Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Debata kandydatów w Radiu Opole
Autor Wiadomość
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-15, 22:10   

Niestety ,ale w tym miescie ma sporo wspólnego .
Sam Huczyński jest jeszcze do strawienia ,ale to ze otacza się ludzmi takimi jak ty budzi u mnie odrazę i odruch wymiotny.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-15, 22:11   

PK napisał/a:
Andrzej Pawliński napisał/a:
Panie Pawle, wszystko jest ok. z punktu widzenia prawnego. Jednak chodzi o stronę moralną.

Panie Andrzeju a co ze stroną moralną brzeskiego PO w kontekście jego publikacji w KB i GB? Nie ma tutaj żadnego dualizmu? Nie czuje Pan dyskomfortu kiedy pańska partia się tam reklamuje?

Panie Pawle. Nie sądzę abyśmy tu i teraz doszli do jakiegoś konsensusu. Zawsze ktoś będzie miał coś na kogoś. Zawsze będzie jakieś ale i niedosyt. Generalnie uważam, że ta czwarta władza, jaką są media, powinna być całkowicie bezstronna , przedstawiać fakty a ich ocenę pozostawiać czytelnikom (hmm, utopia?).
0 UP 0 DOWN
 
Andrzej Pawliński 


Wiek: 63
Dołączył: 09 Lis 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-15, 22:18   

Odsłuchałem na 4 biegu, dlatego tak szybko. Dobrej nocy życzę wszystkim.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-15, 22:18   

Andrzej Pawliński napisał/a:
Panie Pawle. Nie sądzę abyśmy tu i teraz doszli do jakiegoś konsensusu. Zawsze ktoś będzie miał coś na kogoś. Zawsze będzie jakieś ale i niedosyt. Generalnie uważam, że ta czwarta władza, jaką są media, powinna być całkowicie bezstronna , przedstawiać fakty a ich ocenę pozostawiać czytelnikom (hmm, utopia?).

A politycy (nawet największych partii jak Puszczewicz Krzysztof) nie powinni dążyć do podporządkowania ich sobie.
0 UP 0 DOWN
 
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-11-16, 11:09   

PK napisał/a:

Chyba masz pomroczność jasną. Najbardziej agresywny i jednocześnie najmniej do powiedzenia merytorycznie miał niejaki Surdyka Gześ.


a model zachowania agresywnego znasz :?: taki wyedukowany a trzeba tłumaczyć :roll:
zachowanie agresywne :
- postawa typu ' nie dyskutuj ze mną, bo sam wiem najlepiej', upór, przekonanie o własnej racji i doskonałości, okazywanie wyższości,
-złość, frustracja, chęć zemsty, potrzeba dominacji, poczucie wyższości
-walcz o swoje, nie daj się innym
-przerywanie rozmówcy i kończenie wypowiedzi za niego, sarkazm, ironia.

HU wpisał się w model idealnie :P

a poza tym wyłożył się na tej debacie rewelacyjne :mrgreen:
trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść ....
0 UP 0 DOWN
 
szrrrek 



Wiek: 112
Dołączył: 28 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-16, 18:17   

kriss napisał/a:
PK napisał/a:

Chyba masz pomroczność jasną. Najbardziej agresywny i jednocześnie najmniej do powiedzenia merytorycznie miał niejaki Surdyka Gześ.


zachowanie agresywne :
- postawa typu ' nie dyskutuj ze mną, bo sam wiem najlepiej', upór, przekonanie o własnej racji i doskonałości, okazywanie wyższości,
-złość, frustracja, chęć zemsty, potrzeba dominacji, poczucie wyższości
-walcz o swoje, nie daj się innym
-przerywanie rozmówcy i kończenie wypowiedzi za niego, sarkazm, ironia.


A mi przypomina to naszego Tytusika :)
0 UP 0 DOWN
 
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-11-16, 19:18   

toż to jeden czort :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-16, 19:30   

Odsłuchałem całą debatę jeszcz raz w spokoju.
Niezaleznie od waszej analizy psychologicznej ,to facet wogóle nie ma elementarnej kultury , stwierdzenie w czasie publicznej debaty ze kontrkandydat "ma problemy ze sobą" to jest totalne dno , bełkot pieniactwo i traktowanie wszystkich z góry .

Teraz juz wiem dlaczego nikt z naszym burmistrzem nie jest w stanie sie dogadać ( za wyjątkiem biernych miernych i wiernych których zatrudnia i którymi się otacza).
0 UP 0 DOWN
 
Bob 



Wiek: 40
Dołączył: 28 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-16, 20:13   

Tak, zdecydowanie Surdyka wypadł najlepiej.
O czym tu dyskutować.
PPB zawsze była pro –burmistrzowa. Burmistrz zatrudnia żonę naczelnego. PPB jest darmowa i dociera do dużej liczby osób, no bo jest darmowa, tak?
A kto jest w końcu szefem kampanii obecnego burmistrza?
Pan Andrzej Pawliński – wystosował sensowne pytanie-podsumowanie, a PK nawet słowem się nie ustosunkował.
A propos jeszcze Pana Surdyki, to jeśli śledziliście wybory tamtej kadencji, to dobrze pamiętacie jak PPB uparcie szkalowała, obrażała, i utrudniała życie Panu Surdyce, a Pan PK gdzieś tam się skarży, że to Pan Surdyka się uwziął. W ogóle pan PK + forum i w ogóle ten świat polityczny to absurd jakiś.. dodatkowo pomijając czyny obecnego burmistrza, które nie najlepiej o nim mówią dochodzi jeszcze PK, PPB i Pani BeZet, której artykuły również są stronnicze.
Osobiście myślałem o głosowaniu na Pana Grochowskiego, przez myśl mi przeszedł Pan Gil, ale uważam również, że warto tutaj wziąć pod uwagę Pana Surdykę.
0 UP 0 DOWN
 
Ojejku 



Wiek: 48
Dołączył: 16 Paź 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-16, 20:32   

Pamiętam Bob , bali sie Surdyki jak ognia bo był wtedy szefem PO .
W kazdym wydaniu panoramy były paszkwile , które miały go osmieszać , PK się tym zajmował etatowo .
Wychodzi na to ze PPB zajmuje się niszczeniem porzadnych ludzi po trupach do celu ,aby tylko sie utrzymac przy władzy.
Nie wiem w jakim celu kandydują Gil i Grochowski skoro tak pochlebnie się wypowiadają na temat działalności obecnego burmistrza , to bez sensu , znowu jakaś zagrywka , wystawili ich aby rozproszyć głosy w I turze i zeby Huczyński przeszedł.
Ptaszkiewicz też jakis taki blady , nic sensownego nie powiedział
Ja rozważam tylko Puszczewicza i Surdykę.
0 UP 0 DOWN
 
batuni 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Gru 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-16, 22:23   

po wysłuchaniu

Mam nadzieje Panowie że Wam mieszkańców w mieście do tego rządzenia starczy
Brzeg nie jest miastem przyjaznym ani przedsiebiorcom i na pewno nie dzieciom, mam nadzieje że mój syn nie bedzie musiał dorastać w takim mieście, a moją firme z Brzegiem łączy jedynie adres.


Jeżeli Pan Burmistrz twierdzi że pozbycie się zabezpieczenia wpisanego w Ksiegę Wieczystą jest w interesie publicznym to chyba jakaś pomyłka, za takie stwierdzenie doniesienie do prokuratora jak najbardziej uzasadnione. Ksiegi wieczyste objete są rękojmią wiary publicznej i domniemywa się że sa zgodne ze stanem rzeczywistym (art.2 i 7 Ustawy o Ksiegach wieczystych i hipotece) więc wpis o odszkodowaniu jak najbardziej był w nich uzasadniony. Każdy chciałby kupić taka nieruchomość, jak gmina ma jeszcze takie grunty to ja chętnie ja kupie

Stadion (budowany pod moim oknem) ładny ale rachunek ekonomiczny z tego tytułu jest ujemny.

Ja nie słyszałam na brzeskich ulicach żeby Brzeg chciał stadiony, nowego hotelu, Brzeg chce prostych ulic, chodników, które sie nie zwijają i o które człowiek sie nie przewraca, żłobka, przedszkola, czystego i bezpiecznego podwórka, a jest ich w Brzegu 53 zakwalifikowanych do remontu (natychmiastowego), tylko miasto nie ma pieniedzy - no i mieć nie bedzie.

Jeżeli myslicie że pieknym Rynkiem, Zamkiem, stadionem i nowoczesnym hotelem (którego nie ma) zciągniecie turystów to się mylicie, bo poza tymi kilkoma rzeczami Brzeg nie ma nic, brudne uliczki, dziurawe drogi, puste opuszczone budynki które straszą swoim widokiem. Chcąc zrobić jakąkolwiek promocje musielibyście przykryć cały ten brud i nieporządek, tylko wówczas zostaje Wam do dyspozycji Rynek, zamek i Stadion - jak wytłumaczycie turystom co jest pod płachtami które beda przykrywać całą reszte miasta.

Jako mama chłopca, weekend w Brzegu odpada, chyba że dziecko jest chore i nie może wychodzić z domu. Park wolności - wybieg dla psów a nie dla dzieci, place zabaw - albo rozwalone albo za daleko, więc co tu zrobić z trzylatkiem, najlepiej zapakować w pociąg do Opola lub Wrocławia. Nie macie Panowie nic czy zatrzymacie dzieci w Brzegu skoro nie dbacie o to aby dobrze sie tutaj czuły jako małe to bedą Wam uciekać.

Chcecie aby Brzeg byl liderem w regione, aby o Brzegu było głośno, bedzie, będzie jak Kamil Bednarek wygra Mam Talent to będzie, ale na pewno nie przez Waszą polityke.
0 UP 0 DOWN
 
Młody_89 


Wiek: 34
Dołączył: 01 Wrz 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-16, 23:04   

Dzięki Kriss za link do debaty. Udało mi się ją wysłuchać do końca. Nawet nie zasnąłem, momentami było nawet gorąco i pikantnie. Ale aby wskazać zwycięzcę tej debaty, to bym się nie pokusił. Każdy obstawał przy swoim. Zaczekam na debatę w drugiej turze a wtedy może będzie ciekawiej i merytorycznie.
0 UP 0 DOWN
 
kriss 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Paź 2010

UP 3 / UP 1



Wysłany: 2010-11-17, 10:00   

batuni - całkowicie się z Tobą zgadam <tak>

Młody_89 - przesłuchałem ponownie i teraz muszę stwierdzić, że tę debatę wygrał Surdyka .

Decyzji na kogo będę głosować jeszcze nie podjąłem, wybieram spośród 2 kandydatów , aczkolwiek debata tylko potwierdziła moją ocenę poszczególnych kandydatów. Nie pomyliłem się 8)
0 UP 0 DOWN
 
burza 

Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-11-17, 15:49   

Jak można ocenić debatę jeżeli nie było merytorycznej rozmowy kandydatów ;/;/
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-17, 19:39   

kriss napisał/a:
Młody_89 - przesłuchałem ponownie i teraz muszę stwierdzić, że tę debatę wygrał Surdyka .
Decyzji na kogo będę głosować jeszcze nie podjąłem, wybieram spośród 2 kandydatów

Przypuszczam że między surdyką a surdyką
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: debata, kandydatow, opole, radiu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu