Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
APEL DO "FORUMOWEGO" SPOŁECZEŃSTWA
Autor Wiadomość
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 19:57   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Dane, które m.in. szkalują moją osobę. Mam pytanie czy pan jako redaktor naczelny sprawdził czy to co pisze Popowski jest prawdą? czy pan jako redaktor naczelny PPB utożsamia się z tym? Panie Pawle zawsze byłem i będę uczciwym człowiekiem. Nigdy nie pałałem nienawiścią do nikogo. Jednak Popowski przekroczył wszelkie granice przyzwoitości. Panie Pawle dopuszcza Pan do druku tekst człowieka, który jest KŁAMCĄ!!!

Po pierwsze. Bardzo przepraszam za "zgubienie" i. Po drugie. Jeśli uważa Pan, że stwierdzenia użyte przez autora felietonu są kłamliwe i naruszają pańskie dobre imię może Pan wytoczyć sprawę Popowskiemu, redakcji lub mi osobiście. Może też Pan (to szybszy sposób) wytoczyć sprawę w tzw. trybie wyborczym (jest Pan wszakże kandydatem). Po trzecie. Nie zauważyłem aby Marek w tym tekście stwierdził, że jest Pan nieuczciwym człowiekiem.
z poważaniem
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 19:59   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Pamiętaj, że już niedługo tego bełkotu pisarskiego nie będziesz miał gdzie publikować. Nawet kopiuj/wklej.

Andrzeju Pawliński apelował pan wcześniej o spokój i kulturę...
0 UP 0 DOWN
 
SiFive 



Wiek: 41
Dołączył: 18 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:00   

tytus napisał/a:
Aaa, to sorry. Bo z tego co wiem to w Brzegu jest tylko jeden prawdziwy Tytus. Wszak do ciszy wyborczej pozostało niewiele ponad 4 godziny, to proszę - zróbcie zawieszenie broni i przekażcie wszyscy sobie znak pokoju. Amen.
W niedzielę od godziny 08:00 do 22:00 o wszystkim zadecyduje mądry wyborca.


Tytusie gdzie Cię spotkam ? Nieliczny głos rozsądku ... Masz u mnie browarka za profesjonalne podejście :) Kandydaci którzy zabierają głos na forum powinni brać przykład z powyższego posta zamiast jeden drugiemu skakać do gardeł. Ktokolwiek wygra to i tak będziemy widywać się w sklepie, na ulicy w szkole i w pracy ... Wszyscy mieszkamy w tym samym regionie, a większość zachowuje się jak statystyczny Polak na obczyźnie.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:01   

Powiem Ci jeszcze coś. Bylem przez ładnych parę lat oficerem w Brygadzie Sapreów w Brzegu. prze "moje ręce" przewinęło się wielu (wtedy) chłopców, którzy odbywali służbe. Dużo ich było z okolicznych wsi. W stosunku do żołnierzy zawsze bylem ":człowiekiem", wielu pomogłem w sytuacjach be wyjścia. Znam ich, znam ich późniejsze i dzisiejsze losy. Z wieloma utrzymuje kontakt. Kłaniają mi się ja im, szanujemy się wzajemnie. To tak na marginesie, jako politruk Ci gadam.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:04   

PK napisał/a:
Andrzeju Pawliński apelował pan wcześniej o spokój i kulturę...

Panie Pawle, przepraszam bardzo, uniosłem się. Myślę, że okoliczności usprawiedliwiają mnie.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:05   

:oops: Panie Kowalczyk chyba, że zostaniemy tak jak wcześniej?
0 UP 0 DOWN
 
tytus 


Wiek: 78
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:11   

SiFive, spotkasz mnie w okręgu nr 2, poz.6. Lista nr 4 PO (biała karta) - kandydat do Rady Miejskiej.
Do zobaczenia !
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:15   

Cytat:

Tosiek, życzę Ci powodzenia, zasługujesz na to.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:19   

PK napisał/a:
Po pierwsze. Bardzo przepraszam za "zgubienie" i. Po drugie. Jeśli uważa Pan, że stwierdzenia użyte przez autora felietonu są kłamliwe i naruszają pańskie dobre imię może Pan wytoczyć sprawę Popowskiemu, redakcji lub mi osobiście. Może też Pan (to szybszy sposób) wytoczyć sprawę w tzw. trybie wyborczym (jest Pan wszakże kandydatem). Po trzecie. Nie zauważyłem aby Marek w tym tekście stwierdził, że jest Pan nieuczciwym człowiekiem.
z poważaniem

Panie Redaktorze, doskonale Pan wie, że w trybie wyborczym teraz już deczko za późno. Ale potem się zobaczy. Tak na marginesie to Andrzej P. kandydat ze Skarbimierza to kto> i na dodatek agitator
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:21   

Ten psot zakładałem z myślą, że jak ktoś go przeczyta to walnie się w łeb i powie dość. Durny byłem. Przepraszam.
0 UP 0 DOWN
 
tytus 


Wiek: 78
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:21   

Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć. Tobie też Andrzeju życzę powodzenia. Spotkajmy się więc wszyscy w niedzielę przy urnach wyborczych i wybierzmy najlepszych radnych i najlepszego burmistrza !
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:36   

Marcim B. napisał/a:
Andrzej Pawliński napisał/a:
Czy tak Marcimie B.eeee?

Jasneee. Jeeestem rollleeeem, który zakleja swoimi plakatami obwieszczenia wyborcze i zgrywa omnibusa wklejając na FB nie swoje "mondrości".
POzdrawiam

Kurde Marcin/m, syn mi podpowiada żebym Ci tak napisal:
bujaj się
ale co to znaczy nie wiem
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-19, 20:38   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Wiem, wiem przegrałeś już ale wyjdź z twarzą. Podnieś głowę i przyznaj się do błędu. Pamiętaj, że już niedługo tego bełkotu pisarskiego nie będziesz miał gdzie publikować. Nawet kopiuj/wklej.

Kolega przesłuchuje? Poproszę o pierwszy zestaw pytań :wink:
Możliwe, że już niedługo będziesz szukał w necie porad na temat pielęgnacji kaktusów. Na dłoni. Możesz powklejać.
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-19, 20:39   

Andrzej Pawliński napisał/a:
bujaj się

Pozdrawiam syna.
0 UP 0 DOWN
 
SiFive 



Wiek: 41
Dołączył: 18 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 20:42   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Marcim B. napisał/a:
Andrzej Pawliński napisał/a:
Czy tak Marcimie B.eeee?

Jasneee. Jeeestem rollleeeem, który zakleja swoimi plakatami obwieszczenia wyborcze i zgrywa omnibusa wklejając na FB nie swoje "mondrości".
POzdrawiam

Kurde Marcin/m, syn mi podpowiada żebym Ci tak napisal:
bujaj się
ale co to znaczy nie wiem


Kiedyś słyszałem jak ktoś do kogoś mówił, że bujali furą po mieście ... Czy to oznacza aby Marcim B. zrobił to samo? Tylko w jakim celu ?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu