Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nielegalna stacja "COTON" !
Autor Wiadomość
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-07-05, 23:41   

abstrachując od prawdziwości posta moje autko i moje go przyjaciela nie bardzo lubi gaz z tamtej stacji... ze stacją z naprzeciwka też miałem problemy... i wiem że nie tylko ja... ale niechce nikogo o nic podejrzewać tylko stwierdzam fakt że moje autko i autka znjomych i naszego friendsa sie buntuja przed tankowaniem na tych stacjach...
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-06, 01:27   

a2r napisał/a:
abstrachując od prawdziwości posta moje autko i moje go przyjaciela nie bardzo lubi gaz z tamtej stacji... ze stacją z naprzeciwka też miałem problemy... i wiem że nie tylko ja... ale niechce nikogo o nic podejrzewać tylko stwierdzam fakt że moje autko i autka znjomych i naszego friendsa sie buntuja przed tankowaniem na tych stacjach...


a ja mam odmienne zdanie, po szczegółowych testach jakie dokonałem z różnymi stacjami LPG na terenie Brzegu właśnie stacja "Nestar" najlepiej mi wypadła, bo na jej gazie zrobiłem najwięcej kilometrów (sprawdzane kilka razy) ja jej nie polecam, ja poprostu tam tankuje :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-07-06, 16:35   

A więc jestem po rozmowie z właścicielką stacji Cotton.

Właścicielka potwierdziła że konkurencja sprawia jej wiele kłopotów, ma częste kontrole z różnego rodzaju urzędów, oczywiście posiada wszelkie zezwolenia.

Z moich obserwacji, jest zabezpieczenie w postaci gaśnic, koca gaśniczego.

Strefa Z-2 Czyli bezposredniego zagrożenia wybuchu nie obejmuje budki z kasą która znajduje się po za nią czyli ponad 2,5 metra.

Stwierdzam więc że zarzuty są bezpodstawne. Użytkownik Gość ma jeszcze prawo do wybronienia się z moich oględzin jak i z rozmowy z właścicielką, tylko jak sądzę nie pojawi się już tutaj pod tym loginem gdyż nie będzi miał dowodów.
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-07-06, 18:20   

Domel napisał/a:
a ja mam odmienne zdanie, po szczegółowych testach jakie dokonałem z różnymi stacjami LPG


wszystko zależy też od autka ;) jaki rocznik i jaka instalacja ;) nie chopdzi mi o ilość kilometrów ale mój silniczek niejednokrotnie przerywał i miał problem z zapaleniem oraz w czasie jazdy dusił sie a po zmianie stacji i gazu nie mam do tej pory problemu !!! ja nie nie namawiam - ja tam juz nie tankuje... ;)
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-07, 11:02   

a2r napisał/a:
Domel napisał/a:
a ja mam odmienne zdanie, po szczegółowych testach jakie dokonałem z różnymi stacjami LPG


wszystko zależy też od autka ;) jaki rocznik i jaka instalacja ;) nie chopdzi mi o ilość kilometrów ale mój silniczek niejednokrotnie przerywał i miał problem z zapaleniem oraz w czasie jazdy dusił sie a po zmianie stacji i gazu nie mam do tej pory problemu !!! ja nie nie namawiam - ja tam juz nie tankuje... ;)


1,8 na gaźniku - instalacja pierwszej generacji :) ale słyszałem, że to też ma wpływ jaki silnik itd.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-07-09, 14:37   

a co do brudnej konkurencji to... LUKOIL nie ma tu nic do gadania bo klienci z Cotona i tak sie nie przeniosą do niego ....z ulicy bodajrze elektrycznej(koło besela) to jest zupełnie inny region i im powiewa Coton i jak mu idzie, na obwodnicy-BLISKA jest to stacja ogólnopolska wiec też im jest to obojętne i na pewno nie zależy im na tym aby zwalczać Cotona.... wiec ja nic nie sugeruje ale została jeszcze tylko jedna stacja gazu która moze rywalizować z Cotonem i robić takie machloje... czyli.....->NESTAR ;/


zapraszam do nowego tematu który zaraz załoze w który bedziemy oceniać wszystkie stacje gazu w Brzegu -> Ocena wszystkich stacji GAZU w Brzegu

[ Komentarz dodany przez: alferx: 2006-07-09, 15:13 ]
Dodałem linka do nowego tematu.
Ostatnio zmieniony przez alferx 2006-07-09, 15:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
maroo 



Wiek: 43
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2006-08-22, 10:47   

Szczerze mówiąc to ja też na gaz u Nesterowicza nie narzekam ale z tego co wiem to szef ma troche zryty beret, raz słyszałem że znajomy pracownik po tankowaniu stanoł przy dystrybutorze i pooprwaiał sobie łańcuszek na szyji a ten wybiegł z kanciapy i z ryjem do niego że jak mu się nudzi to niech coś tam robi (nie pamietam co) bylo jeszcze pare innych sytuacji typu podgladanie co pracownik robi, tzn. skradanie się pod przymkniete drzwi i zaglądanie przez szpare w dzwiach !!! to jest jakis fizoll :-)

Jak na odziwo to za 20zł robie tam okolo 90Km, to też nie zawsze czasami spalanie w wzrośnie i robie góra 80km !!!
Ostatnio zmieniony przez maroo 2006-08-22, 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 20:00   

Takiego obrzucania się błotem będzie coraz więcej, na terenie Brzegu jest naprawde spora ilość stacji oferujących sprzedaż gazu. Ilość nowych instalacji co prawda nie rośnie już tak gwałtownie jak kiedyś, ale pozostaje ciągle dość duża grupa osób tankujących LPG. I o nich właśnie warto zawalczyć, a przecież najłatwiej jest powiesić komuś na plechach kartke z napisem "oszust" :/
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: nielegalna, quotcotonquot, stacja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu