Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Użytkownik Marek Kajdas

Moim zdaniem Marek Kajdas jest
Agitatorem
13%
 13%  [ 8 ]
Spemerem
6%
 6%  [ 4 ]
Spoko go¶ciem
8%
 8%  [ 5 ]
Wzorcem do na¶ladowania
3%
 3%  [ 2 ]
Go¶ciem nie maj±cym pojęcia o naszym mie¶cie
24%
 24%  [ 14 ]
Obcym - przybyszem z innej planety
15%
 15%  [ 9 ]
Upierdliwym wszędobylskim
27%
 27%  [ 16 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 58

Autor Wiadomość
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-07-13, 23:44   Użytkownik Marek Kajdas

Wzorem propozycji nowego uzytkownika Mareka Kajdasa
stwórzmy cos w rodzaju osądu użytkownika.

Co więcej pozwoliłem sobie na ankiete w której możecie zagłosować.

Szkoda że nie można zrobić drugiej, ale proponuję zgadywankę :
"Ile czasu zamie Marekowi Kajdasowi by dokonac przynajmniej po jednym wpisie w każdym temacie?"

Zdadywanka nr 2
"Po ilu dniach Marek Kajdas znudzi się naszym forum?"

---
Może to i niehumanitarne, ale odbieram Mareka Kajdasa jako namolnego użytkownika forum.

Skoro to Hyde Park, to mam prawo do takiej oceny.

--
P.S. Dodałem jeszcze jedną opcję do ankiety (no prośbe kilku osób)


--
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-07-14, 00:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-14, 00:36   

Zostałem de facto wyproszony z forum.

Proszę skasować wszystkie moje posty i żegnam.

alferx nie znasz się na ludziach, ożywiłem to forum, a tak mi odpłacasz...

Ech...
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-14, 01:17   

Marek Kajdas napisał/a:
Zostałem de facto wyproszony z forum.

Nie zostałes wyproszony, ale osadzony. Zresztą sam zaproponowałeś coś takiego w jednym ze swoich postów. Nagle czyjesz się urażony że oberwałes własną bronią która stworzyłeś. "Kto z mieczem wojuje od miecza ginie". Poza tym są opcje w ankiecie popierające Twoją osobę, zatem zakładam że i ja moge się mylić we własnym osądzie.

Jak już Tobie pisałem. Nie wiesz jak się w tym mieście żyje i dajesz "dobre rady" na odległość. Nie znasz podstawowych pojąć charakterystycznych dla tego miasta ale wszędzie zabierasz głos. Boguś Linda by powiedział : "Co Ty Marku wiesz o Brzegu?"

Marek Kajdas napisał/a:
ożywiłem to forum, a tak mi odpłacasz...

Ożywiłem? Napisałeś 100 postów w ciągu 40 godzin. Jak dla mnie zmuliłeś wielu użytkowników swoimi wypowiedziami.

Marek Kajdas napisał/a:
Proszę skasować wszystkie moje posty

Posty nie zostaną wykasowane, bo pomimo krytyki z mojej strony jest kilka wartościowych dla forum i Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-07-14, 01:20   

sorry moze nie o to chodzilo afleksowi ,ale na moj punt widzenia piszesz na wszystkie tematy jakie sa na forum ,nie wazne ze polowy nieczytalem bo sie mi nichce ale jakos dziwnie jest ze piszesz w ciagu dnia 57 postow......i oceniasz to jako ozywienie forum :P dlamnie to dziwne :P
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-14, 01:42   

Marku - to prawda. Po prostu pobiłeś nawet takiego oszołoma jak mnie. I to nie o jakieś dziesiąte setne części sekundy. Po prostu nikt nie jest w stanie nadążyć za Tobą... pomimo najszczerszych chęci. Przeżywasz pewnikiem fascynację tym Forum i widzisz masę drzemiącej w ludziach energii. Bo tak zapewne jest. Ale proszę - nie traktuj wszystkiego i wszystkich protekcjonalnie. Tutaj większość ludzi wbrew pozorom myśli logicznie i perspektywicznie. Jednym z owoców perspektywicznego myślenia jest np.... chowanie głowy w piasek. Nie wychylanie się. Owocem perspektywicznego myślenia, a raczej owocem wieloletniej pracy róznych urzędów i siłą rzeczy stojących za nimi ludzi jest apatia, zniechęcenie. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Część luidzi pracuje, działa. Większość robi to... dla rodziny, dla siebie, co też nie jest dziwne. Każdy dokonuje jakiś wyborów, myślę, że nie tylko tutaj w Brzegu, ale wszędzie.
A zresztą większość użytkowników to młodzież - pomyśl, jak się mają czuć, jak takie dwa pierdziele jak Ty czy np ja zaczynają dyrygować, mówić o misji, deklarować bliżej nie określoną pomoc... nie wiadomo do końca w czym.
Alfer ma rację - bardzo dużo mądrych rzeczy napisałeś, ale nie wszystko niestety.
Po prostu pojawiasz się nagle jak przybysz z innej planety i zaczynasz mentorować. Kim jesteś? Dokąd zmierzasz? Spoko - powoli. Poczytaj. Poobserwuj. Nie wszystko to co pisze jest tym, na co wygląda. Gdyby tak na podstawie roczników "Trybuny Ludu" próbować nakreślić historię Polski Ludowej i na tej bazie uczyć nowe pokolenia, to by się okazało, że żyliśmy w czasach hossy i w kraju mlekiem, miodem i dobrobytem płynącym. Dopiero wydarzenia związane z Solidarnością i przełomem zmieniły to wszytko na to, co nas otacza.
Wyluzuj - jesteś ok, ale po prostu poniosło Cię. Stałeś się męczący, pewnikiem tak jak ja na początku - tyle fajnych postów i tematów - aż się nie można było oderwać od kompa.
Ale ja jestem swój "waryat". Ty niestety jeszcze nie. Próbujesz mnie zdetornizować :wink: - sorki - to moje skrzydło wariatkowa :) :wink: . Jesteś gościem, chociaż dalej pełnoprawnym użytkownikiem /chyba tak jest w chwili, kiedy to piszę/.



Bądź Pozdrowiony Wizjonerze i Misjonarzu, bywaj tymczasem i niech Aniołowie Dobrego Snu dadzą Ci odetchnąć. Udaj się w objęcia Morfeusza, jako i ja to uczynię niebawem, wzorem innych użytkowników.

OSZOŁOMY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ !!!! :wink:
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-07-14, 01:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-14, 01:58   

alferx napisał/a:
Boguś Linda by powiedział : "Co Ty Marku wiesz o Brzegu?"


Po czym pewnikiem by dodał: "To jest WOJNA ! Musicie ZABIJAĆ !!!" ;) ... tak mi się przypomniało - taki tam cytat z "Demonów Wojny" :) .

Dobranoc Państwu
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-14, 06:21   

Marek Kajdas napisał/a:
ożywiłem to forum, a tak mi odpłacasz...


że co :?:
nabijając 50 postów w ciągu jednego dnia i nie wiedząc nic o naszym miescie, tylko tyle co z brzeg.pl
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-07-14, 09:25   

Wejście Marek Kajdas, miałeś efektowne. Na dzień dobry kilka interesujących myśli i propozycji. Czytając twoje posty dalej można odnieść mieszane uczucia. Nikt nie lubi gdy się go poucza i to w taki sposób. Zmęczyłeś chyba nas ( a na pewno mnie ) swoim niepoprawnym optymizmem ( a gdzie miejsce na realizm? ). Twoje poglądy są jak na mój gust zbyt radykalne. Nie potrzeba nam rewolucji, nam potrzebna jest rzetelna praca od podstaw. Życzę Ci realizacji wartościowych projektów. Pozdrowienia
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-07-14, 09:29   

ktos czytal te wszystkie posty? ja nawet jedego nie moglem skonzczyc :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-07-14, 09:38   

Ja trochę przeczytałem, chociaż te teksty o syjonistach od razu mnie zmęczyły. Potem już nie brnąłem - połykałem akapity wyławiając jedynie sens, a potem trochę się wystraszyłem i zakończyłem dyskusję, bo za daleko to wszystko moim zdaniem zaszło. Jakkolwiek gdzieś w tym wszystkim jest jakiśa sens, chociaż pisanie o tym co trzeba, czyli pomnażanie wypowiedzi o "knajpach", "ngo'o"sach, ożywieniu społeczności etc potrafi znudzić. Z drugiej strony niestety trzeba powtarzać, bo na tym polega przekonywanie. Ale chyba nie w ten sposób. Po prostu jak na jeden raz było tego za dużo.

Pozdro
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-07-14, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-14, 13:47   

Ja Marka Kajdasa postrzegam tak:
"Nie ważne co by mówili byleby o mnie mówili"
lub
troll


tyle
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-14, 19:08   

Wedlug mnie taki temat nie powinien zostac stworzony, przez to wiele ludzi moze, ale nie musi. myslec o nas jako, ze nie jestesmy tolerancyjni i nie przyjmujemy tutaj obcych ludzi. Przeciez te forum ma za zadanie zapraszac ludzi do Brzegu jak i poprawic wizerunek naszego miasta.

No, ale niestety z parymi faktami sie zgodze co do Marka. Wlasciwie ja mu napisalem to w PW.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-14, 19:39   

steve, Marek poprostu jest "Gościem nie mającym pojęcia o naszym mieście".
A zabiera głos jak by wiedział lepiej jak My, a przecież My lepiej wiemy co sie dzieje w naszym miescie i co powoduje jakie ono jest.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-14, 19:42   

Devon napisał/a:
steve, Marek poprostu jest "Gościem nie mającym pojęcia o naszym mieście".
A zabiera głos jak by wiedział lepiej jak My, a przecież My lepiej wiemy co sie dzieje w naszym miescie i co powoduje jakie ono jest.


nie musisz mi tego mówic, ja to wiem... sam mu napisalem wczesniej PW zeby sie tak nie wychylal...
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-14, 21:01   

steve napisał/a:
Wedlug mnie taki temat nie powinien zostac stworzony, przez to wiele ludzi moze, ale nie musi. myslec o nas jako, ze nie jestesmy tolerancyjni i nie przyjmujemy tutaj obcych ludzi.


Też jestem tego zdania i uważam, że teraz po opanowaniu sytuacji temat nadaje się do kosza.

Steve uwierz mi, ze próbowałem w kulturalny sposób wyjaśnić Markowi że zagalopował się w swych ideologiach. Ale nawet tego albo nie czytał albo sobie z tego nic nie robił.

Niestety swego czasu czyjeś pisanie bez opamiętania wyprowadziło z równowagi kilka osób i zakończyło się niestety z niekorzyścią dla forum. Za co i mi się oberwało od Ciebie i teraz chyba rozumiem, bo wtedy nie zainterweniowałem i sam nie powstrzymałem tej osoby.
Nie chcąc doprowadzić do tego samego wybrałem gorsze zło - być bardziej ordynarnym od Marka i wykorzystałem jego bron a mianowicie :

Marek Kajdas napisał/a:
Dlatego dobra jest kolegialna moderacja, INKWIZYCJA, wtedy dany "bandyta" może dyskutować z sądem "kapturowym", odwołania itd. Admin będzie "niewinny". Ludzie nie mogą łamać prawa polskiego i ordynarnie netykiety, co innego drobnostki, co innego ostre wejścia. Myślę że warto dyskutować o ... stylu dyskutowania. Forum powinno być skupiskiem dość przyjaznych sobie ludzi, to klub, umowa że będziemy do siebie wporzo.

Z jego postu http://www.forumbrzeg.pl/...ic.php?p=33452.
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-07-14, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kajdas, marek, uzytkownik


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu