach w ogóle nie powinien się odbyć " - mówi specjalista z miesięcznika "Narciarska Polska".
4. Były skoczek narciarski... Robert Mateja twierdzi, że Małysz popełnił szereg błędów , m.in. nie kwitował poleceń Tepesa z wieży..
5. Winę Małysza potwierdza też raport Międzypaństwowego Komitetu Narciarskiego.
6. Apoloniusz Tajner twierdzi jednak, że raport jest niekompletny, bo nie uwzględnia błędów Waltera Hofera.
7. Tymczasem pełnomocnik Izabeli Małysz w wywiadzie dla radia Ślinotok FM mówi, że "nie można wykluczyć hipotezy zamachu ekip austriackiej i szwajcarskiej"
8. Do dnia dzisiejszego polscy skoczkowie zawsze tak lądowali na Wielkiej Krokwi. Trwa badanie czy dotychczasowe procedury były skuteczne i czy zostały zastosowane tym razem.
9. Tepes odradzał lądowanie w Zakopanem. Proponował wykonanie manewru na alternatywnej skoczni w Wiśle.
10. Całą winę za upadek ponosi kontroler wieży lotów, który nie poinformował Małysza o odchyleniu od toru lądowania
11. Niektórzy komentatorzy nie wykluczają bezpardonowego zamachu na lot Adama Małysza.
12. Przed Małyszem próbował lądować przedskoczek ale ze względu na mgłę odszedł na skocznię zapasową .
13. Po dramatycznych i niecenzuralnych wypowiedziach Hoffera i Tepesa można wnioskować , jak bardzo napięta atmosfera panowała na wieży.
14. Przed Małyszem wylądował szczęśliwie Żyła, jednak jak się później okazało podchodził do lądowania bez zgody wieży. Zostaną wyciągnięte wobec niego surowe konsekwencje
15. Fani Małysza zapowiedzieli postawienie krzyża w miejscu katastrofy.
16. Adam Małysz w chwili upadku miał 33 lata i wylatanych 5384 godzin.
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-01-28, 11:27   

osobiscie wcale nie rozbawilo mnie to... raczej zazenowalo. mimo wszystko, ze mam na temat politykow wlasne zdanie- tam zgineli ludzie.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2011-01-28, 12:42   

Nie chodzi o tych, którzy zginęli, ale o tych, co żywią się trupami.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-28, 13:04   

Dziennikarze, reporterzy, felietoniści - media. Piękne przełożenie kreowania świata przez różne Panoramy. Gorzki humor, ale jakże trafnie obrazujący machinę napędzającą spiralę agresji i nienawiści...
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-01-29, 01:32   

Żałosne do granic możliwości. Nie wiem, co w tym zabawnego i jakie POczucie humoru trzeba mieć, aby czuć się tym rozbawionym, a co więcej, aby wymyślić takie coś. Toż to godzi nie tylko w wiadomą sytuację, ale też w samą osobę Małysza. Żenada w najczystszej postaci.
0 UP 0 DOWN
 
Barton Fink 



Wiek: 113
Dołączył: 24 Sty 2009

UP 22 / UP 9



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-29, 06:23   

Marcim B. napisał/a:
Nie chodzi o tych, którzy zginęli, ale o tych, co żywią się trupami.
Jakże trafnie ujęte, popieram w 100%.
0 UP 0 DOWN
 
Barton Fink 



Wiek: 113
Dołączył: 24 Sty 2009

UP 22 / UP 9



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-29, 06:48   

sachmet napisał/a:
tam zgineli ludzie.
tam też zginęli LUDZIE !!! Do dziś część z ich rodzin czeka na odszkodowania... jednak nie wałkowali tego tematu dzień w dzień we wszyskich mediach przez ponad 8 miesięcy.
28 stycznia minęła piąta rocznica największej katastrofy budowlanej w historii Polski. Zginęło 65 osób, ponad 140 zostało rannych.

Więcej... http://katowice.gazeta.pl...l#ixzz1COrjx7gP
Ostatnio zmieniony przez Barton Fink 2011-01-29, 06:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-30, 09:39   

chmurkolistna napisał/a:
Żałosne do granic możliwości. Nie wiem, co w tym zabawnego i jakie POczucie humoru trzeba mieć, aby czuć się tym rozbawionym, a co więcej, aby wymyślić takie coś. Toż to godzi nie tylko w wiadomą sytuację, ale też w samą osobę Małysza. Żenada w najczystszej postaci.


a mnie to rozbawiło :lol:

Macierewicz chciał pobrać śnieg do analizy jednak obce służby mu na to nie pozwoliły.
"Czyż to nie dziwne, że śnieg topi się w plusowej temperaturze?" - pyta

hhaahaa :lol:
Ostatnio zmieniony przez krt 2011-01-30, 10:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-01-30, 15:18   

krt napisał/a:
a mnie to rozbawiło :lol:

To już sprawa Twojego poczucia co jest "smaczne", a co "niesmaczne", mego zdania to nie zmienia.

Poza tym Twój żart również mało śmieszny. Może na drugi raz wymyśl coś bardziej kreatywnego.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-30, 18:25   

chmurkolistna napisał/a:
krt napisał/a:
a mnie to rozbawiło :lol:

To już sprawa Twojego poczucia co jest "smaczne", a co "niesmaczne", mego zdania to nie zmienia.

Poza tym Twój żart również mało śmieszny. Może na drugi raz wymyśl coś bardziej kreatywnego.


:) zaskocz może i mnie jakimś wybornym żartem, będę wiedział co jest śmieszne a co nie

Dla mnie osobiście ci co zginęli w Smoleńsku mam gdzieś, tak samo jak oni mnie za życia, pojechali za moje pieniądze z podatków i spadli, ups teraz wąchają kwiatki od spodu ot życie

jakoś nie słyszę o rentach specjalnych dla dzieci, ludzi ginących codziennie na polskich drogach, więc cytując byłego premiera Cimoszewicza "Każdy powinien się ubezpieczać" a nie obciążać skarb państwa pieniędzmi które de facto należą do nas wszystkich. :)

Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-01-30, 19:02   

krt napisał/a:
:) zaskocz może i mnie jakimś wybornym żartem, będę wiedział co jest śmieszne a co nie

A co to, ja tu jestem facetem, aby się silić na błyskotliwość? Wymyślanie żartów to wasz (męski) sport.

krt napisał/a:
Dla mnie osobiście ci co zginęli w Smoleńsku mam gdzieś, tak samo jak oni mnie za życia,

W takim razie tak samo gdzieś masz tych, co zginęli w Katyniu, Oświęcimiu, z rąk UPA itd. Zasadniczo bez komentarza, bo ręce opadają.

Zatem:
krt napisał/a:

jakoś nie słyszę o rentach specjalnych dla dzieci, ludzi ginących codziennie na polskich drogach,

Przepraszam - a co te dzieci Cię obchodzą? Przecież i Ci ludzie i owe dzieci mieli Cię gdzieś za życia. Przepraszam - to nie moja opinia - idę tylko Twoim tokiem myślenia i Twoją retoryką.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-01-30, 19:07, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-30, 19:43   

chmurkolistna napisał/a:
krt napisał/a:
:) zaskocz może i mnie jakimś wybornym żartem, będę wiedział co jest śmieszne a co nie

A co to, ja tu jestem facetem, aby się silić na błyskotliwość? Wymyślanie żartów to wasz (męski) sport.

krt napisał/a:
Dla mnie osobiście ci co zginęli w Smoleńsku mam gdzieś, tak samo jak oni mnie za życia,

W takim razie tak samo gdzieś masz tych, co zginęli w Katyniu, Oświęcimiu, z rąk UPA itd. Zasadniczo bez komentarza, bo ręce opadają.

Zatem:
krt napisał/a:

jakoś nie słyszę o rentach specjalnych dla dzieci, ludzi ginących codziennie na polskich drogach,

Przepraszam - a co te dzieci Cię obchodzą? Przecież i Ci ludzie i owe dzieci mieli Cię gdzieś za życia. Przepraszam - to nie moja opinia - idę tylko Twoim tokiem myślenia i Twoją retoryką.


wypadki były i będą, sam miałem wypadek, skutkiem czego wylądowałem na 8 miesięcy w szpitalu i kogo to obchodziło? gdybym nie był ubezpieczony to nie byłoby mnie stać na leki, rehabilitacje i podołanie kosztom życia. Dlatego mam głęboko w Doopie polityków poległych hehehe w Smoleńsku :lol: a tak nawiasem co za idiota wymyślił że oni polegli co oni na wojnę sie wybrali??
Chmurkolistna niezły wywód socjotechniczny od razu porównanie do Upa i Katynia myślałem ze stać cie na więcej :( takie bajki opowiedz frajerom które wszystko łykają, zwłaszcza te bzdury co im media wciskają.
rzygam już tym Smoleńskiem, z początku czułem żal, teraz zamienione to zostało w śmieszność a sądząc po nastrojach po ujawnieniu informacji o braku odszkodowań dla "zwykłych" ludzi którzy nie mieli tyle szczęścia i nie byli politykami, przykład hala w Katowicach 5 lat minęło i co?? i nic, państwo/politycy maja to w doopie dlatego ja mam tez poległych polityków w doopie
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2011-01-30, 20:02   

krt napisał/a:
Chmurkolistna niezły wywód socjotechniczny od razu porównanie do Upa i Katynia myślałem ze stać cie na więcej :( takie bajki opowiedz frajerom które wszystko łykają, zwłaszcza te bzdury co im media wciskają.

Uwierz mi - stać mnie na dużo, dużo więcej (i to nie tylko o ten post chodzi tylko tak forumowo - ogólnie) tyle, że po owym "więcej" zostałabym zesłana na dożywotnią banicję.

Wiesz co krt - wszyscy wokół są winni spotykającym Cię i dziejącym się nieszczęściom tylko Ty jesteś idealny - na takiego przynajmniej się tu kreujesz. Mnie też życie nie pieściło i nie pieści - bywało rożnie, lądowało się w szpitalu nie raz i nie dwa, ale nie kwękam o tym, bo nie ma sensu użalać się i rozpamiętywać.

Powoli robi się :offtopic:
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2011-01-30, 20:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-30, 20:19   

krt napisał/a:
sam miałem wypadek

Samochodowy? jeśli tak to był z Twojej winy sądząc po kontekście, wiec od kogo oczekujesz, ze pomoże za free??

krt napisał/a:
Dla mnie osobiście ci co zginęli w Smoleńsku mam gdzieś, tak samo jak oni mnie za życia, pojechali za moje pieniądze z podatków i spadli, ups teraz wąchają kwiatki od spodu ot życie

jakoś nie słyszę o rentach specjalnych dla dzieci, ludzi ginących codziennie na polskich drogach, więc cytując byłego premiera Cimoszewicza "Każdy powinien się ubezpieczać" a nie obciążać skarb państwa pieniędzmi które de facto należą do nas wszystkich.

wg mnie skandaliczna wypowiedź... ale zostawmy to, nie bedę polemizował.
a co do odszkodowań:
"Maj zaznaczył, że można uznać, iż przynajmniej część osób, które leciały do Katynia była w tym czasie w pracy - pełniła obowiązki reprezentacyjne stanowiące część ich obowiązków służbowych. Ich rodziny mogą zatem dochodzić od pracodawców ofiar odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy - dodał"
i wiele innych cytatów, że moga ubiegac się o odszkodowania.
0 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-30, 20:26   

chmurkolistna napisał/a:
Uwierz mi - stać mnie na dużo, dużo więcej (i to nie tylko o ten post chodzi tylko tak forumowo - ogólnie) tyle, że po owym "więcej" zostałabym zesłana na dożywotnią banicję.

Wiesz co krt - wszyscy wokół są winni spotykającym Cię i dziejącym się nieszczęściom tylko Ty jesteś idealny - na takiego przynajmniej się tu kreujesz. Mnie też życie nie pieściło i nie pieści - bywało rożnie, lądowało się w szpitalu nie raz i nie dwa, ale nie kwękam o tym, bo nie ma sensu użalać się i rozpamiętywać.

Powoli robi się :offtopic:


nawet nie śmiem sie porównywać z Tobą, gdyż z polskiego zawsze byłem noga :)

W którym miejscu się użalam nad sobą?? miałem wypadek byłem ubezpieczony, przeżyłem i super mogę żyć i funkcjonować dalej, więc gdzie widzisz użalanie się??
ja po prostu mam dość tego żeby karzełek oskarżał prezydenta że jest winny zabicia trzech partyjniaków z PISu - jak tak można?? bo braciszek mu zginął?? jak można oskarżać wszystkich dookoła i być przy tym bezkarny?? jak można tak dzielić społeczeństwo ?? jak można występować w radiu , które propaguje antysemityzm -tu ci ręce nie opadają??

Politycy sami chcieli lecieć do Smoleńska i mieli pecha, jak byli dobrymi katolikami to trafili do Nieba :lol:
Ostatnio zmieniony przez krt 2011-01-30, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: malysza, teoria, upadek, zamchu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu