Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
APEL DO "FORUMOWEGO" SPOŁECZEŃSTWA
Autor Wiadomość
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 18:44   

Trifonas napisał/a:
Pan Andrzej Pawliński był również żołnierzem zawodowym.

Tak Andrzej Pawliński był żołnierzem zawodowym. Byłl tez zastępcą dyrektora więzienia w Brzegu, a wcześniej przez prawie 9 lat kierownikiem ochrony. Zapierdzielał jak się należy żeby taki trifonas mógł spać spokojnie. Ale trifonas i jeszcze paru innych to zwykli krzykacze i pieniacze. Ciekaw jestem co o swojej służbie wojskowej powie KŁAMCA Popowski Marek? Kiedy służył i czy wtedy już nie było komuny. A może była a on dzisiejszy KŁAMCA walczył z nią? Brzydzę się takim ludźmi. Byleby do władzy, naobiecywać co się da a potem wielkie nic.
Popowski Marek to KŁAMCA.
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 18:47   

sikork napisał/a:
dzięki za potwierdzenie moich słów :D

Jak mówisz prawdę to nie zaprzeczam, tylko co z tego wynika?
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 18:48   

Marcim B. napisał/a:
szrrrek napisał/a:
Obnażasz swoja ignorancję w zakresie prawa i ogólnie tematyki penitencjarnej.

Racja, Sikor. Pooglądasz świat zza krat, to będziesz kompetentny :lol: I lepiej nie podskakuj szanownym POwcom,bo po wyborach zrobią pewnie sądy doraźne.

Marcimie B. czy Ty kiedykolwiek komukolwiek odpowiesz na pytanie? Ok. wiem, że nie więc powiem za Ciebie: nie, bo ja się ciągle ukrywam, nie potrafię powiedzieć kim jestem i gdzie kandyduje, ja się boje kompromitacji. Czy tak Marcimie B.eeee?
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-19, 18:48   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Panie Kowalczyk red. nacz. PPB jeżeli pan nie sprostuje kłamliwych informacji felietonisty Marka Popowskiego, będzie to oznaczać, że PPB jest tego samego stanowiska co Popowski felietonista, kłamczuch.

Panie Pawlińsk co mam sprostować? Proszę konkretnie.
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2010-11-19, 18:52   

Endriu.
Daj spokój.
Marek to sympatyczny młody człowiek.
Popatrz tylko na jego twarz ,jak emanuje ciepłem i sympatią.
Cała Fabryczna i Nysańska jest za nim , Ty nie.
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2010-11-19, 18:57   

Tytus.
Soorki.
Fajny z ciebie gościu, ale nie ta liga.
Spadasz niżej,no ale może się podniesiesz.
0 UP 0 DOWN
 
tytus 


Wiek: 78
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 19:01   

riccardo, to do mnie ? nie jaram o co biega ?
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2010-11-19, 19:08   

Tytus.
Oczywizda ,że to nie do ciebie ,ta przecież jest jeszcze jeden Tytus Pawel z PPB,
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 19:12   

PK napisał/a:
Panie Pawlińsk co mam sprostować? Proszę konkretnie.


Proponuję wszystko od samego początku. Ale to chyba się nie uda.
0 UP 0 DOWN
 
tytus 


Wiek: 78
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 19:18   

Aaa, to sorry. Bo z tego co wiem to w Brzegu jest tylko jeden prawdziwy Tytus. Wszak do ciszy wyborczej pozostało niewiele ponad 4 godziny, to proszę - zróbcie zawieszenie broni i przekażcie wszyscy sobie znak pokoju. Amen.
W niedzielę od godziny 08:00 do 22:00 o wszystkim zadecyduje mądry wyborca.
0 UP 0 DOWN
 
riccardo 


Wiek: 64
Dołączył: 21 Mar 2008

UP 35 / UP 60



Wysłany: 2010-11-19, 19:21   

Tytus.
Masz konkurentów bowiem są jeszcze :tytus,romek i atoooomka.
hahahahahahahhaha
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 19:39   

tera napisał/a:
ciekawy post z PPB

Napisane przez MP , listopad 13, 2010
Coś jest nie tak ze Skarbimierzem. Niniejszym, składam doniesienie do OKRĘGOWEGO INSPEKTORATU SŁUŻBY WIĘZIENNEJ w Opolu oraz do Prokuratury Rejonowej w Brzegu. Od lat w brzeskim więzieniu dzieje się bardzo źle. Delikatnie mówiąc, szwankują stosunki w pracy. Więźniowie oraz niektórzy pracownicy twierdzą, że były dyrektor, za swojej kadencji, wiele czasu poświęcał flirtom z PO i robieniu kariery, kosztem resocjalizacji osadzonych. Tymczasem, Służba Więzienna jest formacją mundurową i, przede wszystkim, apolityczną. W swoim regulaminie ma zakaz przynależności do jakiejkolwiek partii oraz ograniczone wyrażanie swoich preferencji politycznych. Przypomnę, że w wyborach prezydenckich, brzeski Zakład Karny miał rekordowe wyniki. PO – 98,6% poparcia. Trudno o inny wynik, jeśli od dawna, na terenie więzienia, odbywały się partyjne i polityczne imprezki. Układ nieformalnych powiązań, jaki tam powstał, funkcjonuje do dzisiaj. Nowe naczalstwo, od kilku lat, bezskutecznie próbuje rozgonić to towarzystwo. Mamy rok 2010, a PO, jakby nie było innych miejsc, zmontowało sobie na terenie ZK w Brzegu bazę. Kilka miesięcy temu pisałem w Panoramie, o organizowaniu sobie w ZK w Brzeg formalnych spotkań, przez członków lokalnej PO. (I cisza!) To, że na liście Platformy Obywatelskiej do... Rady Miasta Brzeg jest pięciu emerytowanych funkcjonariuszy służby więziennej, to jeszcze nie grzech. (To jest nieszczęście). Zapewne przypadkiem jest, że wszyscy oni są niedawnymi podwładnymi byłego dyrektora ZK, obecnie kandydata na... burmistrza. Podwładni Pana Krzysztofa Puszczewicza są na liście PO i dziwnym trafem, zapomnieli poinformować wyborców o pracy w miejscowym więzieniu. Także na liście PO do Rady Powiatu jest jeszcze kilka nazwisk, związanych z tym towarzystwem. Więźniowie ZK mają już dość tego partyjniactwa i donoszą, że w sobotę, dnia 13 listopada, w godzinach przedpołudniowych, na teren ZK w Brzegu wszedł bez zezwolenia kandydat PO Andrzej P. Celem, ponad godzinnej wizyty, miała być agitacja wśród byłych kolegów i przypomnienie, jak mają głosować ich znajomi i rodziny. Apeluję do obecnego dyrektora więzienia w Brzegu o interwencję. Obiekt publiczny i instytucja Państwowa - są wykorzystywane do gry politycznej. Proszę ustalić i poinformować opinię publiczną, jakie osoby umożliwiały organizowanie przez lata imprez politycznych na terenie więzienia oraz, kto wpuścił w sobotę do ZK w Brzegu mieszkańca Skarbimierza, kandydata do Rady Powiatu, byłego, wieloletniego politruka. (mam nadzieję, że nagrania z monitoringu się gdzieś nie zagubią)
MP

Zna pan tek tekst?
Panie Kowalczy(k gdzieś zgubiłem jak pan "i")
Na innych forach mówiliśmy do siebie panie Pawle, panie Andrzeju. Oczywiście teraz gdzie krytykuje otwarcie felietonistę z PPB, retoryka się zmieniła. Nie ma sprawy. Otóż panie Kowalczyk redaktorze naczelny Panoramy Powiatu Brzeskiego (tak to chyba leci?) felietonista Marek Popowski w swoim artykuliku zawarł nieprawdziwe dane. Dane, które m.in. szkalują moją osobę. Mam pytanie czy pan jako redaktor naczelny sprawdził czy to co pisze Popowski jest prawdą? czy pan jako redaktor naczelny PPB utożsamia się z tym? Panie Pawle zawsze byłem i będę uczciwym człowiekiem. Nigdy nie pałałem nienawiścią do nikogo. Jednak Popowski przekroczył wszelkie granice przyzwoitości. Panie Pawle dopuszcza Pan do druku tekst człowieka, który jest KŁAMCĄ!!!
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2010-11-19, 19:49   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Czy tak Marcimie B.eeee?

Jasneee. Jeeestem rollleeeem, który zakleja swoimi plakatami obwieszczenia wyborcze i zgrywa omnibusa wklejając na FB nie swoje "mondrości".
POzdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
tytus 


Wiek: 78
Dołączył: 16 Gru 2008

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 19:51   

Tytus, Romek i A,Tomek tj komiks Henryka Chmielewskiego, wydawany w Polsce od 1957 r, początkowo na łamach młodzieżowej gazety Świat Młodych ( kto to jeszcze pamięta ?), a od 1966 r. w wersji książkowej. Jest to najdłużej ukazująca się w Polsce seria komiksowa. Tytus, to imię pochodzenia łacińskiego, należące do najstarszej grupy imion rzymskich. Najbardziej znane osoby o tym imieniu to :Tytus Fliawiusz - cesarz rzymski, za którego władztwa skończono budowę Coloseum w Rzymie - w I wieku n. e. , a z Polaków Tytus Chałubiński- polski lekarz, taternik i przyrodnik, Tytus Wojnowicz - polski muzyk, gra na oboju, no i jaaaa ! Obecnie to imię jest nadawane w Polsce w ok. 100 przypadkach. Za czasów publikacji komiksu w ŚM (w latach 50 i 60-tych) takie imię przyjmowało w Polsce ok. 200-300 dzieci.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-19, 19:56   

Marcim B. napisał/a:
Jasneee. Jeeestem rollleeeem, który zakleja swoimi plakatami obwieszczenia wyborcze i zgrywa omnibusa wklejając na FB nie swoje "mondrości".
POzdrawiam

Może przestań się już błaźnić chłopie. Zacznij mówić do rzeczy i odpowiadać na pytania, które dostajesz. Wiem, wiem przegrałeś już ale wyjdź z twarzą. Podnieś głowę i przyznaj się do błędu. Pamiętaj, że już niedługo tego bełkotu pisarskiego nie będziesz miał gdzie publikować. Nawet kopiuj/wklej.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu