Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
A inne gminy w powiecie mają swoje fora?
Autor Wiadomość
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-07-14, 11:04   

warlike napisał/a:
gosiaczek86 napisał/a:
warlike, po czesci masz i racje :) powiat to gminy a Brzeg jest i miastem gminnym mi powiatowym :)


mam 100% rację jaka jest gmina Brzeska?? nie ma kiedyś była teraz to jest gmina Skarbimierz a Brzeg pozostał miastem powiatowym........więc nie ma gminy Brzeg jest powiat który skupia wszystkie gminy w okolicy tak samo jak to forum skupia ludzi z tych gmin i miasta Brzeg......


ps.....jaki ja jestem dobry je he je :-P :-P
_________________


Coś Ci się warlike, chyba pomyliło. Brzeg jako miasto jest postawową jednostką samorządu terytorialnego (czyli równorzędny gminie ) jest również siedzibą powiatu Brzeskiego. Brzeg jest zarówno Gminą (miastem) Brzeg i Powiatem Brzeg. I w tej kwestii to gosiaczek86 ma rację.
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-14, 11:54   

nieeeeeeeeee gmina skupia wioski powiat skupia gminy......przy drogach są znaki informujące powiat Brzeg gmina np. Skarbimierz nie spotkałem się ze znakiem powiat Brzeg gmina Brzeg :-P
kiedyś była gmina Brzeg ale już nie ma wiec Brzeg nie jest gminą tylko powiatem jednostką większą od gminy
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-07-14, 12:03   

Jesteś niestety w błędzie i na dodatek upierasz się choć nie masz racji. Poczytaj ustawę samorządową. Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-07-14, 12:40   

warlike, nie ma nigdzie napisane .. ale jest tzw "gmina Miasto Brzeg" juz po tym jak pawlow i reszta wiosek odlaczyla sie od Brzegu, sa gminy wiejskie i miejskie do miejskiej wlasnie zalicza sie Brzeg :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-07-14, 13:02   

ok przyznaje sie mój błąd.....wydawało mi się że po odłączeniu się wiosek miastu pozostał status powiatu........
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-14, 16:08   

Witaj Gość! <-- (you)

Marek Kajdas napisał/a:
A inne gminy w powiecie mają swoje fora?
Na bazie tych tych ludzi można organizować POWIATOWE zloty, SEJMIKI. Szukam polskich powiatów, którym udało się zintegrować.
To jeszcze nie integracja a statystyka niestety. Na prawie 1000 zarejestrowanych osób ponad połowa nic nie napisała, a z drugiej połowy faktycznie aktywnych jest najwyżej 20%. Ale na początek i to dobre. Miejmy nadzieję, że ze wzrostem ilości tematów i konstruktywnych głosów w dyskusji zainteresowanie forum znacznie wzrośnie. I do Yasia. Napisałeś w pewnym miejscu, że zapytania i problemy będziesz osobiście przedstawiał władzom powiatu. Moim zdaniem poczekajmy, aż masa krytyczna opinii ujemnych przekroczy minimum zmuszające te władze do reakcji. Oni z pewnością wiedzą o forum i w miarę wzrostu opinii negatywnych o sobie sami zaczną je analizować, a jakie wnioski wyciągną to inna sprawa. Najważniejsze aby minęło im samozadowolenie.
Ostatnio zmieniony przez Devon 2006-08-14, 16:57, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-08-14, 16:34   

Dlatego cieszy mnie że na forum zaczynają pisać też ludzie w wyższym wieku niż ja ( aby nie napisać starszych :wink: )

Urzędnicy czytają forum i to wiem szkoda że tylko czytają.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fora, gminy, inne, maja, powiecie, swoje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu