Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
APEL DO MIESZKAŃCÓW BRZEGU
Autor Wiadomość
k.puszczewicz 


Wiek: 66
Dołączył: 16 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-17, 08:59   APEL DO MIESZKAŃCÓW BRZEGU

Apel do Mieszkańców Brzegu

Szanowni Mieszkańcy

Proszę o liczny udział w wyborach samorządowych. Zależy od tego przyszłość naszego miasta. W kampanii wyborczej spotykałem się z mieszkańcami Brzegu, uważnie wsłuchiwałem się w ich głosy i opinie.

Chcę podzielić się z Państwem, jakie sprawy w większości poruszaliście. Prócz remontu ulic, rewitalizacji starówki, potrzeby zapewnienia opieki dzieciom w przedszkolach i żłobku,
zabezpieczenia przeciwpowodziowego czy też nieudanej inwestycji stadionu - uznaliście Państwo również za jedną z najważniejszych spraw zwykłą uczciwość ze strony włodarzy miasta, a także potrzebę szacunku dla mieszkańców Brzegu i zaopiekowania się słabszymi, mówienia prawdy o stanie i kondycji naszego miasta, rzetelnego gospodarowania majątkiem gminy oraz poszanowania dla codziennej ludzkiej pracy.

Jestem przekonany, że pomimo przyjęcia przez obecnego burmistrza strategii zniszczenia poszczególnych jego kontrkandydatów przez podległą mu gazetę, wzięcia przez jego redaktorów na siebie roli straceńców w bezwzględnej służbie obecnego burmistrza – to potraficie Państwo odróżnić dobro od zła, prywatę, sieć nieformalnych powiązań towarzysko biznesowych o charakterze korupcyjnym od normalnej chęci pracy dla miasta i mieszkańców.
Dziś w gazecie utrzymywanej z pieniędzy budżetowych autorzy łamią standardy dziennikarstwa, a opinię publiczną wprowadzają w błąd. Dla nich nie ma najmniejszego znaczenia co będzie na drugi dzień, bez względu na konsekwencję, łącznie z ogłoszeniem upadłości gazety za olbrzymie długi – byle doprowadzić do zwycięstwa swojego patrona.

Jego felietoniści – dziś kandydaci na radnych dla obrony całego układu wystartują w najbliższych wyborach z ramienia SLD – szyldu, spod którego niektórzy ich koledzy samorządowcy odbywają jeszcze wyroki za korupcję.

Drodzy Państwo

Nawet za ostatnie publikacje związane z moją osobą i osobą Prezydenta RP nie zasługują na poważne traktowanie, bowiem właściciel gazety w bezmózgowym wyrazie twarzy fotografuje się jako przestępca i wyświetla na brzeskich telebimach, a w pijackim amoku demoralizuje młodzież śpiąc na miejskiej ławce – to o czym właściwie mówimy?
Kim Ci ludzie są – co sobą reprezentują, co w życiu osiągnęli?
Tworzenie takiej atmosfery i aury w naszym mieście – ja również uważam, za jedną z najgorszych rzeczy. Świadczy to jedynie o braku umiejętności komunikowania się z mieszkańcami i arogancji władzy.

Obarczanie mieszkańców, radnych i swoich pracowników winą za własne porażki jest najgorszą przywarą burmistrza. Za błędy podwładnych zawsze powinien odpowiadać szef!

Oni pokazali już na co ich stać przez ostatnie lata. Jak dziś miasto wygląda – także wszyscy widzą. Przełomu można było się spodziewać 4 lata temu – dziś można domniemywać, że trzecia kadencja tego samego burmistrza może tylko kryzys pogłębić.

Kandydując na urząd burmistrza zrobię wszystko, by miasto uczynić bardziej przyjaznym, rozwijającym się i budującym.

Dlatego też jeszcze raz proszę o oddanie głosu na kandydatów Platformy Obywatelskiej.

Z poważaniem
Krzysztof Puszczewicz
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2010-11-17, 09:23   

Bardzo jest ciekawe co Pan pisze Panie Krzysztofie. Ja mam pytanie gdyż wielokrotnie w pana wypowiedziach czytałem, na temat Pańskich zamiarów co do miasta Brzeg. Ale do czego zmierzam ? Otóż wspominał Pan o przeanalizowaniu wszystkich spółek miejskich oraz kompetencjach osób nimi zarządzających nie wspominając o urzędzie miasta. Wiadomo do czego to zmierza, niektórzy (myślę że większość) będzie musiała odejść z ciepłych posadek tak tak Panowie i Panie "Czas opuścić ciepły kur.. dołek i wziąć sprawy w swoje ręce" - (Chłopaki nie płaczą). Zastanawia mnie tylko czy będzie Pan konsekwentny w tym co pisze i mówi, czy po objęciu stanowiska nagle nie zapomni Pan o tym co trzeba w pierwszym rzędzie było zrobić i zacznie się poklepywanie po plecach ? Jak Pan się do tego odniesie ?
Nie ukrywam że jest Pan dla mnie i mojej rodziny kandydatem nr 1 lecz ciągle się zastanawiam bo to ważny wybór, szczególnie że w poprzednich wyborach oddałem głos na Pana Huczyńskiego który niezbyt jest dobry w dotrzymywaniu obietnic jak wiecie ?
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-17, 09:54   

k.puszczewicz napisał/a:
dziś kandydaci na radnych dla obrony całego układu wystartują w najbliższych wyborach z ramienia SLD – szyldu, spod którego niektórzy ich koledzy samorządowcy odbywają jeszcze wyroki za korupcję.

Panie K.puszczewicz i po co są takie wpisy? Aby jątrzyć dalej? Zna Pan tych kolegów ze swojej pracy?
To tak dla równowagi i na szybko dwa tytuły:
GW : Kandydat PO z wyrokiem. Musi zwrócić 70 tys. zł diet


GW Młody kandydat PO na radnego w Jaworznie został zatrzymany w sprawie o handel narkotykami.

Pozdrawiam, ale na Pana nie zagłosuję
ZiPi
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-17, 10:04   

zipi napisał/a:
GW Młody kandydat PO na radnego w Jaworznie został zatrzymany w sprawie o handel narkotykam

To Jaworzno leży w powiecie brzeskim?
0 UP 0 DOWN
 
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-11-17, 10:35   Re: APEL DO MIESZKAŃCÓW BRZEGU

[quote="k.puszczewicz"]
Proszę o liczny udział w wyborach samorządowych. Zależy od tego przyszłość naszego miasta. /quote]

Przyłączam się do apelu <tak> zależy od tego przyszłość naszego miasta. Niech każdy głosuje zgodnie z własnym sumieniem i przekonaniem , ale ruszcie te cztery litery i idźcie głosować - ciągle jest z tym kiepsko. :((

http://patrz.pl/filmy/wszyscy-na-wybory

:wink:
0 UP 0 DOWN
 
pataszon 


Wiek: 44
Dołączył: 17 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-17, 11:09   

Z dzisiejszej Gazety Wyborczej:
"Zapytaliśmy o zdanie kancelarię prezydenta. Wysłaliśmy zdjęcie, jakie wykorzystuje Puszczewicz.
Otrzymaliśmy następującą odpowiedź: "Prezydent RP Bronisław Komorowski nie udziela poparcia żadnemu z kandydatów w wyborach samorządowych. Nie było żadnych ustaleń w przedmiocie wykorzystywania wizerunku ani z Panem Prezydentem, ani z Kancelarią."
Z podobnym pytaniem zwróciliśmy się także do rzecznika ministerstwa sprawiedliwości. Po kilku godzinach otrzymaliśmy odpowiedź od Joanny Dąbek, rzeczniczki prasowej ministra:
- Pan minister jeśli popiera kandydatów w wyborach, to robi to osobiście, przyjeżdżając do konkretnego miasta. Tak było w Pile, Toruniu i Bydgoszczy. Pan Puszczewicz nie ma poparcia ministra Kwiatkowskiego i nie ma prawa na takie poparcie lub rekomendację się powoływać. A zdjęcie zostało zrobione prawdopodobnie podczas konwencji. Wiele osób robi sobie zdjęcia z panem ministrem, który nie ma na to wpływu - tłumaczy rzecznik"

Czy Michnik ma też bezmózgowy wyraz twarzy?? i jest w zapijaczonym amoku???
Gazeta Wyborcza dużo wybacza kandydatom PO (uważana jest za tubę PO) i jeżeli publikuje taki artykuł to rzeczywiście jest coś nie tak.
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-17, 11:24   

Skoro to takie nic, to dlaczego billboardy, plakaty i spoty z Prezydentem zniknęły?
A może ktoś oficjalnie nie potrafi przyznać się do błędu. Moim zdaniem Pan ma ludzi za idiotów...
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-11-17, 11:41   

Gazeta Wyborcza napisał/a:

Z podobnym pytaniem zwróciliśmy się także do rzecznika ministerstwa sprawiedliwości. Po kilku godzinach otrzymaliśmy odpowiedź od Joanny Dąbek, rzeczniczki prasowej ministra:

- Pan minister jeśli popiera kandydatów w wyborach, to robi to osobiście, przyjeżdżając do konkretnego miasta. Tak było w Pile, Toruniu i Bydgoszczy. Pan Puszczewicz nie ma poparcia ministra Kwiatkowskiego i nie ma prawa na takie poparcie lub rekomendację się powoływać.


Panie Puszczewicz czy Gazeta Wyborcza też wg. Pana należy do Władz Miasta?
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-17, 12:03   

Trifonas napisał/a:
Panie Puszczewicz czy Gazeta Wyborcza też wg. Pana należy do Władz Miasta?

Wszystkie te "artykuły" pisze Wasz człowiek. Tylko on jeden!
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-17, 12:54   

Ironman, Trifonas, nie róbcie sobie nadziei na odpowiedź. k.puszczewicz, robi sobie reklamę na forum, ale ma w d..ie forumowiczów i odpowiedzi na ich pytania.
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2010-11-17, 13:08   

[quote="szrrrek"
Wszystkie te "artykuły" pisze Wasz człowiek. Tylko on jeden![/quote]

Tak tak, jest to sam Adam Michnik ;)
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-17, 13:08   

Mam ogromną nadzieję, że zdecydowana większość wyborców także ma go w d..ie . :)
0 UP 0 DOWN
 
Ironman 


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2009

UP 18 / UP 11



Wysłany: 2010-11-17, 13:17   

Ja ciągle liczę na odpowiedź ?
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2010-11-17, 13:41   

Po tym "apelu" k.puszczewicz wnioskuję, że cała jego kampania wyborcza opiera się na nienawiści do PPB, Huczyńskiego i SLD. Ten człowiek nie ma kompletnie nic do przekazania wyborcy. Debata w RO w wykonaniu Puszczewicza opierała się na PPB. Biedny żalił się jak to jest napiętnowany przez PPB. Aż zacząłem mu współczuć...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-17, 14:01   

Widzę Krzysztofie, że skończyły Ci się nie tylko pomysły na kampanię wyborczą, ale także podpisy do skanowania? ;)
Postanowiłeś zatem zająć się kampanią negatywną.
Samorządowcy o których piszesz zostali usunięci z SLD na etapie postawienia im zarzutów. W przeciwieństwie do samorządowców z PO (np. Pana Zembaczyńskiego), który nie dość że ma zarzuty to odbywa kolejne rozprawy sądowe i nadal jest nie tylko w PO ale jej szefem w Opolu.

Krzysztofie, nie idź tą drogą :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: apel, brzegu, do, mieszkancow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu